Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️:) Martoszka a ja to bym jeszcze poszla do szkoly:D zawsze wesolo bylo :D Ja od 2 dni walczylam z wirusamina kompie:O Skanowalam kompa-wylapywalo trojany-kasowalam i pojawialy sie na nowo:O zadnej strony nie dalo sie otworzyc-wirusy mnozyly sie niesamowicie:Pdopiero teraz doszlam ze to bylo falszywe powiadomienie z antywirusowego programu:Psama sobie go zaaplikowalam:P wiec dziewczyny uwzajacie zanim zaakceptujecie nowa wersje!dopiero teraz udalo mi sie wyczyscic calego kompa Jutro jest dzien klienta w belgii hihi-zatroszczylam sie o maly podarunek ;) dla swoich klientow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) to ja się pochwalę,moje czarne poszalały na międzynarodowej we Wrocławiu Izzy zgarnęła wszystko - CWC,CACIB,Najlepsza suka,Zwycięzca Rasy sędzia uzasadnił swój wybór,że wygrany pies nie może dostać rasy bo nie dorównuje suce w ruchu!! :D Alma złoto,CWC i res CACIB poza tym,Alma pierwszy raz brała udział w konkursie "Młody Prezenter" - prowadziła ją 12 letnia dziewczynka i razem wygrały nie tylko grupę młodszą,ale i cały konkurs! :D okazało się,że mam faceta-spiskowcę ;) przyjaciółka przyleciała z Angli,chciała mi zrobic niespodziankę i spiskowała z moim!po wystawie wracam tam gdzie nocowaliśmy,a tam czeka na mnie przyjaciółka!! Udało im się to spiskowanie i potem imprezka była ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia! Gratulacje wielkie dla dziewczyn!!! WOW! az ja dumna i nich jestem ;) I z twojego faceta spiskowca tez, bo moj to za nic utrzymac sekretu nie umie :p u nas natomiast chorobska, M na antybiotykach, Olka ciagle z katarem saczacym sie z uszu, ja z opuchnieta i strasznie bolaca krtania :o tylko Duza zdrowa, na szczescie. Brakuje mi mojej mamy :o i juz sie denerwuje ze lekarz mnie dzis tylko z paracetamolem odesle 😡 ja im nagadam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia ja takze gratuluje zwyciestw twoich dziewczyn :) pudelko zazdroszcze ci tych kursow...ja nigdy jeszcze np. nie nurkowalam, Dea dla ciebie 🌻 na wyzdrowienie wszystkich w rodzince a ja dzis bylam na slubowaniu u mojego pierwszoklasisty byl fotograf wiec zdjecia beda ....wiem ze fajne bo dobry jest wiec wam posle a i ja kilka zrobilam to moze pojda do was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim {cześć] :) dziękuję za gratulacje,tym razem czarne poszalały troszku na wystawie,też jestem z nich dimna,bo jak do tej pory na dogomanii w temacie wrocławskiej wystawy na wklejanych fotach jedyne afgany to moje dziewczyny :D taki drobiazg,a cieszy,bo to oznacza,ze nie tylko sędziom się podobaja,ale i zwiedzającym i innym wystawcom też podesłałabym wam fotki,ale ciągle nie mam adresów do was wszystkich po tym jak mi kontakty wcięło po awarii kompa Martoszka czekam na te fotki z pasowania pierwszoklasisty,dzieciaki strasznie dumne są w tym momencie i to widac na zdjęciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lojjjj ludu ludu ale czas leci .. a ja wczoraj bylam w.... pracy hehehehe reszte napiszu na@ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolek .... zbabiala sie czuje :o potrzebuje jakiejs reinwencji .... dajcie jakas inspiracje! A ze zdrowkiem juz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ żyję nadal hyhy Pestka no to opowiadaj !!! jeszcze maila nie dostałam ja zresztą też Wam cuś napisałam :) Izunia gratulejszyn !!! Pudełko gratulacje i dla Ciebie !!! Dea dobrze że wracacie do zdrowia ! i uszy do góry ! nie wiem co Ci doradzić , bo sama jakaś taka obca jestem ostatnio (troszkę mi się samopoczucie poprawiło po wiadomości o której Wam napisałam na @ ale to i tak za mało...) znikam na razie bo muszę skoczyć na mały shopping na potem mam w planach duuuuuużo wolnego czasu to postaram się znów zajrzeć i doczytać wcześniejsze stronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) nareszcie złota polska jesień się zrobiła (ciekawe na jak długo? ) dziękuję za gratulacje 👄 do mnie wasze maile nie dotarły :( chyba że ja nie wtajemniczona mam być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ a u mnie szaro i pada :o a miało być ładniej (według wczorajszej prognozy) i myślałam że jakieś fotki jesienne sobie dziś potrzaskam to masz ... Izunia posłałam maila jeszcze raz do Ciebie nie wiem czemu nie dostałaś wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahah Dea co to znaczy zbabiała??? :D sliczne okreslenie cokolwiek ono znaczy :D pogoda piękna humor wyjątkowo jest :D za gratki dziękuję :D i lecę dalej robić:P bo u mnie wrzesien i pazdziernik bardzo zawsze pracowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba taka pora roku bo ja tez o zmianie koloru mysle ;) pestka, kolor suuuper! A ze ty ognista babka jestes to swietnie by do ciebie pasowal!!!! ja mysle o czyms spokojniejszym, jakis lekki kasztan i obciac na krotko! ooo, slonko wychodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myslalam o kolorze i o grzywce .. bo takowaj nie posiadam .... bylam u fryca i po rozmowie przemysleniach itp .. chyba jednak nic z tego ... :( musialabym sciagac farbe z wlosow - to raz , rozjasnic - to 2 jakby wyszlo za ciemne zas rozjasnic i wtedy dopiero pomalowac na marchewe .... wsio dalo by sie zrobic ale kosztem wlosow , .cale zycie mi wlosy wylaza garsciami i za zdrowe nie sa :( a takie czary mary zrobilo by mi sianko jeszcze gorsze :( moze gdybym byla blond bylo by prosciej a tak buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a grzywka? ja tez o grzywce mysle w niedziele farbowalam glowe ale kolor zblizony do naturalnych, braz i wlosy mi starsznie leca okropnienstwo normalnie nigdy tak nie mialam moze to przez te diete stanelo na 54-55 no szkoda bo myslalam ze jeszcze ze 2kg zejdzie ale jakos nie chce juz drgnac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaaa...ja chce fote oczywiscie u mnie wczoraj byl mrozek do -6 rano a dzis juz pada deszcz....glowa peka a tak wogole to sie troche dorobilam lazilam z kaszlem dwa tyg. a dzis jak poszlam z malym do lekarza to i sama zbadalam sie przy okazji i dostalam w nagrode antybiotyk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Martoszka! Zuch dziewczyna :D:D:D zdrowiej kobieto 😘 euforka ja, ja, ja chce fote!!!! a z tymi wlosami to mam tak samo, i tez myslalam ze to moze po tej diecie :o ja od lipca przerwalam ale chce do niej wrocic, jeszcze te 5-6 chce zrzucic. pestka, a ciemnej czerwieni nie chcesz? moze takie by wyszlo? a jakie masz naturalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×