Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

moj to raczej za shoppingiem nie jest :( tylko do jednego sklepu lubi chodzic i wtedy wszystko wykupuje. Na szczescie zdarza sie to tylko raz dwa w roku, bo inaczej to chyba bysmy zbankrutowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tez mecze sie shoppingiem, ale to moze dlatego ze za duzo ludzi w Londynie i wszedzie trzeba sie lokciami rozpierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niecierpie jak sa wyprzedaze:Owtedy ludzie by zabili za bluzke:P Moj rekord to 5 godzin chodzenia po sklepach:Pale to bylo tylko raz:Pi juz nie kcem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, doby jest jego francuzki ;) moj rekord tez ok 5 godzin ale tylko w jednym sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witanko widze ze dzis zakupowo sie zrobilo :D ja mam szlaban na zakupki na razie przez jakies 3 miechy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha:D:D:D to nad czym ty myslalas 5 h w tym sklepie??? albo to byl pietrowy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martik 🖐️ jak zdrowko? ja tez szlaban powinnam zalozyc bo za duzo na dom wydalismy, no ale coz, kobita niby jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdziecie cos fajnego na necie dajcie linka :D chetnie ogladne hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oficerkow tutaj jest pelno w sklepach ale ja nie lubie okraglych z przodu -musi byc do szpica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nosza sie jeszcze kowbojki? ja mam takie lekko fioletowe na obcasie, ale z przed siedmiu lat, moze odkurze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Selfridges, no nie wiem chyba z piec pieter ale te co mnie interesowaly to parter i trzecie :) ale najfaniejsza zamszowa spodnice kupilam wtedy, ciekawe co sie z nia stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje juz prawie zdrowa :) goraczki nie ma prawie nie pokaszluje ale jeszcze jej daje do konca lekarstwa :) no i wreszcie lepiej spie :p dzis weszlam do kuchni garow nie ma na wierzchu (w zmywarce) normalnie mialyscie racje to super sprawa, czemu wczesniej na to nie wpadlismy :D co do zakupow to najlepsze jest to ze mozna kupowac i kupowac :) do domu tu juz w ogole... skarbonka bez dna :p ja poszalam z ubrankami :) no i szukamy samochodu wiec teraz oszczednosci jakies by sie przydaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro 5 pieter to cie rozumie ja ostatnio w jedno pietrowym bylam 2 godziny ale w tym pol godziny musialam czekac w kolejce do przymierzalni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubicie takie centra dziewczyny ? ja nie przepadam znaczy czasem jezdze ale gora na 2 godziny potem mam juz dosc :) mam pod nosem dwa - lakeside i bluewater

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik to dobrze ze z mala lepiej to chyba przez ta pogode:Ou mnie na zmiane to slonce to deszcze:P rano zimno w dzien cieplo a wnocy zamarznac mozna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz mam tutaj swoje miejsca na zakupy:) takie jakby male miasteczka ze sklepammi jeden w Belgii drugi w Holandii i jak cos potrzebuje to przewaznie tam jade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×