Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

haha kurtek , zakietow i bluz tez mam troche :D ale taki plaszcz z prawdziwego zdarzenia tylko jeden przydlaby sie taki jeszcze bardziej w luznym stylu bo ten co mam to taki aligancki ecru aaa i jeden mam sztruksowy -zapomnialam o nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio chcialam kupic oficerki ze scapa ale tyz nie bylo mojego rozmiaru a wcziraj w esprit widzialam super spodnice:Dtakie cieplejsze na zime:Dhihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rzadko chodze w spodnicach ale taka cieplejsza to mam tez jedna tweedowa z brazowymi dodatkami kroj tulipana bardzo mi sie podobala jak na spodnice wiec kupilam :) a ze byl to okres zimowy wiec dlatego jest cieplejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity ale poematy tworzysz:) no ja chce kupic ale....:Oznam siebie jak bedzie zimno ani razu jej nie zaloze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam maly szpital w chacie:( No i wlasnie weszlam do domu ze zspitala z malym:O Niby tylko przeziebiony,ale te zajebiscie wysokie goraczki 40,3(np dzisiaj w nocy) mnie rozwalaja:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byc moze,ze rozwija sie jakies chorobsko:O,typu angina,bo przy niej przewaznie jest wysoka temp. :O oby to bylo tylko przeziebienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×