Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a to niby co tam mowia 0:11:00 - postać przebiega w oddali z lewej strony wraku 0:12:00 - Uspokój się 0:18:00 - Patrz mu w oczy 0:19:00 - postać na wraku samolotu pomiędzy lewym a środkowym kołem 0:21:00 - uspokój się! 0:29:00 - wsiech! (wszystkich!) 0:31:00 - ubijat! (zabijać!) 0:31:00 - 0:44:00 - leżąca postać koło skrzydła, która podnosi ręce do góry w geście poddania się a z lewej strony głównego drzewa niejasna postać kierująca coś w stronę leżącej postaci z uniesionymi do góry rękami 0:43:00 - Krugom dawaj, krygom! On uchodit! Okrążaj go, okrążaj! On ucieka! 0:45:00 - widać drugą osobę w czerwonej kurtce pomiędzy drugim a trzecim kołem 0:48:00 - dawaj gnata 0:48:00 - 0:49:00 - Dawaj sjuda, naskuda! - Chodź tu kanalio! (dosłownie dawaj tu, paskudo!) 0:50:00 - i ubijaj siuda! (i zabij tutaj!) albo "nie zabijajcie nas" albo Ubiegaj sjuda!-Tu uciekaj! 0:53:00 - żyje! albo strleljaj! 0:55:00 - słychać przeładowanie broni 0:57:00 - STRZAŁ! 1:00:00 - Ni chuja sjebie! 1:06:00 - STRZAŁ! (między gałęziami nad ogniem) 1:12:00 - zmiana planów kuźwa! 1:12:00 - 1:13:00 - Wsje nazad, bystro! Wszyscy do tyłu, natychmiast! 1:13:00 - STRZAŁ! 1:15:00 - STRZAŁ! 1:18:00 - otiec uchodi! (ojciec uciekaj!) "idjom towariszu, uchodom" naprawde mnie to przeraza ... bo skoro dobili zyjacych to co robi nasz rzad??? cipy kurwa z nich takie ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo dobrze slyszalas cyt: po lesie, w którym zdarzyła się ta tragedia spacerowali sobie polski premier Tusk i rosyjski Putin.! obydwaj nie pałali szczególną sympatią do prezydenta Polski Lecha Kaczyńskiego .! to powinno zastanawiać .! dzisiaj po katastrofie od razu zwołano komisję śledczą, która ma badać przyczyny wypadku... ale jest to komisja rosyjska .!! dlaczego nie polska ???? i jakby tego było mało to Putin ma być jej przewodniczącym!! a Tusk po nadzwyczajnym posiedzeniu rady ministrów, które trwało zaledwie kilka minut, poleciał do Rosji na konsultację z... kim??? z Putinem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem ale dziewczyny macie bujna wyobraznie heheheh pudelko a Ty uzywasz czasem swojej komorki co, dostalas smsa ode mnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) pokazuje sie, zyje i macham do Was ;)🖐️ na nic ostatnio nie mam czasu :( co do teorii spiskowych to ten caly wypadek tez mi dziwnie wyglada.. ogladalam filmik kilkadziesiat razy, strzaly slychac, widac ludzi jest wiele pytan na ktore brak odpowiedzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos gdzies tam powiedzial: zrob cos tak bezczelnie a nikt nie uwierzy ze to ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ z nosa mi leciii buuu a taka niby ladna pogoda :O euforka dobre opwiedzenie :P ja tam nie wiem no jak to bylo ale nie bez powodu sa jakies ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek! Nic nie dostalam! Ja te filmiki jako manipulacje traktuje pokazywali je wczesniej. Przynajmniej tak ujecia wygladaja bylo wycie pociagu a ciagu dalszego nie tylko szelest lisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawdy i tak sie nie dowiemy jakaby ona nie byla to i tak bedzie to tajemnica ;) aaa to ja sie jeszce pochwale ze znowu ciocia zostane :) moja siostra jest w 4 m-cu ciazy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam caly czas kaszel po ostatniej chorobie bralam juz rozne tabletki, syropy i nie przechodzi chyba ze to alergiczny ale dziwnie brzmi do lekarza nie ma czasu isc czasu i ochoty brak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=PxuA8Oe2Z48&feature=related :) :) -- fajna piosenka ja widzialam pierwszy filmik nakrecany przez Polaka -reportera , pozniej ten ... zreszta tam niby nie ma torow w odleglosci 2 km a brzmialo jakby obok ten pociag trabil ... poza tym to Tusk byl zaproszony na ta msze czy co to bylo a nie prezydent .. 