Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

The best 🌼 hahah czytalam juz ten topik ale nie wiedzialam ze sie jeszcze rozrasta :D fajnie ze mi przypomnialas o koperku zapomnialam ze mam a moglam wrzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z powrotem🖐️ Dosyc szybko nam poszlo,ale u lekarza prawie zasypialam:O Lo Mamo,nie cierpie czekac tak bezczynnie:O Ale trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja prawie zaplulam ekran jak to czytalam. chociaz \"thank you from the mountain top\" wydaje sie oklepane, to jednak wciaz zywe :D:D:D no i te damy :D:D:D jak czytalam te teksty to trudno bylo czasem zlapac watek, nawet zakladajac ze tlumaczono slowo w slowo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo, cycata, blondynka, dlugie nogi (ktore rzadko pokazuje) - czasami troche wykorzystuje moj wyglad :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nawiazaniu do topiku \"opowiem wam moja historie\" bedzie moze troche mniej smiesznie a bardziej realnie pracuje w biurze, administracja z obsluga klienta, wiec chcac nie chcac, dostajemy listy od klientow. jak ktoras kolezanka zobaczy ze klient \"wypocil sie\" na 2 strony, lub co gorsza, po wstepnym rzucie oka zobaczy niezrozumialy/nowy termin, to od razu podrzuca go do mnie - jedynej Polki w departamencie. kiedys przydybalam taka jedna jak mi cichaczem kladla taki list na biurku i pytam grzecznie: czego?? przeciez nie jest zaadresowany do mnie?? na to odpowiedz: ale ja go nie rozumiem. na to ja: przeciez jest po angielsku!! no tak ale tam paru slow nie rozumiem, zreszta nie wiem w sumie o co gosciowi chodzi, a ty przeciez i tak zawsze zajmujesz sie trudniejszymi sprawami wiec...... w ten sposob teraz jestem osoba od brudnej roboty/trudnych spraw ale ja to ladnie podsumuje mojej menedzerce pod koniec roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wykorzystuje tylko czasami, jak cos mi sie w glowie pokreci to wtedy zawsze zwalam na to ze jestem blondyna :D ale to wszystko z zartem... Eternity, no przeciez niska nie jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inna sytuacja - klient dzwoni a kolezanka odbierajaca telefon nie ma pojecia czego klient chce, gdyz dodzwonil sie do niewlasciwego departamentu. no wiec bierze nr telefonu i mowi ze ktos oddzwoni. po chwili przychodzi do mnie i mowi, ze klient cos chcial ale nie wie co. OK ja rozumiem ze nie wszyscy moga wszystko i sa rzeczy nowe, ale do cholerci mozna chociaz zapisac na kartce klient co chcial, nawet jak sie tego kompletnie nie rozumie nie? np. ksztaltowanie sie ceny funduszu X od na przestrzeni ostatniego kwartaluw porownaniu do funduszy Y i Z czy zrobienie wyceny funduszu za 10 lat na zalozeniach ze bla bla bla. no wiec dzwonie do goscia myslac juz ze moze to jakis Hindus z wada wymowy a tu niespodzianka - uroczy angielski dzentelmen z akcentem Hugh Granta. rece opadaja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×