Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

mi zostalo okno w sypialni do umycia-ale tam mi nikt nie zaglada wiec poczeka do nowego roku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izunia, pochwal sie kiecka bo ja tez musze cosik sobie kupic a nie mam inspiracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugolina, no to pilnuj zeby kawal palucha nie wyladowal i kogos w talerzu :p kiss it better 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja kiecki nie kupowałam!! jakieś 2 tygodnie temu kupiłam piękną spódnicę z satyny,w kolorze śliwki.Teraz dokupiłam bluzkę do niej,pas mam od jakiegoś miesiąca ;) Ja tak jakoś na raty kupuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj szukalam rekawiczek i nie znalazlam:Obylo duzo ale nie w tym kolorze co chcialam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis straszny mroz na dworze i do tego mgla:Oa ja potem do szkoly musze jakos dojechac😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z regóły jak się wybiorę na zakupy po konkretną rzecz to jej nie uda mi się kupić:O dlatego kupuję na raty....jak coś fajnego zobaczę to kupię i potem mam nadzieję,że coś fajnego do kompletu się trafi;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to tak jak ja:Dwczoraj widzialam fajna spodnice czarna-ale nie mam czarnych kozakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim komu nie machalam :) chyba tylko na tym topiku nie dzieja sie takie cuda jak znikanie i nie pokazywanie postow ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli mowa o zakupach i prezentach i myciu okien to: prezentow jeszcze nie mam :P jutro jade do centrum i MUSZE kupic wszystkie bo pozniej nie ma jak , w weekend dzieci w domu , maz w domu a prezenty trzeba jakos schowac dopoki ich nie bedzie ;) ze spozywczych zakupow brakuje mi pare rzeczy ale to jeszcze moge zrobic w weekend spodnice mam w szafie - mam ja juz 2 lata ale na sobie mialam chyba doslownie 2 razy a bluzeczke bede miala okazje znalezc jutro ;) okna !!!!! mialam myc dzis to zas jest zimno !!!! cholerka , mam nauczke , wczoraj bylo cieplej to ja nie wiem na co mi czas zlecial 😠 no ale mam jeszcze 2-3 dni na to mycie wiec moze sie w koncu wyrobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rano ustapilam miejsce w metrze babce w ciazy. Fajna miala kiecke ale nie zapytalam gdze jz kupila :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×