Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

🖐️ bry eternity, poscieralas juz? aha, 🌻 ci sie nalezy :) a Izunia miala zlota jesien dla nas trzymac..... no, niesolidna ;) Hugolina, a ty gdzie w PL jedziesz? my 10go listopada na weekend wypadamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Izunia to w Poznaniu :) ja bardziej na poludniowy zachod- Walbrzych to juz blizej Jeleniej ,Karpacza , Szklarskiej no i Sniezki czyli te mniejsze gory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka dobry pomysl bo mala mnie dzis za wczesnie z cieplutkiego lozka zciagnela 😴 Kiedys mieszkalam na Gornym Slasku, a raczej Zaglebiu, w Sosnowcu. Malo rodziny tam zostalo i troche jej jeszcze jest w Kaliszu - we Wroclawiu tez. Ale jedziemy do mamy mojego do Gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie glosuje bo mam za daleko :o 1,5 godziny jazdyw jedna strone :o zeby to nie bylo w przeddzien wyjazdu to moze bym i pojechala ale jutro na lotnisko tez mam 1,5 godziny drogi i jakos tak mi sie nie usmiecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na wakacje zawsze do Koszalina jezdzilam, tam tez sie urodzilam (i moze tez poczelam ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe moja cala rodzinka to raczej na poludniu Polski :D w nowosadeckim tez mam troszke familii :) nooooo kuzynke mam jeszcze w Poznaniu ale to od niedawna i nawet nie mam z nia dobrego kontaktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam kawka :) teraz mala chodzi po pokoju z moja pusta filizanka i udaje ze jej kawka smakuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×