Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

trzymam,choc powiem ze mam chetki na inne jedzenie,ale poddziubie i wracam do swego koryta, u mnie poszlo znow 4 kg,jeszcze 8 i bede zadowolona,tez czekam teraz na @,tez spodnie wisza,ostatnio nawet zakupilam rozmiar 30 ;) cos mnie zeby bola deko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do kompa to nic nie mowcie, nasz juz ledwo zipie,ale juz ponad 5 lat ma, mam nadzieje ze jeszcze z pol roku wytrzyma,bo wtedy skonczymy kredyt na tv i wezniemy sobie nowy komp,juz mamy upatrzony,z klawiatura bezprzewodowa i taki z tv z ekranem dotykowym duzy monitor, a na razie niech ten dociagnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam pestke obgadac ze nic nie robi tylko w gry na fb gra :D a to corcia :D ja gram, ale na tel, w angry birds... kurde! straszna gra :D rozwody przez nią będą :D albo zbiorowo - calymi rodzinami - z sąsiadami - będziemy strzelać z ptaków do świń :D a tak w ogole to chorowalam na bol glowy bez powodu a wczoraj bylam w kinie na fantastycznym filmie o polskim tytule "incepcja" ( i film i tlumaczenie tytulu powala ;) ) :P w każdym razie nie pytajcie o czym film, bo za glupia na to bylam :D albo to przez ten ból głowy ;) ale bawilismy sie dobrze , bo to chyba juz o towarzystwo chodzilo :) Pestka slij chocby i foty na ktorych nie widac ze schudlas oraz te z Martoszką i babcia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej a to jakis wirus na kompy? jak ktorejs pojdzie to i reszcie tez hihi noooo pestka blagam uwazaj z tymi minami bo z niektorych to ja juz boki zrywalam....ty zreszta tez niezle robilas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa moja corka dzis pojechala na oboz do Rydzewa na prawie 2 tyg. juz dzwonila z 6 razy ze jest suuuuper....ciekawo kiedy zmieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudelo hahaha no jo opieprzaj bo ja tez gram ... na zmiane dajemy hahahaha .. sama wiesz jak wciaga po swojej gierce :P :P no juz juz za chwileczke juz za momencik cos posle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek to ile juz lacznie zeszlo tych kg? i gratuluje silnej woli :D a co jesz najczesciej? ja sobie zmienilam ostatnio telefon na taki z dotykowym ekranem moze byc ;) choc ciezko bylo sie przestawic Pudelko a co to za gra ze rozwody przez nia beda? :D o co chodzi? filmu nie widzialam ale jak tam polecasz to kto wie ;) Nooo Pestka jak tam foty? walizy rozpakowane? ;) nie obijaj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ciastek gratulacje 30 to dobrzeee :D ja po nizej 30 napewno nie zejde bo po 2-ce mnie sie micha rozeszla bueheheehehehe :D :D :D no i chodze tylko w biodorokach , w zyciu nie wloze wysokich klinow :D no widzisz euforka hehhehee wiec teraz i tobie wisza na dupie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ o "incepcji"to tez slyszalam ze niezly film ale jeszcze nie widzialam ostatnio...niestety nie w kinie ale luknelam "Kwiat pustyni" super...inny gatunek ale tez warty obejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie ze chudniecie,a mi kuzynka powiedziala ze z lekka przytylam....moze i tak przez te grilowe zarcie...i nie tylko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ euforka poka jaki tel pakupala.......ja nie lubie dotykowych kurwica mnie strzela jak mam smsa napisal wole klawiaturke ;) co do kg ,to nie zwazylam sie przed dieta,ale po tych pierwszych 10dniach diety wazylam sie w Polsce (a juz widzialam ze mi zeszlo) wiec mialam 78 (wiec wnioskuje ze moglam przed dieta miec moze i nawet 8-ke z przodu he he he) po powrocie z Pl wazylam sie i mam juz 74,a na diecie jestem od 30 czerwca a co jem, serek wiejski,kefir i jogurt naturalny,ryby wedzone i gotowane- jakies filety i lososia, lososia wedzonego,scampi,jajka,piers z kury gotowana,cykoria,kalafior,papryka,brokul,pomidory,baklazan,albo robie salate z ogorem papryka i pomidorem pieprze i lacze z jogurtem,i robie ta II faze 1/1 zeby troche urozmaicic,juz na tunczyka w puszcze patrzec nie moge nie mowiac o zjedzeniu to samo krewetki z pudeleczka bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, a od wrzesnia mam zamiar na jakis aerobic sie zapisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja jade po kosiare bo mi dzieci zepsuly :O a film chodzi o to ze za bardzo mi sie nie podobal za bardzo chcieli Matrixa podrobic;) Pestka foty super! zdaje sie ze do Mamy jestes bardzo podobna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehee Pudelko choc jedna widzi podobienstwo