Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Hugolina syn dobrze :D a ja chyba jakies przesilenie majowkowe przechodze ;) Pestka po prostu wiecej go przecwiczysz :D Martoszka te Twoje dzieciaki to mali pechowcy ostatnio.. moze juz limit w koncu wyczerpali?! ale mala zacieta skoro sie nie poddala do konca Izunia a kiedy to Czarnowo?? jak pod wawa to zawsze blizej niz do opola :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam z corka u lekarza nie wyslali na przeswietlenie bo stwierdzila ze skoro opuchlizna sie zmniejsza to wystarczy fastum zel,oklady,opaska elastyczna i srodki doustne przeciwzapalne i powinno przejsc,jesli nie wtedy do szpitala na przeswietlenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to gratulacje dla Ciebie i dla dziewczynek🌻 Pudelko czyli wszystko rozeszlo sie po kosciach?;) Martoszka oby szybko corce przeszlo i grtulacje dla niej za zajecie 1 miejsca:) Ja to jak na zawal nie umre przed otwarciem sklepu to bedzie chyba jakis cud:Pciagle stres,wielka niewiadoma kiedy bedzie wszystko gotowe:O tak to jest jak jeden robotnik musi na drugie czekac -zeby zaczac swoja dole:P wystrczylo ze jeden nawali i zaczal z opoznieniem i wszystko w leb bierze:Pa w Belgii to i tak czy siak na wszystko co sie zamowi trzeba tygodniami czekac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) doczytałam,ze z wszystkimi dziećmi lepiej :) Martoszka gratruluję córce tego pierwszego miejsca,brawo! Pudełko Czarnowo jest teraz,9 maja....to coursing nie wystawa....moja Alma ma cieczkę więc nie jedziemy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ macham że żyję , nie poczytam bo zaś normalnego netu nie ma a na tym bezprzewodowym chooj mnie strzela bo ledwo zipie 😠 się teraz okazało że to gdzieś na naszym łączu i dopiero jutro technik będzie :o tak więc nadrobię czytanie i rozgadam się ;) jak będzie :) nawet na pocztę ledwo , ledwo się dostaję 😭 buziole dla Was 😘 i do szybkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek czego ma wkurwa?? dzis mam mamafeest u Dawidka hehehe ... mam nadzieje ze tanczyc nie beda kazali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie pytam czy jak facet po prawie 20 latach palenia rzuca to co to moze znaczyc?? gooopi , umiera? ma kochanke niepalaca? czy ki inny czort ... dzis 4 dzien jak nie pali :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ciastek co sie dzieje??? Pestka gooopia ;) co wymyslasz hahaha ma silna wole i tyle ! Ciesz sie -a nie szuka i sama niewie czego hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jejuuu u mnie jesien normalnie deszcz wali ze swiata nie widac i 7st. temp.:( pestka nie wiem dlaczego twoj nie pali ale moj jak dochodzi do 3paczek dziennie to wtedy zaczyna cos z tym robic najpierw wcale nie pali po miesiacu lub 2 zaczyna po 1 lub 2 papierosy palic po pol roku dochodzi do jednej i tak zwieksza haha jak znowu dochodzi do 2-3 to znowu przestaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Pestka Ty od razu o najgorszym:D a moze jak przypalal papierosa to by pod samochod wpadl :D wkurwa mam tez, ale wytlumaczonego hormonami i jak tak dalej pojdzie to mlodego swojego rozszarpie. wczoraj wieczorem sie pakowal, bylo w tornistrze wszystko, dzis rano tata go sprawdzil, juz brakowalo ksiazek... lunatykuje? nieswiadomie wyciaga w nocy z plecaka?? Ciastek! co sie stalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha ja se zartuje przeca .. tylko poprostu jestem pod wrazeniem :D tego co robi .. i nie zamierza wracac do palenia :P az dziwne nie mam z kim palic :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie no nic zlego sie nie dzieje, tylko jak czlowiek ma jakis plan to zawsze cos nie pojdzie tak jakby chcial a mnie grypsko rozbiera ledwo zyje, a jutro do tego cipologa jade kuzwa mam stracha, on prawdopodobnie cycki bada tez bede kurwa gola i wesola w gabinecie stala......juz mnie skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buehehhee ciastek pierwszo slysze zeby kazali sie rozebrac do naga hahaa .. on ci powinien zbadac na samolocie :P :P na lezaco , zreszta pewnie juz wrocilas ahahaha gadaj rozbebral cie??? hhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ durna no ,on najpierw bada jedna polowe a potem druga a poza tym ja dzis ide na 15h a zawalilo mi gardlo ze ledwo mowie i ucho mam zatkane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
