Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

pusto wszędzie...... głucho wszędzie...... co to będzie..... co to będzie...... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dzięki👄 już dawno ci mówiłam - przyjeżdżaj do mnie!!!! ja pomału zapominam jak deszcz wyglada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bry 🖐️ Izunia no jak tak dalej pojdzie z ta pogoda to skorzystam z zaproszenia i zwale Ci sie na glowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tez bylo heavy showers a slonce to pod wieczor na dluzej wyszlo dzis widze troche jasnych plam na niebie ale bez parasola jakby cos to jednak lepiej sie nigdzie nie wybierac ten deszcz to zawsze tak z nienacka nawet jak nie wyglada ze ma za chwile padac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w niedzielę zapowiadali deszcze na wybrzeżu......ja głupia uwierzyłam i pojechałam w pełnym rynsztunku ....nawet wiatrówkę i parasol miałam a w Koszalinie - UPAŁ!!! parasol się przydał....ale taki plażowy,aby cień dla psa zrobić!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj z kolei w całej Polsce miały być burze i to nawet z gradem!!!! tja...... w bluzeczce na ramiączkach cały dzień chodziłam,a deszcz widziałam tylko przez jakieś 10 min przez szybę samochodu i to dopiero pod Bolesławcem.....potem znowu słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka pogoda zmusza mnie do codziennego biegania po balkonie z konewką......w zastępstwie deszczu ja muszę roślinki podlewać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ze deszczowy rynsztunek sie nie przydal ale z drugiej strony jakby prognoza miala sie sprawdzic to juz bylas przygotowana ;) obyloby sie bez mokrych niespodzianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi, ja sie pojawilam wy zniknelyscie :D:D:D:D dobra, ide :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie,że zapełnienie poprzedniej stronki zajęło nam 5 dni!!!!!! coś słabe z nas nabijaczki :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogoda mnie dobija:o dzis juz lepiej bo z rana nawet slonce bylo potem i tak padalo i bylo szaro i ciemno a teraz wlasnie sie przejasnia i juz niesmiale promyczki slonca sie przez chmury przedzieraja w prognozie jest 21 stopni - hmmmmmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×