Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

slinka mi cieknie :D:D:D:D na sobote do kart tez sie chyba postaram o salatke bo znajomi to zawsze na slodko -ciastka albo ciasto chyba ze bardzo zglodniejemy to sie robi co jest w lodowce ;) tylko nie wiem czy ja kuraka wedzonego tu dostane ???? i na salatke z selera tyz mi cieknie slinka ale tego tez nie kupie(chyba ze jakims cudem przywiezli do polskiego sklepu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wlasnie wyjrzalam przez okno :o slonca zaraz nie bedzie :o jakies wstretnie szare chmury sie zblizaja :o a mialam pranie wywiesic 😭 no coz trzeba bedzie odpalic centralne zeby wyschlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sałatka z kurczaka z ananasem i curry 1 duża pierś z kurczaka puszka kukurydzy puszka ananasa majonez sól curry vegeta Pierś z kurczaka posypać vegetą i zagotować. Po ostygnięciu pokroić na małe kawałeczki, dodać kukurydzę, pokrojonego w kawałki ananasa i posolić. Dodać majonez i curry do smaku, pomieszać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łatwa sałatka z wędzonym kurczakiem 1 ćwiartka lub 2-3 podudzia wędzonego kurczaka 1 czerwona papryka 3 jaja ugotowane na twardo 2/3 puszki kukurydzy 3 łyżki stołowe majonezu pieprz sól Składniki pokroić w dość drobną kostkę, dodać majonez, pieprz i obrobinkę soli, wymieszać, odstawić na 20 min (sałatka nabiera smaku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugolina nadal kusisz przepisami :D zajrzalam dzis do sklepu gdzie maja tez polskie produkty ale musze powiedziec ze gowno maja :P dwie dzielnice ode mnie jest wiekszy sklepik i tylko z polskimi produktami tam musze sie udac w najblizszym czasie :) moze jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z pogoda to ja dzis nie wyrabiam ubralam sie w kurtalke z kapturem w razie deszczu a tu kurcze lekko pokropilo a potem jak slonce dopieklo jeszcze na dodatek parowalo to co mokre masakra :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny szybki przepis:) * 1 woreczek ryżu * 1 usmażony filet z kurczaka * 4 ugotowne jajka na twardo * 4 ogórki konserwowe * 1 papryka czerwona * puszka kukurydzy * sól, pieprz * majonez Ryż ugotować i ostudzić.Filet, jajka, ogórki i paprykę pokroić.Połączyć wszystkie składniki doprawić do smaku i wymieszać z majonezem. Samacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja idem tyz do sklepu:)po to mleko:Pu mnie tyz bedzie capic kapusta-bede robila krokiety:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krokiecika tez bym sobie wszamala :) chyba sie zdobede na ten krok zeby je zrobic ktoregos dnia :) nigdy nie robilam [wstydzi sie] kiedys pomagalam tylko zawijac tak samo z golabkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
golabki to sobie zamowie u Mamy na nasz przyjazd do Polski :D tu chyba nie bede probowala robic bo kapuste to maja mikroskopowej wielkosci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity jak umiesz zwijac to na bank Ci wyjda krokiety:D kapusta zaczyna wydawac zapach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Golabka tyz bym zjadla-ale to musze dalej do sklepu po kapuste isc:Pwiec na bank nie dzisiaj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×