. WITAM .*) .(*) SERDECZNIE (*) ** (.*(.**.)*.) -- Żeby życie nie bolało - trzeba je szanować. Żeby do Nas wciąż się śmiało - urazów nie chować. Trzeba zawsze mieć nadzieję, - że po trudnej chwili, Szczęście do Nas się uśmiechnie - ludzie będą mili. Bo jesteśmy na tej Ziemi, chwilkę bardzo krótką, więc starajmy się, by ona była dla nas - barwną nutką (:) ____ ( .\\|/.) _____ ( .().) _____ (_./|\\._)_ ___ (_.:._)___ ___ (:)||_______ _ ( .\\|/.)||____ ( .().)_ _ (_./|\\._) (_.:._) ______||(:) ______ ( .\\|/.) _____ ( .().) _____ (_./|\\._) ____ (_.:._) ___||_(:) ____||_( .\\|/.) ______|( .().) _______||.(_./|\\._) ________\\||.(_.:._)_ **** MILEGO DNIA ZYCZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje ze zyje po wizycie u lekarza :p gosciu mily i dowcipny (nie wiem czy to akurat dobre slowo hehhe) wymacal,pomacal,zrobil usg i wsio gra, jak na prawie 9-letnia przerwe w spotkaniach z ginem to i tak super ze nic zlego TAM nie ma,zobaczymy jak cytologia wyjdzie-jesli zle bedzie do mnie dzwonil a jak ok to nie bedzie, no i wzielam sobie tabsy ;-) co by stary w stresie nie zyl heheheh oczywiscie cisnienie mialam 160/80 :p stara i durna tez sie ze mnie smial ze tak podchodze do wizyt lekarskich no ale bylo minelo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niezle ciastek 9 lat nie bylas u lekarza? ja chodze raz na rok i tez mam pewnie podniesione cisnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ cos ta wiosna sie przebic nie moze 😠 w przyszlym tygodniu na dlugi weekend do pl ;) w pracy mi pozmieniali i teraz kazdy poniedzialek bede miec wolniasty;) wiec przedluzony weekend:D ja u 'gumioczka'tez ponad 3lata nie bylam ale sie w koncu udalam bo cosik tam mnie bolalo ale na szczescie ok tyle ze ani razu jeszcze nie przebadal moich yyyy.. wiadomo :P ide posciemniac na miasto moze jakis maly szoping :P milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ciastek tabsy? toz ty miala cos majstrowac :P wiesz ze trza bedzie z 3 miechy przed planowanie odstawic? hahahaha , zeby w stresie nie byl bueheheheeh dobre dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka no wlasnie nie trzeba czekac, bo pytalam odstawiam i robie jak chce :p,no wzielam no a co mi zalezy,jeszcze nie wykupilam, bedziem majstrowac i tak jakby co pod koniec roku no stres i jeszcze jakiego zatwardzenia by dostal ;-):p jutro idziemy na komunie do znajomych,jak mnie sie nie chce...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem , ja nigdy tabsow nie bralam ale wiele innych mowilo , ze trzeba sie oczyscic z hormonow tabletkowych. mowie tylko co slyszalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a co tu takie puchy? u nas w miare cieplo i nie padalo przez weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Martoszka przerzucilas na mnie pecha? hhehe Dawid wczoraj spadl z krzesla ... no i kuwa obojczyk zlamal ... siedzi w kaftanie usztywniajacym ... caly tydzien w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hjka caly weekend malowal i tapetowalam :D przez was oczywiscie:P bo ciagle cos remontujecie to i mnie wzielo chociaz na jedna sciane :D w sobote malolat poszedl do kumpla kolo nas sa stawy, podloze gliniaste... chlopcy poszli nad staw, tj wiedza ze w bezpiecznej odleglosci maja byc itd itp i... wpieprzyli sie w gline tak do polowy uda :D do domu mlody wrocil w ciuchach kolezanki mojej i rozowych kapciach z serduszkiem a wraz z ubraniem i butami przywiozl mi 10 kg gleby :P ja do gina chodze nawet czesciej niz co rok :D bo po tabsy ;) ale co rok mam cytologie i usg a moja corka robiona od razu po odstawieniu tabsow, bez zadnego "oczyszczania" sie i sliczna madra wypasiona ;) az zal ze przed mlodym nie bralam... moze by te hormony na jego mozgownice pozytywnie zadzialaly :D ;) :classic_cool: Pestka to Dawid ma pecha... dobrze ze tylko tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×