Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hej hej a co tu takie pustki? aaa rozumiem dlugi weekend moim dzieciom znowu odpalilo i po rocznej przerwie zapragnely znowu miec chomika kupilismy tym razem dzungalskiego....miniaturka teraz ma ok.3cm. a dorosly bedzie mial z 5....cale szczescie ze jest taki maly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pudelko masakra jakas a w tym tygodniu tez maja byc burze :o Pestka a on kombinuja, naciagaja ;) co pierwsze to najlepsze a my chcielismy skonczyc deske klasc i nam zabraklo :D i du.pa nie skonczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj bylam na lotnisku i foty pstrykalam u nas sa szybowcowe mistrzostwa pl :) a teraz koniec gadania trzeba jechac do roboty jeszcze tylko 5 dni pracy i URLOP:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka w czwartek u nas spadł deszcz no i zrobila sie nam lokalna powodz :( garaze i piwnice po sufit zalane niektorzy nie zdazyli wyprowadzic aut (zdjecie z fb garazu moich sasiadow - 2 auta w srodku) w 15 minut zalalo wsio co bylo do zalania :( a dzis podobno znow ma padac (moj maz twierdzi ze dlatego ze umylam auto ) i jeszcze moj synek poszedl sobie na rower i "przetracil" zebro :( dobrze ze nie zlamal.. jezdzili po kaluzach, a tam podmyta kostka i roznie lądowali :( chyba uwiążę do kaloryfera młodego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u nas niesamowity upal,w cieniu mam 32st. aaa Euforka wszystkiego najlepszego z okazji urodzin 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozno ale jestem :D euforkaaaaa :D wszystkiego naj naj najj ...... zycze Ci dobrego konca i dobrego poczatku :D ;) ;) ;) duzooo cierpliwosci i milosci ❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻 100 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziekuje :D👄👄👄👄👄👄 a dzis dla Ciastka naj naj najlepszego!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 trzeba sie skrzyknac i impreze zrobic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaa Pestka musze Ci powiedziec, ze jestes genialna :D twoj tekst z klapa dziala ;):D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) pokazuję się,ze jeszcze żyję nastały upały a ja jutro do Świerklańca wyjeżdżam na coursing,z jednej strony bardzo się cieszę,bo towarzystwo świetne i imprezka przy grillu będzie wieczorkiem,z drugiej trochę martwię się,bo jak w takie upały te psy będa za wabikiem biegać.... Euforka troszkę spóżnione życzenia urodzinowe dla Ciebie!! 100 lat!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Ciastek dla Ciebie też wszystkiego najlepszego i 100 lat!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka, spoznione ale szczere, obys zawsze szczesciwa byla!!! 🌻🌻🌻😘❤️😘🌻🌻🌻 Ciacho, to ty tez dzis starsza? No i dla ciebie tyz zyczonka wszelkiej pomyslnosci, szczescia i milosci!!!! 🌻🌻🌻😘❤️😘🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka, no szczesciwa w dobrym tego slowa znaczeniu ;) a tak naprawde to chcialam ci pozyczyc tyle szczescia ile twoje serducho bedzie potrafilo zniesc 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje 👄 :) u nas tez upal chyba ponad 30st jest! a ja jeszcze tylko jutro do pracy i URLOP :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka hihihihihi :D :D az prychnelm na lapka hahhaahahahahaa to i dobrze , ze dziala :D :D :D Ciastek tobie tez naj naj najjjj 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ same urodziny hehehe moj M 2 dni temu Euforka, Ciastek .. kto zaraz jeszcze??? przyznawac sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny🖐️ przywitac sie chcialam i powiedziec ze o was nie zapomnialam;) wszystkiego naj...naj...naj...🌼dla solenizantek👄🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ale dzis w doope dostalam -napisalam na @ laduje wlasnie zdjeica-wiec zaraz powinnyscie dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dajcie znac czy dostalyscie fotki-cos mi wracala chyba od Mindy-Pestka jak dostalas to przeslij jej bo chyba mam zly adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) wróciliśmy ze Świerklańca zmeczeni,troszku pogryzieni przez komary,opaleni,ale zadowoleni......z pucharem i medalem puchar wybiegała Izzy zdobywając drugie miejsce,a Alma-medal za czwarte miejsce coursing był w pięknym parku,w którym jest mały pałacyk (hotel),my spalismy obok w Domku Ogrodnika,wynajęliśmy pokój 3 osobowy,a w sumie do dyspozycji mieliśmy 8 łóżek,bo trafił się nam pokój łączony :D jedynym minusem jest fakt,że chyba jeszcze przed świtem pod oknami zaczął się drzeć paw! tylko lenistwu mojego zawdzięcza,że jeszcze żyje (ten paw) ;) foty od Hugoliny i Pestki dotarły,idę oglądać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo ja nic nie dostalam :( wirusa dawno nie bylo?? no to zas jest .. zdycham :(:(:(:( Izunia gratuluje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Izuni gratuluje kolejnych medalow :) Pestka nie? zaraz sprobuje znowu poslac Znow wirus?brrr zdrowiec szybko !!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️laski ja foty dostalam,super hugo ty tam porob polskich wypiekow niech sprobuja Belgusy, np paczki czy sernik czy makowiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×