Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

chyba przejade tylko od srodka (gdzie niegdzie slady paluchow :o) a jak bede widziala ze sa brudne od zewnatrz to sobie rolety zaciagne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie tragicznie brudne to one nie sa ktos kto sie mniej przejmuje powiedzialby ze sa jeszcze czyste ;) ale ja juz tak mam - kilka ciapek po deszczu i juz mi przeszkadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e ja to mam zawsze takie szczescie ze jak umyje okna to na drugi dzien pada:Pwiec sie na te ciapki nie patrze:P Korde leciala piosenka na ktora poluje i za pozno podbieglam i dalej niewiem kto ja spiewa😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz tak dlugo za mna chodzi i nie moge dojsc kto ja spiewa😭 Hihi Ty masz czarny golf w groszki a ja mam w paski biale:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha w prazki przymierzalam koszule biala z takim naszytym a'la gorsetem ale jakos mi nie lezala :o szkoda bo na wieszaczku fajnie sie prezentowala i biala koszule tez przymierzalam ale tez jej nie kupilam - tez cos mi nie pasowalo ech ja dziwna jestem czasami na zakupach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ja ostatnio to przymierzylam gore ciuchow :Pale jakos wszystko inaczej wyglada na mnie niz na manekinie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze raz:P ja ostatnio przymierzalam gore ubran:Pi ciagle tez bylo cos nie tak:Pwidac my kobiety juz tak mamy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupilam wtedy 3 komplety bielizny:Dtego nigdy za duzo;)szary sweterek i jeansy ktore musialam skrocic bo kurdupel jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a najlepiej jest jak chce cos sobie kupic , nie mam konkretnego pomyslu dokladnie i wtedy sie zaczyna ! tak bylo ostatnio z kardiganem jeden mial fajny kolor i ogolnie fason to mi rekawy nie pasily inny tez fajny kolor , rekawy juz byly oki to znow kieszonki mi nie lezaly a jak znalazlam fajny fason ze i rekawy i kieszonki i wszystko fajne to koloru nie bylo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki:) wpadlam tylko zlozyc najcieplejsze zyczenia calej kochanej gromadce kobiet tu zagladajacych.. :) duzo ciepla radosci i milosci przede wszystkim i oczywiscie zdrowia..:) lece gotowac obiadek.. buzki do uslyszenia 🌼 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez macham 🖐️:D dziekuje za zyczenia 👄 i tez chcialam zyczyc swiat mile spedzonych i wszystkiego dobrego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka lap🌻🌻🌻 Mi wlasnie sie bigos gotuje:) Eternity odezwala sie Pestka albo Ciastek na szopenie? Wiem ze Pestka miala strasznie dluga podroz:Opodziwiam jej meza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×