Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Mi sie cos jednak wydaje,ze sie mowi perfum(jezeli chodzi o wieksza isloc)ale mniejsza z tym:D Tak i tak moim zdaniem jest poprawnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo zadzwonie do mojej lekarki w Polsce. albo pojde do chinczykow.... albo juz nie wiem co, ale czuje sie jak wlasna babcia 😭 pare lat temu jeszcze w Polsce, jedna lekarka powiedziala mi ze niestety reumatyzm jest dziedziczny, a poniewaz moja babcia go miala, to dla mnie raczej nie ma nadziei :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze!!!!!:( Wlasnie mowia o tym mlodym policjancie 20 letnim:O,ktory zabil w USA swoja byla 18 letnia dziewczyne i 5 innych dzieciakow,na urodzinach:O Mowie,dzieciakow,bo najmlodsza dziewczynka miala 14 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziele:O Kongo sie dzieje w tych Stanach:O Moja siostra tam mieszka i tez opowiadala mi,ze jej sasiadka wychodzila z domu ze spluwa przy pasku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co sie dzieje w stanach, to chyba nigdzie indziej na swiecie. a nawiazujac do przestepczosci to ostatnio na WP byl artykul o tym, ze Polacy zaczynaja masowo wyjezdzac z Wielkiej Brytanii wlasnie z powodu przestepczosci i przejawow rasismu. ciekawe czy ktokolwiek zna konkretne osoby, ktore wrocily wlasnie z tego wzgledu do kraju, bo mi sie jakos nie chce w to wierzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powtorzylam sie :) the best - nie mysle zeby twoj problem byl spowodowany reumatyzmen. Ja tez odziedziczylam reumatyzm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To przykre:( U mojej siostrzenicy w klasie ,wytykali ja palcami,za to,ze ma biale wlosy i jasna cere:( Mala nie chciala do szkoly chodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Londynie w zeszlym tygodniu zostala postrzelona i umarla na miejscu mloda Polka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×