Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja na szczescie nie mam problemu z rozmiarem tu w Uk w Pl mialam ze wzgledu na wiekszy biust.:D tu jest git pod tym wzgledem no i powoli znajduje rzeczy ktore mi sie podobaja na poczatku byla tragedia jak sobie przypomne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czekam na zakupki az przywioza i ogladam tv tak piate przez dziesiate :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj troche \'poshoppingowalam\' :) kupilam sobie sweterek/cardigan czarne spodnie w kancik bo z poprzednich wyroslam ;) i kilka koszulek z dlugim i krotkim rekawkiem(nic specjalnego -wszystkie gladkie) mezowi kupilam fajna koszule zeby zas nie marudzil ze jak zwykle kupuje dla siebie a jemu nic :P i o dziwo - podoba mu sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martik, ja nie lubie shopping centres, za duzo chodzenia za duzo ludzi, Jak juz musze pozadne zakupy robic to ide raczej do department stores - Selfridges lub House of Frasier. Niestety obydwa na Oxford Street :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za cwieta Dea :) ja sie ciesze ze nie mieszkam w duzym miescie :) centrum u mnie nie jest zbyt wielkie (glownie sklada sie z debenhams beatties(czy jak sie to pisze) marks&spencer , next, H&M ,new look - to sa najwieksze aaa i jeszcze JJBsports reszta to male dodatki)wiec i z chodzeniem po tym nie ma problema ale rzeczywiscie najgorzej w weekendy i popoludnia (zwlaszcza piatkowe) a jak sa wyprzedaze to masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, cena niezla prawda? ze trzy lata temu moze bym sie skusila ale zmadrzalam po urodzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity:D no sweterek super:) Dea buty tez mi sie podobaja tylko zeby w szpica byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity:D no sweterek super:) Dea buty tez mi sie podobaja tylko zeby w szpica byly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym sie nigdy nie skusila na taka cene :D w Polsce 300 pln moze tak ale musialyby byc naprawde super(mam taka mala wade ze czasem szybko mi sie cos z ubran i butow nudzi wiec szkoda mi po prostu kasy na cos co byc moze przelezy iles lat na dnie szafy zeby potem komus oddac dlatego w Polsce kupowalam buty raczej w granicach 150-200 pln zeby sobie w brode nie pluc ze wydalam za duzo na gowno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czucie czucie.... :D ja jak bylam mloda, single i glupia, to tak, karta kredytowa ciagle w obiegu. Ale wtedy mialam tez i mniej wydatkow to moglam sobie pozwolic. Teraz to juz nawet nie dopuszczam mysly o wydaniu tylu pieniedzy na jedna pare butow! i chyba wogole zadnych nie kupie bo mam 4 pary kozakow a w ramach oszczednosci postanowilam ze nie kupie sobie nowego plaszcza. Bede musiala nadrobic dodatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha serio nie czajona :P ja na razie butow nie kupuje ostatnio kupilam sandalki na obcasie i zalozylamje raz na impreze a teraz leza w pudelku bo juz za zimno na odkryte palce a kupilam je tez bardzo madrze pod koniec sierpnia :P poza tym jakos ciezko mi naprawde znalezc w UK buty kotre beda mi sie bardzo podobaly nogi trzeba niezle schodzic zebym na cos trafila ha !albo jak znajde to w kosmicznej cenie ze nawet wyrzeczenia nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×