Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ania zdrówko!!!! od razu to będzie nasz \"brudzio\"\" mogę do ciebie aniu pisać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapowiada sie interesująco - zasysam :) Oglądałyscie katyn? ja jakoś nie moge dokończyc - czegos innego sie spodziewałam, rozczarował mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulimatum Bourne'a jest dobry, ale trzeba dwa poprzednie juz zaliczyc, Bourn Identity i Bourne Supremacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie widzialam ale chce. to znaczy czemu cie rozczarowal Anno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj to \"Johna Rambo \" ogladałam :p zgadnijcie czy z własnej chęci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę wrzucic na Bearshera jeśli chcesz i podesłac ci scieżke tos obie sciagniesz i ocenisz. Dla mnie jak na dzieło nominowane do Oscara ma za amło watków, za dużo przeskoków, generalnie pewnie sie nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia ja tak z własnej chęci oglądam wszystkie mecze, kupuje Połkę nożną co tydzien i piore zielone spodnie od trawy, sprzatam mase korków, halówek, ochraniaczy i piłek (tego ci u nas w domu dostatek ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, ania, za stronke 🌻 ja za to z mojej wlasnej woli ogladam wszystkie programy o koparkach, dzwigarkach i czolgach na Discovery ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja filmu chyba nie polece bo nie pamietam sama kiedy co fajnego widzialam ostatni ogladany przez nas to chyba byl \"the last legion\" a Rambo nie musialam ogladac :P hurrrraaaaa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a serie Bourne\'a polecam rowniez :) i Transformers nawet mi sie podobal :) musze sobie obejrzec cos bardziej babskiego w koncu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ macham juz z Bristolu mam nadzieje ze milo spedzilyscie weekend bo ja jestem zadowolona z mojego. jedynie byl jak zwykle zbyt krotki 😭 ale na szczescie mama zrobila pyzy, schabowe z marchewka i buraczkami (zeby byl wybor) i paczki domowej roboty wiec wspominam go raczej .... kalorycznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) wiem ze rzadko ostatnio sie pokazuje, pojawiam sie na moment i znikam, ale zabiegana jestem strasznie, w tygodniu mniej czasu hihi w poniedzialek lece wreszcie odwiedzic rodzinke i znajomych to pierwsze spotkanie od czasu mojej przygody na Wyspach..:) buzki kochane i Wesolych Swiat bo pewnie sie nie spikniemy... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×