Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ ja zaflukana, dzis juz lepiej ale w poniedziaek i wtorek myslalam ze ducha wyzione, a dzis taki ukrop u nas ze szok,nie wiem co mi jest ostatnio ale popoludniu to bym spala mala na zielonej szkole,wraca w piatek ;-),a ja jeszcze 2 dni pracy i wolne do 17 lipca ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję , jakoś ... alergia mnie jakaś nawiedziła pyli jakieś goowno i przez ostatnie parę dni miałam oczy jak królik i nos cieknący do tego cały dzień w pracy wślepiona w monitor i wieczorem miałam już dość dziś trochę lepiej na szczęście do tego jak nigdy wynudziłam się dziś w pracy - większość ludków poszła do domu na mecz :D (odpracowali w poniedziałek rano :P ) pogoda zajebista , ale co z tego jak trzeba ślęczeć w robocie w najlepsze godziny ale .. mam urlopa w przyszłym tygodniu :classic_cool: idę Was poczytać , nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia gratulacje kolejnych trofeum gratulacje za stracone kilogramy również laski Pestka Tobie gratuluję w połowie ;) bo nie przez dietę ja się czuję jakaś wieeeeelka ostatnio - ale nic nie za ciasne , nic nie za luźne więc nie wiem , jakaś chandra czy cuś - pewnie na zakupy mi potrzeba ;) Pudełko trzymam kciuki za badania ! oby wszystko w porządku było ! Ciastek kciuki i za Was ! 30% to w sumie dość sporo :( może to rzeczywiście szybki wzrost choć nie wiem jak to zmienia postać rzeczy - najważniejsze żeby dało się jakoś cofnąć, wyleczyć Pepunia obyś się prędko uporała ze sprawą ! Euforka wytrwałości przy remoncie (jakiejś wygranej w totka albo innej loterii ;) ) zanim się obejrzycie będzie skończone :) i w ogóle Wam wszystkim życzę żeby wszystko układało się pomyślnie , według planu - tego głównego , bez uruchamiania planu B :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kieckowych zakupach była mowa ;) kupiłam sobie maxi dress , normalnie jak nie ja buty muszę tylko znaleźć , jakieś koturny najlepiej bo ja za niska na płaskie sandałki do prawie że wlęczącej się po ziemi kiecy a podoba mi się jak cholera właśnie płaski bucik do takich - no cóż , zostawię to wysokim poza tym wzięło mnie na kolory - w biurze muszę siedzieć w ciemnych spodniach/dżinsach i w ciemnej koszulce (granatowa polo bleeeehhhh)- kupiłam sobie kilka lakierów (a jeszcze była promocja z rimmela 3 w cenie 2 ;) ) i teraz maluję sobie na zmianę paznokcie soczystą groszkową zielenią , koralowym i jasnym niebieskim :P jakoś trzeba sobie dzień rozjaśniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja Wam tych upalow zazdroszcze u mnie pada:O i zeby bylo jasne - jak byly upaly nie narzekalam :D ja mam pazury czerwone albo czerwone :D tj jasniejsze albo ciemniejsze :D o tak mnie naszlo :D eternity napisala "maxi dress" a ja jak ten gamon patrzylam co ma dres do kieckowych zakupow:P ten deszcz mnie wykonczy i usne na stojacy calkiem, bo na razie tylko umysl spi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moj maly obchodzi dzis w szkole urodziny .. bo oczywiscie ma w wakacje i bylo by przykro dzieciom ktore mialy w klasie organizowane a niektore nie :) od tygodnia tak robia z wakacyjnymi dziecmi :D :D wiec ladnie sie pozywia .. tortami ciastami itp ;) no ja juz widze roznice hahaha spadlo co nie trzeba czyli cycki i dupa :D spodnie sa luzne jakbym nasrala w pory :D :D bywa , ze po 2 godz chodzenia musze brac drugie (jeszcze ciasne bo sprane) hahahah u mnie tez upal jesooo nie mam czym oddychac .. o moim kompie nie wspomne :D oczywiscie potracilam fotki muze i niektore dokumeny ktore byly dosc wazne .. no ale co bede sie pluc .. poszlo w pizzzzzzduuuu ;) a ja nie umiem chodzic w kieckach ogladam podziwiam ale nie wkladam buehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czemu ten czas tak zapierrrrrr..ala? dopiero co czekałam na zeszły weekend a tu już następny u mnie to nie aż takie upały - tyle że nie spada raczej poniżej 23-26 stopni(czasem zdarza się nawet ciut więcej) i przeważnie czyste słoneczne niebo (dziś pochmurno ale nie na szaro) hehe Pudełko pobudka !!! :D dres :D Pestka to po tym tygodniu szlaban na słodkości ;) te rozwlekające się spodnie na tyłku są wkurzające 😠 albo z przodu zrobi się taki wór :p a na dane to podstawa żeby robić kopie zapasowe !!!! taaa wiem , łatwo mówić :P sama mam trochę rzeczy do "zabezpieczenia" :P aaaaaaaaaa jak tam kobitki śledzicie mistrzostwa świata w piłce nożnej ? bo ja to oczywiście w pracy prawie że na bieżąco słyszę newsy :o sikają wszyscy w majty teraz bo Anglia dała radę a w niedzielę grają z Niemcami :P dostaną po doopie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ od urlopu dziela mnie 3h pracy jutro ;-) jutro tez mala odbieram, dzis dostalismy az 3 listy od niej ,pisane po polsku ,ale tam bykow ja pierdyle dzis wrocilam z pracy cala mokra kurwa 30st kto to wytrzyma ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to przybij piątkę Ciastek :D ja 7 godzin i urlop :D a poza tym i tak piątek dziś :) moje młode jadą na wakacje do Pl - one będą się podszkalać z polskiego a kuzynostwo będzie miało korepetycje z angielskiego :D spadam 🖐️ miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj stawalismy na wage :D i stwierdzam ze moj M zabira mi kilogramy :D :D mi spadlo 4 a jemu 4 przybylo hahahhahaa :D :D jeszcze 4 kilo i wroce do wagi ktora mialam jeeeeszczzeee jako panienka hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ w sobotę , bardzo letnią zresztą :) Pestka tylko z głową te kolejne 4 - nie na diecie papierosowo-stresowo-kawowej ! aż chyba stanę na wagę dziś tak z czystej ciekawości ;) bo różnicy po ubraniach nie widać żadnej muza fajna :) miłej soboty wszystkim !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee nie no nie jest tak zle :D poprostu mniej jem teraz wiecej owocow albo platki itp .. slodyczy tez malo raz w tygodniu zgrzesze jakims batonikiem ale to rzadkosc w ogole nie mam apetytu , obiad to przewaznie jakas salatka albo jajko ze szczypiorem hihihi .. juz minal czas pelnego talerza ziemniakow czy frytek :D u mnie tez goraco .... Gabi wywialo na urodziny do kolezanki , stary w robocie a ja sie obijam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dziecię zaraz też wybywa na urodziny a zaraz po urodzinach do innej koleżanki na sleep over a mama korzystając z okazji że łaziłyśmy po centrum za prezentem to kupiła sobie buty do tej długiej kiecki muszę przymierzyć czy wogóle pasują :P jak nie to jutro oddam i wezmę inne :P w new look widziałam fajne dość ale wydawało mi się że te co kupiłam będą jednak pasować bardziej się okaże ciepło ciepło ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale upaly u nas ostatnio, ten tydzien tez ma byc goracy ufffff a ja dzis z mala ide na rozdanie biuletynow w szkole i fajrant do wrzesnia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a ja się obijam :P zaraz bedę miała więcej słońca w ogrodzie i idę się smażyć :) nasze wakacje dopiero 23 lipca na wagę stanęłam dziś - zepsuła się chyba franca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity wygranej w totka to bym chciala :D tylko nie gram :o moze zaczne ;) a ta gruszkowa zielen to mnie natchnela i czerwien tez tez chce tak :D upaly u mnie tez sa :D widac kto na urlop zasluzyl ;);):classic_cool: pilki nie ogladam tylko czasami gdzies uslysze co sie dzieje ;) Pestka chudzielcu ile wazysz juz? :D Euforka zna te pania, prawda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietacie jak mowilam, ze mi wyskakuja wlokniaki na szyi? ostatnio bylam u lek usuneli mi bo zrobil sie stan zapalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️zyje;) mialam gosci ponad tydzien i nie zagladalam-niewiem co u Was:( U mnie straszne upaly:Opo 33-35 stopni a w weekend ma sie jeszcze ocieplic-tosz to tropiki u mnie sa;) ide podzcytac co u Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na bierzaco:) kazda chudnie a ja zaczelam znow kg lapac:Ozaczelam probowac co sprzedaje hahaha i poszlo znow w boczki i uda:P Pudelko gratuluje 6:) Kazda pisze o urlopie-a ja w tym roku to moge zapomniec:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ja nie wiem co u Was bo nie przeczytalam bo bylam z mlodym w spzitalu no na badaniach neurologicznych wsio z nim ok tj cierpi na chorobe "zespol omdlen jakichs" czyli zwyczajny facet jak boli to mdleje:P zemdlal tam tez przy pobraniu krwi :P euforka jak trzeba bylo usuwac to git ze to zrobilas hugo mi sie urlop wcale nie kroi , no chyba ze na weekend nad morze wyskoczymy wiec łącze sie z Toba w bolu choleera moze i ja na ta Wasza diete wejde bo cosik mnie sie duzo zrobilo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez by sie przydalo wygrac w totka ;) no ale trzeba najpierw grac :D:D:D u nie urlop od 10go :) Duza we wrzesniu do szkoly idzie i juz mnie wszyscy strasza ze wszy przyniesie ... ja w zyciu wszy nie widzialam :o a ona wlosy ma do pasa i zal mi scinac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea moja córka jak szła do szkoły miala włosy do pasa i nigdy zwierząt nie przyniosła, syn zwyczajne jak u chłopaka, krótkie - a udało się przynieść :( nie ma reguły, więc nie słuchaj "zyczliwych" i nie obcinaj jej włosów jak nie chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×