Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pepunia, dziala :) tylko ze trzeba regularnie, 2 - 3 razy w tygodniu po 20 min. U nas dosc drogie to jest .... A ja Mary zycze jak najlepszej rodzinki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaz raczej juz ze solarki nie bede korzystac :P skora wiotczeje i na dekolcie zmarszczki sie robia:O ale nie powiem ze nie lubie byc opalona-wrecz uwielbiam:D pewnie teraz tak gadam ze nie pojde a jak zrobi sie cieplo i bedzie trzeba odkryc nogi to pewno polete az sie bedzie kurzylo :Ppare razy chociaz co by nabrac koloru:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzmi ciekawie to solarium z wibracjami :) ja wiem,ze bogactwo nie oznacza od razu dobrego i kochajacego domu dla zwierząt,ale to dojrzali ludzie,mieli już 2 afgany więc znaja rasę i teraz postanowili przygarnać coś chartowatego dostali kilka propozycji-greya Kazana,brata Mery -Marwina (on jest nawet ładnieszy wizualnie,bo ma umaszczenie afgańskie złote z maską) no i dziewczynkę i wybrali Mery!! nawet dzwonili do opiekunki tymczasowej aby się więcej dowiedziec o suni,więc jestem dobrej myśli poza tym koleżanka z charciego będzie ją mieć na oku,bo blisko mieszka :) pepunia u nas po sterylce to częściej się używa specjalnego ubranka posterylkowego niż kołnierza,nie ogranicza widoczności,zwierzak się nie denerwuje,może normalnie jeść,a takie ubranko jest z bawełny,wiązane na grzbiecie,miękkie - po prostu wygodniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wlasnie sama jestem ciekawa bo zaraz mi przywioza kotke siora mi mowila ze jej kot dotal taki kolnierz po sterylce wiec zobaczymy bylam u tej mojej znajomej wiec jutro musza koniecznie ja operowac bo inaczej umrze:(ale co da operacja tez lekarze dopiero beda wiedziec jak otworza glowe bo niestety zrobil sie tetniak na mozgu ktory uciskal i przez to miala ten silny bol glowy i musieli ja w stan spiaczki wprowadzic zeby nie cierpiala ,dzis jej wsadzili w glowe taka rurke zeby zmniejszyc cisnienie bo by moglo jej rozsadzic,boziu no martwie sie strasznie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jo mam piekne slonce :D chalupa sie wietrzy ... normalnie wiosne czuje .. w czwartek ma byc 15 stopni .. zobaczymy ... no wlasnie Martoszka hehee wczoraj to samo mowilam , ze jak dzieciak ma siniaki to zaraz mysla skad jak i gdzie ... moj Dawid ma przewaznie na kolanach bo tu maja pizdzielca na lazenie na kolanach , i nawet skakanie ... heh ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka dopiero doczytalam o Dawidku !!! w szoku jestem ! ja to bym ta babe zjechala i tak:P Izunia super ze znow pies znalazl domek :) U mnie jeszcze nie wiosna-niby od jutra ma sie ocieplic Pisalam ostatnio szybko i wyszlam inaczej hahahah dobrze ,ze mnie rozumiecie hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co-okradli nas:O nawet nie nas ale tesciow W sumie nic takiego-bo taka duzo zadaszana przyczepe-ale ukradli ! W Belgii nie wolno palic trawy-trzeba ja wywozic do kontynera-i ta przyczepa wlasnie do tego smuzyla Dzis przyszedl sasiad i pyta -czy komus ja pozyczalismy?widzial jak gosciu z nia odjezdzal:Ostala na ogrodzie z tylu Nby nic ale nowa kosztuje 1500 euro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kocica juz dochodzi do siebie,ma zalozony opatrunek ale nie dostala ani ubranka ochronnego ani kolnierza,pytalam czy to nie jest konieczne to weerynarz powiedziala ze nie bede dzis siedziec z zacisnietymi kciukami bo ta moja kolezanke beda operowac,dzwonilam wczoraj do jego syna bo on w polsce mieszka musialam mu powiedziec to co lekarz mowil ze ma przerzuty i konieczna jest operacja bo inaczej bedzie bardzo zle:( Hugolina to tak na bezczelnego ta kradziesz,a sasiad powiedzial od razu jak to zobaczyl?no bo moze mozna bylo tego zlodzieja dogonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻 nastepny wiosenny dzien sie szykuje :) Hugo, bizarre! na szczescie to nie kradzierz w domu, w nocy gdzie komus moglo sie cos stac! Ano nowe odkupic to kosztuje ale nie ma straty co by na dobre nie wyszlo - a ubezpieczenie tesciowie maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia, to ja tez kciukasa za twoja przyjaciolke bede trzymac!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Hugolina jak to ukradli? przeciez to duże musi być....tak bezczelnie ktoś podjechał,podczepił przyczepę i pojechał sobie? pepunia jak kotka nie interesuje się szwami to faktycznie tylko opatrunek wystarczy.....jakby zaczęło ją ciekawic co to za niteczki są to wtedy ubranko lub ostatecznie ten kołnierz też trzymam kciuki za powodzenie operacji twojej znajomej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co tu ostatnio takie pustki? u m,nie deszczysko pada...dobrze bo wczoraj rano jeszcze snieg :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ufff zmachana jestem, jeszcze dzis cieplo sie zrobilo jak podczas prawdziwej wiosny,baki i pszczoly lataja taratajstwo jedne :p,chyba z ok 18st dzis ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Ubezpieczenia nie mieli-bo nikt nie pomyslal ze moga im ukrasc hihi U mnie dzis wiosna ! 18 stopni:D slonko swieci,motylki lataja,ptaszki cwierkaja,pranie na dworze wyschlo:Dszkoda ze od jutra ma sie ozimnic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOZIU JAK WAM DOBRZE U MNIE DZIS W NAJCIEPLEJSZYM MOMENCIE BYLO 4 CZY 5 STOPNI JESZCZE W RWKAWICZKACH CHODZIMY ooo baps mi sie wlaczyl dajcie troche wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez bylo ciepelko .. Dawid lepszy jest w szkole .. dzis nawet poszedl tez po poludniu :) .. ale ... wrocil i teraz wymiotuje i spi na zmiane :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Pestka jak Dawid?pewno grypsko zoladkowe no tu u mnie tez wczoraj prawdziwa wiosnaw sloneczku 20stopni:D ale teraz pada deszcz😠 ja wam zycze milego dnia i uciekam do roboty.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 😘 Pestka, jak Dawidek? Moze rzeczywiscie zoladkowa go zlapala? Moje przechodzily ze 3 tyg temu - swinstwo niestety grasuje 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×