Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ Rudy kocur z trudem przebijający się przez zaspy, z wysiłkiem odrywając swoją zmrożoną męskość od lodu krzyczy na całe gardło: - No i k**wa gdzie?! Pytam was - gdzie jest ta pie**olona wiosna do k**wy nędzy? Co za poj**any kraj?! Gdzie dziewczyny, przebiśniegi, świergolenie skowronków?! Choćby ćwierkanie wróbli, choćby krakanie wron - gdzie to k**wa wszystko jest?! A odwilż kiedy wreszcie przyjdzie? Śnieg z nieba napie**ala jakby ich tam w górze poj**ało... Niby ponoć wiosna już jest, k**wa - łgarstwo i oszustwo na każdym kroku, k**wa, k**wa,k**wa ... A ludzie słysząc kocie krzyki uśmiechają się do siebie i mówią łagodnie: - Słyszysz jak się drze? Wiosna idzie... Kotów nie oszukasz.. my od lekarza wrocili, stary ma tydzien zwolnienia,chcial dac 2,ale R zaczal marudzic ze do pracy musi isc :p,lekow nadostawal na kregoslup zalecil mu kupno jakiegos stolu do cwiczen badz basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrr jakas durna reklama z cifa lata:P tez mam snieg:Oznowu:Pjuz mam go dosc -bo nawet jak na be to juz go za duzo hahaah Wiecie mojemu kotu odbija:Pwlaczyly mu sie amory-chodzi i miauczy i naoluje hahaha do domu nie przychodzi-siedzi w ten mroz na dworze i sie wydziera-oby mi jakies panny tu nie przyprowadzil:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia wszystkiego najlepszego :D :D 100 lat jak chcesz alboi ciut mniej -wiecej :P 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻 🌻 ❤️ :D :classic_cool: :D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻 sto lat...sto lat 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka trzymam kciukasy ! ale bez kciuków też pójdzie ;) słońce mam ale zimno ale nic to spadam szaleć w chacie - sajgon nieziemski , pranie w kolejce i jeszcze goście wieczorem może się wyrobię miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia STO LAT STO LAT najlepszego❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 u mnie sniegu po kolana:Pale wlasnie slonko wyszlo:D Martoszka trzymam kciuki !!!! Ja zaraz jade szukac stroju dla malej na karnawal-w tym roku musza sami robic-wczesniej robili w szkole,wiec ide na latwizne heheh moze cos znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌼 Izunia 🌼 wszystkiego naj...naj...naj... 👄 martoszka polamania dlugopisa ;):D hugolcia ciekawe co znajdziesz za przebranie;) kuzwa jaki mam nielad na lbie 😠 za dluga grzywka na bok tez sie nie chce ulozyc ,wogole calosc tez😡 trzeba chyba nawiedzic fryzjera :) moja kotka na ostatnich lapkach,pewno niebawem bede porod odbierac hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Izunia wszystkiego naj naj najlepszego! 100lat w szczesciu i milosci i spelnienia wszystkich planow i marzen :) 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻 🌻🌻❤️👄❤️🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka trzymammmmm moja Gabi ma w tym roku chinke czy tam japonke :P a Dawidek bedzie piratem ahhahahahaa :P i u mnie sniegu brrrr duzoooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam i kupilam:D hahaha moja z kolezanka maja takie same:D nawet peruka jest:D zrobilam im zdjecie w domu-jak wrzuce zdjecie na kompa to Wam wysle hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jestem padnieta ale zaliczylam 3 osoby na mnie zaliczaly masaz a mam @ i normalnie zaraz sie wykrwotocze hihi...tak mnie ukrwily

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh martoszka a ja ale sie ryplam bo napisalam polamania dlugopisa hehe jakbys test jakis miala pisac :P oczywiscie gratulacjyjki:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dolaczam sie do zyczen Izunia sto lat i spelnienia wszystkich zamierzen i planow 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ 🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️ ❤️🌼❤️❤️🌼❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha noo pisemny mialam wczesniej dzis mialam praktyczny hihi mialam 3 pytania...latwe: -wymienic choroby wtórne paznokci -wykonac regulacje brwi na klientce -i masaz twarzy klatki piersiowej technika:ruch wibracyjny,glaskanie koncowe i ruch hipnotyzerski hahaha fajne pytania nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martoszka ten ruch hipnotyzerski mnie interesuje :D ale to musi byc boskie:) najbardziej z masaży uwielbiam mizianie po plecach echhh ... :D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yhyhy fajne testy z masowanoa cialka ihihihihi dobranoc :D :D Bylam dzis u Mindy ... Tomasek jest sliczniutki i w ogole taki taki hihihihih kochaniutkiiiiiiiiiiii :D :D :D se bym go zabrala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pepunia*jamelka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jade do kolezanki do szpitala tak uczcila swoje urodziny ze po wczasach lezy w szpitalu:P miala bajkowe wczasy, tyle ze spadla z pontonu, prosto pod srube ma rozcieta noge i prawdopodobnie zlamana kosc srodstopia szczescie ze noga a nie glowa bo nie do szpitala bym wtedy jechala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×