bo wszyscy mowia ze ja do ojca :D :D a ja oczywiscie sama widze , ze mam nos (kartofel) po mamie i pare innych rzeczy buehehehehe a ja stoje na 64kg :D przy 174 CM to chyba w normie :D ale jeszcze sie postaram troszku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zem zjebanana jak pies PLuto, zastepstwo -zastepstwem poszlam do biura a tam...................................ironing ja pitole wrocilam po 17h kufffa byl kurier z kawka nespresso ,musialam na ich stronie zamowic wysylke na jutro tyle ze jutro tez arbait ja a wkurwilma sie bo wygralam 4 pary jeansow na ebayu a tu gosciowa nie sle mi numeru konta,nie ma wstawionego tez na ebayu juz 2 @ poslalam,moze na wakacjach................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia 🖐️ no ja bym tez ;) mam ciche dni z M, ale bez powodu, po prostu nie chce mi sie do niego odzywac :p Pestka, holender! przeslij linka do mnie jeszcze raz bo odebralam na blackberry i skasowalam i na telefonie i w mailu 😡 a w jakie gry gracie na fb, sa jakies gry? fajnie ze jeszcze dukacie dziewczyny, ja troszke odpuscilam na wakacjach w polszy no i niby teraz mialam powrocic do diety ale jakos mi to trudno idzie. Ale najwazniejsze ze waga stoi w miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepunia no witaj witajj .....; zdjecia widzialysmy a teraz troche poopowiadaj nam :) Dea zaraz posle :) i nie graj bron Cie Boze w zadne gry na FB bo sie nie uwolnisz :D .... mowie ci to serio szczerze :D :D podobuja mi sie jego piosenki hihihi to jak meska wersja Gagi buehehehee gejowaty z lekka :D http://www.youtube.com/watch?v=gBVSjNoJCuk http://www.youtube.com/watch?v=wdepvOa-QzA&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hehe nooo pestka jak bylas u nas to mialas odwyk od gierek nie?teraz mus nadrobic hihi u nas zmienila sie pogoda i jest chlodniej troszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ :) telefon taki sobie sprawilam http://www.mobilephone-news.com/wp-content/uploads/2010/04/Samsung-Monte.jpg sprzedalam swoje stare telefony i kupilam sobie tego, bez umowy bo mi sie ten co mam cos psuje ;) wiesza itp a umowa jeszcze rok czasu :o no ja fot Pepe nie widzialam :) gdzie one sa? opowiadaj jak tam bylo :) ja jeszcze 3kg i koniec diety :) dobra czas sie zbierac do roboty nie chce mi sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nioiooo telefonik ladny,moja kuzynka ma taki i jest zadowolona i gratulacje z powodu zgubionych kiologramow moja corka za to na obozie szczesliwa i z tego powodu sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka, dzieki :) widac ze schudlas po twarzy :) Laski oby dwie siostry! Ja tyz odnowionej Pepuni nigdzie nie widzialam :( no i euforka, twoje fotki tez by sie przydaly do wzgladu, co? Ja jeszcze z 6kilosow chce zrzucic, ale ostatnio cos mi ciezko idzie, rozpuscilam sie grzesznica na urlopie ... oooo, czas na obiadek :) a dzis wieczorem ide na festiwal piwska :) :p 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim hehehe widzę,ze Dea to ma podobną dietę do mojej - festiwal piwska ;) też chcę odnowioną Pepunię zobaczyć!! i was laski po tych dietach!! a ja .......... staram się o adopcję fretki :D roczna samiczka.....mój się pyta czy mi jeszcze mało ogonów w domu,że jeszcze "szkunksa" chcę dokoptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki Pepunia wstawila na FB :D stad widzial kto tam je hehehe ja sobie upatrzylam telefonik .... ale jak sie dowiedzialam ile kosztuje to mi kopara opadla :D :D Iphona 3GS kcialam bueheehhe Euforka no to juz poleci ja tak z 2 kilo i tez juz dosc bo zaraz zostane bez cyckow .. i tak stary gada , ze mu koscie miednicowe przeszkadzaja buehehehee a i na kolana usiasc nie mozna hahahaa Martoszka ostatnio doswiadczyla :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no toz ja jestem na fb, ale Pepunia mnie zaprosic musi ;) :p u mnie cyce tez w dol ... w ogole to mam troche przejecia z cycem lewym bo mnie pobolewa i czekam na date badan :o iphone tez mi po zabkach, no ale koszt. i ja strasznie telefony niszcze bo zawsze gdzies torebke rzuce, wiec nie ma sensu. Blackberry mnie zadawala ;) tylko ze holender ma sudoku i czasem po nocach mi to spac nie daje ... Izunia, fretki ponoc fajowe sa! moja Duza ostatnio sie o psinke uprasza, sama nie wiem, chyba jeszcze dzieci za mlode no i co z kreaturka zrobic jak na urlop sie jedzie? poza tym, ja juz wiem kto by sie zwierzeciem zajmowal ... to juz zupelnie bym chyba zwariowala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×