Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ standardowo pol nocy nie przespalam hehehe .... i dzis wymarsz a sniegu ze hohooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid plecak w dlon i lecim hihihi trzymac kciuki , zebym sie nie rozkleila :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ trzymam kciuki , trzymam ! będzie dobrze :) Pudełko no to rzeczywiście niezłe zakończenie wakacji :( 🌼 niech koleżanka szybko wraca do zdrowia! idem znów cholera jeszcze dwa tygodnie do urlopu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak w skrocie to dal buziaka i poszedl hihihi :D nie chcialam za dlugo stac zeby sie nie rozmyslil .............. buuuuuuuuuuuuuuuu jak mi zleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zostalam sama buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :O :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Pudelko:( wspolczuje kolezance brr Pestka masz jeszcze nas ! zobaczysz jak go na obiad zabierzesz bedzie zadowolony hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) dziękuję wam kochane za wszystkie zyczenia!!! 👄👄👄 byłam na tej osiemnastce chrześnicy mojego pudło z rowerem zapakowali my w taki oczojebny różowy papier (wszak dla dziewczynki różowe ;) ) kupiłam taka wielgachną kartkę w Qkardce i.......okazało się,że się spodobało!!!! kartkę taką wielką dostała tylko od nas i się pośmiała z tekstu ps. ci,którzy twierdzą,że pieniądze szczęścia nie dają nigdy nie byli na udanych zakupach :D rowerek miał być na następny dzień składany i nawet matka solenizantki przyszła nam powiedzieć,że to super pomysł ja na swoje urodziny dostałam Wii Fitness i już mam zakwasy,boli mnie talia dookoła :P Izzy postanowiła mi "pokazać" i na drugi dzień jak ją na wystawę zgłosiłam dostała cieczki.......tylko biedna nie wie,ze przepisy się zmieniły i teraz na wystwę może z cieczką jechać :P Martoszka gratuluję zdania ekzaminu!!!! Eternity byle do urlopu!!!! Pestka popatrz jakiego dzielnego masz synka!!zobaczysz,że wróci z uśmiechem na buzi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to super ze sie prezent podobal ! Ja tez mam wii fitness ale jakos mi natchnienia brak:Pby na nim cwiczyc hihi Ale u mnie snieg sypie:O i jakos szaro i buro brrr Nagotowalam dzis kapusniaku hihi z pl kapusty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rekodzielo marokanskie
zapraszamy do zapoznania sie z oferta naturalnych kosmetykow arabskich, czarne mydlo, glinka ghassoul, olejek arganowy ... sekret gladkiej skory i lsniacych wlosow marokanskich kobiet ... marokostyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo fajnie ze prezent sie spodobal pestka...wiedzialam ze dacie rade a egzamin niestety nie koncowy ale semestralny...polroczny :) jeszzce kilka tych semestrow przed emna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i peklam ... hahhaaa jak poszlam po niego to mial taka mine jakby mnie rok nie widzial .. sie rozwylam jak stara :P dobrze ze pierwsze dni tylko do poludnia bedzie :) sie przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuj pestka ale przynajmniej nie plakal i to jest plus pewnie za zabawa szybko mu czas minal i pomyslam co ta mama tak szybko po mnie przyszla...temu taka minka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani mowila ze bawil sie sam jak mieli czas na zabawe i ze byl smutny .. nie niestety byl steskniony .. okropna mial mine.. az mnie scisnelo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bawil sie sam bo nie zna jeszzcze dzieci,jak zapozna to bedzie sie z nimi bawil ale i tak dobrze ze nie plakal bo niektore mamy na sile zostawiaja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wlasnie Martoszka ma racje,nie zna dzieci,musi z jezykiem sobie poradzic,co chcesz,dla niego stres tez,bedzie dobrze,zawsze na poczatku jest niewesolo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, chyba meble do salonu kupilismy, ale bede miala pewnosc jak bede w rece miala je,nibu juz zaklepane i facet ma anulowac licytacje,mamy zadzwonic w poniedzialek i ustalic kiedy odbior,mam nadzieje ze to nie sciema :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogole to parapetowa sie odwlecze ech,niby byc moze :p wprowadzimy sie od 1 marca,bedzie zrobiona lazienka,kibel i kuchnia, z tym ze taras bedzie robiony za kilka m-cy, a reszta nalezy do nas, tzn, zerwanie tej smierdzacej tapety pomalowanie scian, cyklinowanie parkietu,malowanie drzwi i kaloryferow,wlasciciel nie chce od nas gwarancji 2-m-cznej,wiec musimy to zrobic sami,wiec na razie rozwalanie sciany miedzy salonem a kuchnia zostawiamy na potem,bo przyjdzie sie zaj.....bac,no ale cos za cos nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee ciastek parapetowa to wiesz nie wtedy jak gotowe mieszkanie tylko wtedy jak sie wprowadzisz...nawet bez mebli...na parapecie nie?hihi ;) ja zebym czekala az bedzie u mnie gotowe to chyba do dzis czyli dobrych kilka lat bo jeszcze nie mam wszystkiego zrobionego tak...jak bym chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no a tak na serio to oczywiscie parapetowe zrobiszkiedy zechcesz nie :) i zycze zebyscie dostali te meble moze pech po tym telewizorze odszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka najważniejsze że nie płakał że nie chce zostać - zobaczysz że z każdym dniem będzie coraz lepiej pozna lepiej dzieci , pozna lepiej wszystkie kąty to się ośmieli i przyzwyczai :) poza tym na początek jest krócej , widział że mama po niego wróciła - poradzi sobie zuch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a że zostałaś "sama" to też się przyzwyczajaj ;) kiedyś nam dzieci wyfruną z domów Izunia super że się prezent podobał :) hasło pod p.s. dobre hehe a moje "wii fitness" stoi w garażu :P tylko za zimno żeby naginać - się zrobi cieplej to bedem ćwiczyć ;) Ciastek trzymam kciuki za meble a z remontem polecicie jak burza - jak zrobią łazienkę i kuchnię to reszta to już pikuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ normalnie boje sie dzisiejszego dnia , pytalam go wczoraj to powiedzial ze nie pojdzie , ... przez sen gadal IK SKOLY NIE.. co znaczy ja do szkoly nie hahhaa... hehh dzizyssss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie pokazuj mu że się martwisz bo jak zobaczy że mama ma nietęgą minę to znaczy że szkoła jest be wiadomo , nic na siłę - jak nie będzie chciał to go nie zmusisz ale można próbować zachęcać a najpierw mama musi się przełamać pierwsza ;) miłego dzionka lasencje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ no wez pestka piszesz jakby to byl horror mam nadzieje ze nie bedzie tak zle kolezanki synka z rak wyrywali jej przez pol roku....w zlobku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×