Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

lena, dlugos ta kawe pila .... no i znowu stronke przywalilas :p oj czorcie imbryku - albo kafetiera? lap 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie mowia o tej malyej,ktora zginela ponad 5 m-cy temu,rodzice wynajeli jakiegos detektywa z Afryki....ponoc jest pewny,ze mala zostala pogrzebana na plazy....:( Szok!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena czajnik nad czajnikami :P:D 🌼 Dea do PL jade rodzinke odwiedzic :) a pracy jakiejkolwiek (no prawie jakiejkolwiek :P) byle z domu na pare godzin wyjsc bo jobla zaczynam dostawac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gdybym miala siedziec w domu to tez bym chyba dostala :o chociaz ostatnio marzy mi sie takie pozostawanie w domciu z moja mala, ale wiem ze to tymczasowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj moze w koncu dostane moja paczke z Tchibo,no jak dlugo mozna jeszcze czekac😠jutro bedzie tydzien od zamowienia.... do tej pory mialam po 2-3 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja zostaje bo dopiero od ponad roku jestesmy w UK wiec bylo wiadome ze nie ide do pracy dopoki dzieci sie nie przyzwyczaja no i sie przyzwyczaily , jezyk znaja wiec jakas child minder mozna znalezc w razie W jak nikogo nie bedzie w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i na jakis urlop by sie pojechalo... niestety zostalo mi 4 i pol dnia na ten rok :( ale odbije sobie w przyszlym roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa no to nie mam pojecia czemu dlugo :( my chcielismy jechac w sierpniu , mielismy w sumie jechac ale maz zmienial prace i urlop zabukowany sie poszedl @^&^*! dobrze ze biletow na wtedy jeszcze nie kupilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj postanowilam jeszcze przedluzyc weekend bo tak mnie plecy bola ze nie moglam dzis w nocy spac. moze ze 2 godzinki sie drzemlam poszlam do lekarza, znowu, a on ze tabletki przeciwbolowe trzeba pobrac z 10 dni min zeby mowic o ich skutecznosci. poza tym nie stwierdzil u mnie zadnych zaburzen neurologicznych i dal dobre slowo na droge, mianowicie ze BOL PLECOW BEDACY EFEKTEM NIEZIDENTYFIKOWANEJ PRZYCZYNY MOZE POTRWAC OD 4-6 TYGODNI I JESLI PO TYM CZASIE NIE PRZEJDZIE MIMO STOSOWANIA LEKOW, NALEZY SIE ZGLOSIC PONOWNIE ciekawe co powie moj zoladek po takim czasie brania paracetamolu na zmiane z ibuprofenem. pomocy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×