Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

ja na przyszly rok jakies malowanie zorganizuje kuchnie i pokoj dzieci zwlaszcza noooo chyba ze zmienimy dom to sie okaze co bedzie do malowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech no , ide prasowac :o gorzysko mi takie wielkie uroslo ze masakra :o ale jutro to juz nie bedzie czasu na to bo pewnie bede przepakowywac wszystko 15 razy :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Lenka to taka mloda Lena? :p lap 🌻 i cosik dlugo cie nie bylo. Eternity, moge podrzucic troche prasowania pliiiiiz? a ja teraz ogladam x factor, chlop gotuje kolacje :D, potem mala szybko spac polozyc, piwko do reki i final rugby!!!!!! Juz sie doczekac nie moge!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) ja od rana sprzatalam i troche mi zeszlo:O Eternity ja wlasnie w rejony wroclawia jechac bede-mam nadzieje ze snieg stopinieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja chyba druga? bo Eternity pierwsza z tym wpisem o 1 w nocy.... Kobieto co ty robiłaś o tej porze przed kompem!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wychodzi na to ze ja trzecia:) Izunia jak to jest z tym sniegiem w pl? jade dzis kupic malej kurtke zimowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my sprawdzilismy prognoze i na nastepne kilka dni nie ma opadow sniegu ani deszczu no ,ale na 100% nie bede na tym bazowac :P to tylko prognozy,choc nie zaprzecze ze pocieszajace :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) jakbym sie miala nie pokazac ? tak bez pozegnania to nie ladnie :P nie mam sily po tym pakowaniu :o ale skonczylo sie w miare dobrze - zabralam chyba wszystko co potrzebuje i nie wyszlo tego az tak duzo :D chociaz! zaraz jeszcze postawie torby na wage - tak orientacyjnie chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh :D no to moge isc spac (jeszcze napije sie zimnego piwka ;) nalezy mnie sie :P ) rano pobudka okolo 5 bo na 6ta mamy samochod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×