Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

u mnie dla odmiany sloneczko za oknem :) ale zaczelo sie najgorsze w jesiennej porze :o okna zaczynaja mi parowac :o zacznie sie latanie codziennie ze scierka i wycieranie do sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z praniem walcze codziennie w tym tygodniu przed wyjazdem chcem miec wszystko poprane zebym pozniej w sobote nie robila pieciu pran :P i takim sposobem piore nawet po trzy rzeczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez sloneczko swici :D i tez okna paruja :o aaa, i dostalam maila od Tchibo ze niestety oficerki sold out...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i z praniem tez wariactwo bo trzeba w domu rozwieszac tymze podwyzszajac wilgoc w mieszkaniu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cale szczescie ze w szafach jako taka wentylacja jest bo z ciuchami byloby strasznie no i czesto gesto zostawiam szafy pootwierane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez od czasu do czasu mamy te plamy ale tylko na oknach w sypialni, nie wiem czemu tu jest taki problem, czy moze to sprawa materialow budowlanych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh no u mnie tez najgorzej w sypialni :o akurat w rogu budynku mamy a skad ten nagminny problem to nie mam pojecia :o chociaz kiedys tam jakichs podstaw budownictwa liznelam [wstydzi sie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na oknie to robia sie niemalze natychmiast wystarczy ze raz zapomne przetrzec i na drugi dzien juz czarne :o a w rogu sciany zrobilo mi sie wtedy bo nie bylo wentylacji przez ten styropian w kartonie choc na moja logike to powinna ta wilgoc wsiaknac w karton :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity, no to wytlumaczenie jest - u nas tez sypialnia \"rogowka\" ;) no, opatrznosc pilnuje zebym za duzo butow nie miala :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×