Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim :) u mnie dzis 20 stopni :) telewizor od lat mam w sypialni,jakos w niczym nie przeszkadza;) ja np lubię wypic kieliszek wina w łóżku przy jakimś filmie co do tego prezentu to ja tez bym obstawiała alkohol....tylko zorientuj się co lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jenyyyyyyy jaka zrypana jestem jeszcze deszcz wisi w powietrzu,taka ociezala jestem ze bleeeeeeeeeeeeeeee,ale dzis paszczury 2 widzialam ja pitole ,ja mam cykora zeby kiecke wlozyc z dlugoscia za kolana a dzis widzialam dwie czarne z miniwa co ledwo dupe zaslania, ale waga ciezka to byla,trzesly sie nogi jak galarety no....i nic sobie nie robily z tego hehehe ja tez mam zamiar miec tv w sypialni, ja przyzwyczajona do ogladania w lozku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) ja tez chce miec tv w sypialni :D a jakby co to bede pilota chowac :P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tam zdrowka waszych pociech? 🌻🌻 Ciastek bo grunt to sie nie przejmowac figura ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez dzis fajnie, cieplutko lato normalnie ;) nooo prawie wczoraj oparzylam sie w palca dzis skora mi schodzi boli jak cholera :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w sumie bez zmian z remontem stoimy bo czekamy az gosciu bedzie mial czas zeby nam polozyc te kafelki.. roboty w pracy duzo czasu malo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie , ze przeszkadza w czyms :P tylko wykluczylam kiedys 2 rzeczy TV w sypialni i palenie w domu :D :D i narazie sie tego trzymam :D zdrowie lepsze :) mnie mdli caly czas ... M tez .. no pomysle nad tym alko ... jakis zestaw chyba on lubi wszystko ..... chyba hahaha Ciastek a mi ciagle mowia , ze mam nogi do samej ziemi :D a w kiecke wskakuje raz na 2 lata hahahaa albo rzadziej :P wiec co sie przejmujesz??? daj nogom pooddychac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mam w sypialni tv chociaz kiedys mialam ale po remoncie od kilku lat nawet nie mysle o tym,zreszta nimam gdzie go postawic ...wielkie loze a maly pokoj(chyba ze powiesic mozna) pestka mamy jednak cos wspolnego bo u mnie przecie tez sie w domu nie pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh pestka, kiedy ja nie moge sie przemoc,zle sie sama czuje jak mam cos na nogach co nie siega dlugoscia az do kostek :D:D sluchajta wiec przeprowadzka albo w niedziele,albo najpozniej w sobote wielkanocna,niezle co bezboznica bede..........co ja zrobie jak na hydraulika czekamy,kurde nie ma czasu ciagleeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nauczylam spac bez TV i obojetnie mi czy jest czy nie :D ciastek ja tez :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa patrzcie :D http://www.facebook.com/photo.php?pid=5067217&op=1&o=all&view=all&subj=367509256738&aid=-1&oid=367509256738&id=187604476994 ihihihih ______________________________________________ hokus pokus stara qrwo... :D :classic_cool: ______________________________________________ hokus pokus stara qrwo... :D :classic_cool: ______________________________________________ hokus pokus stara qrwo... :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ oby szybko ten piatek minal bleeeeeeeeeee pepunia gdzie te foty cooooooooooooo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek minie minie :D no widze przeprowadzka tuz tuz :D no wlasnie gdzie fotki ja tez tej krtki nadal nie dostalam hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dzis mam urlop wczoraj tez mialam ale wczoraj latalam po urzedach roznych itp Ciastek wstydu nie masz :P:D:D:D ;) alez fajnie, a co tam nie przejmuj sie, ze przeprowadzka w sobote wielkanocna pomysl, ze wielkanoc w nowym mieszkanku :D ja tez bym juz chciala no ale niestety nas ogranicza kasa a raczej jej brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka fajne foto :) takie oczka mozna w photoshopie pieknie zrobic ja nie umiem ;) nie wychodzi mi tak jakbym chciala jak to mowi moja kumpela - ten blask dodaje oczkom zycia ;) musze kiedys isc do niej, moze pokaze jak to robi ;) ona robi sesje dzieciom, fajnie jej wychodzi na blogu mam linka do niej jakby ktos chcial poogladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny lato idzie a Wy nog nie chcecie pokazywac :D ja tam jeszcze troche i wyciagam swoje kiecki ;) Pepe aaaa fajny ten obrazek ;) a co do kartki to nie dostalam tez do spamu zagladam prawie zawsze, bo lubia tam wpadac wiadomosci ktore spamem nie sa ;) ale kartki nie znalazlam :( no chyba, ze przeoczylam i usunelam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ktos chcial posluchac to melduje, ze jest nowa plyta "ania movie" ani dabrowskiej to sa covery piosenek filmowych bardzo fajna plyta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie zostala jakas jej plyta wycofana ze sprzedazy, miala jakas wade fabryczna-cos czytalam gdzie, ja lubie Dabrowska,teraz ni mam jak sciagnac jej plyty bo mi komp siadzie -ledwo zipie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,niedlugo wyjazd a ja gola i wesola,nie mam kreacji,juz zaczynam sie stresowac normalnie,na razie brak czasu nawet zeby gdzies pojsc i poszukac ale wiem ze chce spodni tym razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelko kiedy masz w planach pobyt w Bxl, zmienilo sie moze cos?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek a nawet nie wiem, nie slyszalam nic o wadzie i nie stresuj sie, przyjdzie czas to znajdziesz cos odpowiedniego i fundusze sie znajda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez slyszalam hehehee ze chyba za ciemna czy za jasna okladka? kurde czekaja mnie 2 dni wychodnego a zoladek mnie napierdziela, jak glupi . mam nadzieje ze sie nie zarzygam gdzies :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zaczelam czytac ale nie skonczylam ja mam tv w sypialni:D ale rzadko uzywane Ciastek, chyba nic sie nie zmienilo , bo mkm (moj kochany maz) nic nie gada ;) ale sie upewnie Francuzka jest rewelka na pytanie chcesz cieple mleko czy zimne , odpowiada : "tak" a na pytanie tost czy chleb co odpowiada? oczywiscie "tak" ale moja i tak nie jest tragiczna :D mozna czasami uslyszec np "OK" byle do niedzieli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) u mnie lato normalnie - pranie sie suszy na dworze,ptaszki spiewają,słonko grzeje Ciastek to Wielkanoc w nowym domku już!!super :D Przydałoby mi sie pobiegać po sklepach i jakiś ciuch na święta sobie kupić ;) Kartka do mnie też nie dotarła,nawet w spamie.........podejrzane to wszystko ;) Pudełko fajna to francuzka,przynajmniej problemow nie stwarza,na wszystko się zgadza! zabieram psy i aparat i idziemy w plener,może jakieś fajne fotku uda się trzasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no i mam prezent z glowy :) spytalam wprost co chce wiec powiedzial ze ktos tam cos kupuje wiekszego a potem reszta bedzie sie na to skladac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie dzis cieplo...super normalnie ale niestety bylam w szkole i jutro tez test mialam i zaliczylam go dobrze jutro znowu mam na rano i bede krocej spala bo przecie czas przestawiamy :O pestka to dobrze ze spytalas...bedziesz miala to z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×