Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

Eternity nadrabiaj zaległości!!! z ciebie taka ogrodniczka więc moż znasz sposób na zwytępienie mszyc......na truskawki mi bandyty przyleciały :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna w jakiej ilości wody i jak długo mam gotować te papierosy bez paierka? a potem spryskać roslinkę np takim spryskiwaczem do wody mogę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia , Smiley 🖐️ niestety nie mam pojecia o mszycach bo nie mialam z nimi problemu ale mysle ze w necie latwo znajdziesz jakies wiadomosci jak je wytepic osz 😠 i to jeszcze truskawki sobie wybraly no !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z kwiatowego topiku pisaly tez o czosnkowym specyfiku ale to juz \"ladnie\" pachnie ;) no chyba ze to na balkonie to w domu zapach nie grozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley może do lekarza idź zanim cię do końca rozłoży mszyce na balkonie się pojawiły,myślisz że taki zapach długo by się utrzymywał? ciekawe co sąsiedzi na to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Smiley jak dzis ? 😘 Izunia nie mam pojecia jak dlugo by \"wonialo\" bo nie probowalam albo jeszcze biedronek gdzies nalap na lace i przynies - one chyba zjadaja mszyce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Izunia 30 zadzwonie do mamy to Ci napisze co i jak. smiley - biedaku ma nadzieję ze dzisiaj już lepiej, mój tez tak miał, wczoraj goraczka, dreszcze, wpakowałm go do łozka, gripeks ten niebieski na noc zaaplikowałam, termos cherbaty z miodem i cytryną przy łóśku postawiłam i zabroniłam wstawac przec cały dzien pod grożbą fochów z mojej strony:), tylko ubrania zmieniał i pod prysznic latał tak sie bedak wypocił i spał non stop, disiaj już do roboty poleciał ciekawe co powie jak zadwoni na przerwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania 🖐️ nooooooo jak tak chopa wykurowalas to na pewno powie ze jest w porzadku ;) ech wszystko przez te pogode taka nie wiadomo jaka choc dzis u mnie sloneczko :)i 17 stopni od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania dzięki za chęć pomocy👄 Eternity już sobie wyobraziłam siebie,jak łażę po łące i zbieram biedronki :D do woreczka chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywar z tytoniu Nadaje się do zwalczania szkodników roślin doniczkowych, służy do podlewania. Przygotowanie: do pół litra wody wykruszyć tytoń z jednego papierosa i gotować przez 10 minut. źródło i inne magiczne metody tu: http://www.ona.24polska.pl/ona_i_dom/dom,rosliny_doniczkowe,210.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link nie wchodzi wrrrrr to tu tresc strony: Rośliny doniczkoweSzkodniki na roślinach o drobnych liściach W 1 litrze ciepłej wody należy rozpuścić łyżkę szarego mydła, a do tej mieszanki dodać jeszcze łyżeczkę denaturatu. Tak przygotowany preparat nadaje się do mycia i opryskiwania roślin o drobnych liściach. Wywar z tytoniu Nadaje się do zwalczania szkodników roślin doniczkowych, służy do podlewania. Przygotowanie: do pół litra wody wykruszyć tytoń z jednego papierosa i gotować przez 10 minut. Zioła na choroby grzybowe Napar z szałwi , pokrzywy, skrzypu polnego oraz rumianku (herbatki ziołowe) używane do podlewania odkażają ziemię. Można również opryskiwać liście roślin jako ochronę przed grzybem pleśniowym. Fusy z kawy Doskonały nawóz do kwiatków domowych. Rośliny rosną bujniej. Od czasu do czasu wzrusz ziemię. Fusy z herbaty Fusy z herbaty wsypane do doniczki odstraszą roje muszek. Mleko jako nabłyszczacz Liście fikusa, filodendrona przemyć mlekiem będą błyszczące i zdrowsze. Fikus gubi liście Jeżeli fikus gubi liście, to wcale nie oznacza że choruje. Zrób nacięcie nad zzrzuconym liściem a na pewno urośnie nowy. Szkodniki na liściach palmy phenix Ciemne plamki usuwać watką zmoczoną denaturatem z częstotliwością raz na 2-tygodnie. Paprotka Skórkę banana kroimy na kawałki, wrzucamy do doniczki i przysypujemy ziemią. Paprotka będzie wówczas lepiej rosła. Dobrze też od czasu do czasu podlać ją wodą z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiley poważnie nie mam żadnego słoika w domu Anna ale mnóstwo cennych rad,dzięki!! muszę od kogos papierosa wycyganić skoro tylko jeden potrzebny do tej mikstury a to mi dziewczyna napisała na innym topiku jak zwalczyć mszyce znalezione na innym topiku \"Zagroda babuszki\", moze pomoże Przepis : Do 1 litra ciepłej (+20) wody dodać 1 płaską łyżeczkę sody oczyszczonej , oraz 4 łyżki oleju jadalnego - wstrząsnąć - i opryskiwać ! Nie pryskać w słońcu ponieważ kropelki oleju działają jak soczewki i mogą uszkodzić liście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a papierosy to w kioskach powinni na sztuki sprzedawac przynajmniej u mojej Mamy w kiosku babka tak sprzedaje chyba ze nielegalnie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kupisz cala paczke to bedzie na zas (tfu tfu tfu nie zycze wiecej robali ale tym chyba mozna tez zapobiegawczo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrobilam zalelosci:) tu za stronki🌻🌻🌻 widzialam ze byly limity:) dla Eternity 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i dla Izunii:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a tu dla Smiley 🌻zeby choroba uciekla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa tu tez napisze:)egzaminy mam juz z glowy:Dteraz musze tylko na wyniki czekac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×