Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

no i oczywiscie kiecki nie kupilam :( i nic dla siebie oczywiscie :( juz nie wiem co sie ze mna dzieje, od dawna nic sobie nie kupuje 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co kupilam? Bluzke bossa dla prawie brata mojego chlopa bo jutro jego urodziny. Sztruksy, bluzeczke z kapturem i pizamke dla malej, wszystko w Gap a dla siebie nic nie moge znalezc 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea moze cos w powietrzu jest? ;) ja tez cos ostatnio spokojnie z zakupami (nie liczac ostatnich ale to w sumie byly potrzebne rzeczy niz zachcianki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tak mam od kiedy urodzilam mala... tylko ciuszki dla niej lubie, a potem czuje sie zapuszczona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm odkad mam corke to tez zawsze ona na pierwszym miejscu z zakupami:)jakos dla niej zawsze szybko znajde a sobie to juz trudniej:Oale jak dobrze podrepcze to tyz cos znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dea 🌼 no ja juz musze starannie przemyslec jak kupuje cos dla moich (zwlaszcza starszej) a jak ich ze mna nie ma na zakupach zdarza sie ze cos im sie nie spodoba-albo kolor albo jeszcze co innego male strojnisie kurcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dzieki no, ja tez nie lubilam jak mama mi kupowala ciuchy, zupelnie inne gusta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D dzieki no, ja tez nie lubilam jak mama mi kupowala ciuchy, zupelnie inne gusty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja starsza cora ma 8,5 lat wiec co najwyzej nie spodoba jej sie kolor albo ze to spodnica a nie spodnie w czym moge to pytam ja o zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego smarkam i jeszcze grypa zoladkowa:Ojakos wszystko mnie teraz lapie:Pnie cierpie jesieni i zimy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×