3 dni przed tym Tusk sobie spacerowal po tym lesie z Putinem .. wiec roznie mozna to interpretowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Euforka gratulacje,że ciocią zostaniesz!! :) ja też uważam,ze prawdy to my się całej NIGDY nie dowiemy odnośnie tej tragedii ja jutro mam znowu wycieczkę na Śląsk.....znowu przywożę afgana do Poznia na dom tymczasowy,tym razem złoty chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na razie tak na szybko - doczytam za chwilę ten internet u mnie to komedia - znów nie ma i może być tak że nie rozwiążą problemu nawet do końca kwietnia :o umowy ot tak z nimi nie możemy rozwiązać bo musielibyśmy zapłacić karę (w związku z przeprowadzką umowa jest nowa i obowiązuje okres "ochronny" ) a nie mamy twardych podstaw bo oni "starają się naprawić błąd" a nie olali sobie że nie ma i chooj pojechaliśmy kupić sobie bezprzewodowy na doładowanie "pay as you go" w jednej z sieci komórkowych bo przecież całkiem bez netu się nie da tylko że w tej dziurze zasięg jest beznadziejny w każdej sieci :o no ale jakoś ciągnie .... lecę na razie dzieci poustawiać po kątach ;) zajrzę potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Chcialam Wam podziekowac za cieple slowa ,ktore dostalam od Was na @ z takim wsparciem musi sie udac hihi dzis powiesili mi swietlna reklame :D jutro cykne zdjecie i Wam posle Pestka zdrowotne🌻pogoda zdradliwa jest rano zimno,potem gorac a w nocy nawet przymrozki ! Eternity nie da sie bez netu-nie da,niech Ci szybko go podlacza ! Euforka to gratluje ! Oby siostra dobrze znosila ciaze ! Izunia widze ze to juz na porzadku dziennym-ze u Ciebie co rusz jakis pies tymczasowo pomieszkuje;) Twoje dziewczynki bardzo socjalne sa:) Wstalam dzis o 6 rano-pracowalam 10 godzin ,wrocilam i musialam do szkoly jechac-padam hihi do jutra🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam🖐️:) dzis mam wolne ale ide z moim G na przeswietlenie szkiety bo w zeszlym tyg w pracy mial wypadek i ma noge w gipsie na szczescie zlamania niema ale ma naderwane miesnie:O hugolina to sie nie dziwie ze padnieta bylas,zycze tobie duzo energii i powodzonka !!! musze w koncu przyjechac,teraz juz nie na kawe ale spróbowac Twoich pysznosci:) eternity moja kumpela tez nie jest zadowolona z tego bezprzewodowego internetu co rusz jej pada.... euforka ale fajnie ze ciocia zostaniesz:D potem jak bedzie wiadomo jaka plec to koniecznie napisz;):D Izunia a jak psiaki,takich ludzi jak Ty powinno byc wiecej to wtedy wiecej zwierzakow mozna byloby uszczesliwic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hugo no pewnie ze sie uda! 🌻 :) Pepe oj szczescie w nieszczesciu, dla G 🌻 zeby noga szybko do zdrowia wracala :) no i dzieki za gratulacje, jak juz bedzie wiadomo czy chlopak czy dziewczyna to dam znac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic mi sie nie chce ostatnio robie za dwoch czasu malo, roboty duzo ok znikam milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ja mam dosc wstaje rano a tu bialo....jakos jasno mysle slonce? nie....to snieg pada :O i tylko 1 st. byl teraz slonko jakos troche zaczelo swiecic to sie roztapia ja tez mam bezprzewodowy internet i nie narzekam nic mi tam nie przerywa...chyba zalezy od firmy pepunia niech dobrze sie noga foi dla mezusia a ja wczoraj pol dnia spedzilam w szpitalu z moim malym...zdejmowali mu ta szyne-nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jestem , mam znów normalnego neta z kabla - to z tym jest jakiś poważny problem od piątku a bezprzewodowy kupiliśmy na doładowanie jak komórkę (w sumie to ma normalny numer telefonu i można wysyłać smsy ;) dzwonić się nie da :D ) żeby mieć jakąś łączność ze światem na czas awarii tylko właśnie w miejscu gdzie mieszkamy to jakaś dziura jest jeśli chodzi o zasięg bo większość sieci łapie słabszy zasięg ale tfu tfu tfu przez lewe ramię - może już po awarii ten filmik ze strzałami widziałam też już ... cała prawda i tak nie wyjdzie na jaw Ciastek widzę przeżyłaś wyjazd ? ;) opowiadaj!zdjęcia posyłaj ! Pestka 🌼 zdrowotne na katar Euforka gratulacje ! dla siostry i cioci :) i na kaszel 🌼 i na wzmocnienie do tej pracy za dwóch 🌼 Hugo uda się , uda , jak ma się nie udać ? :D Izunia miło czytać że tyle psów jest ratowanych ale z drugiej strony też i jakoś przykro że właśnie aż tyle szkoda że ludzie nie rozumieją że to nie zabawka którą można wyrzucić na strych jak się nie sprawdzi , znudzi ... Pepunia oj 🌼 lecznicze na nogę , żeby się szybko goiła ! Martoszka śnieg? no ale to jeszcze kwiecień ;) a jak po zdjęciu szyny ? wszystko w porządku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×