Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mam dzis taki ziab za oknem😭 chyba wezme aparat i porobie zdjecia jak wszystko takie biale z mrozu jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to przegapilam o tym zestawie - musial byc bardzo magiczny bo jak przez illuzje optyczna.... nie byl widoczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubie takie zdjecia, lubie zime :) a my mamy frajde w pracy bo szef przyniosl Wii i teraz jestesmy w sali meetingowej i czekamy w kolejce :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam ! prezenty kupilam! sobie bluzke z golfikiem czarna w biale grochy tez ! i ide kombinowac co zrobic zeby maila przy nicku nie bylo 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wykombinowalam z mailem :) hasla wpisywac nie trzeba (tylko za pierwszym razem) u gory stronki przy opcji 'odpowiedz' jest opcja 'wyloguj' wtedy mozna zmienic nicka ;) ewentulanie wlasnie w tym oknie w ktorym wpisujemy tersc jest obok nicka opcja ze mozna wyslac post z innego nicka i wtedy zaznaczamy i powyslaniu pokazuje sie okno na wpisanie nowego nicka i hasla sie podzielilam tym co sama juz odkrylam zebyscie wiedzialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze takich fotek zimowych mam kilka z PL jeszcze , ale i ze sniegiem nie tylko ze szronem jak je odszperam to Wam podesle skoro lubicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozklada mnie cos :o na zakupach czulam sie dobrze , potem w domu tez ale nagle mi sie strasznie zimno zrobilo ,glowa rozbolala , przysnelam na sofce pod kocykiem napilam sie jakiegos 'wynalazka' typu gripex na goraco , bleeeeeeeee niedobre :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja czekam na te fotki:) ja juz dzis nie zrobilam-zanim sie zebralam juz ciemno bylo:Pale jutro tez bedzie mrozilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mi weszla opcja-czy che wslac posta z innego konta heheh anic nie wciskalam:P Eternity😘co bys wyzdrowiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis tez cos jakas nie wyrazna:Otez juz pod kkocykiem bylam i zaczelam kichac:O Jeszcze tego brakuje by na same swieta mnie rozlozylo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kochana😘jutro narobie sosu czosnkowego i bede wcinala:Dpowinno postawic na nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie :D zreszta zaraz sie wyloguje i sprawdze czy moge napisac pod Twoim :D ale podejrzewam ze jakos jest to zabezpieczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to tak nie chcaco:)cobys nie myslala ze kazalam sie Ci wylogowac zeby stronke zlapac:Pmasz ziele🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×