Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja zjadłam dzis jogurt naturalny z 3 liśćmi sałaty lodowej na drugie sniadanko.....jak dieta to dieta:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh qrka laski, zapomnialam ze mialam z wami sie odchudzac... :( oki, lece po cos do jedzenia ... Izunia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zawsze wina wagi! ja tam juz na nie nawet nie wchodze! Izunia - popcorn puste calorie i napycha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my zakupy juz robimy tylko na biezaco zeby za duzo nie zostalo do poniedzialku jak cos sie skonczy a potrzebne to wtedy dopiero do sklepu i w odpowiednio malej ilosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a przy tym poscie stawiam \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ \\_/ i ziolo 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 pijta i palta z okazji mojego 10000 posta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×