Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

zapomnialam wspomniec - poniedzialek znow pod znakiem slonca :) tylko ja juz wczoraj spieklam sie nad morzem wiec dzis chyba przystopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham do wszystkich 🖐️ dzisiaj kuchniowa masakra, robie bigos, krokiety i grochowa i do zamrazary, rodzice przylatuja w sobote - hurrrrra :) podpowiecie mi w sprawie obraczek?, bo szukamy akurat do kupienie tu w UK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ania masakra masakra ale jaka radosc z wizty ! a co do obraczek to jakiej rady chcesz ?? gdzie ,za ile ,gdzie taniej czy jeszcze cos innego ? jedno co moge powiedziec to ze jedni znajomi brali slub w Uk ,drudzy w Pl ale obie pary kupowaly obraczki tutaj w Argosie akurat znalezli takie jak im sie podobaly mi w sumie tez sie podobaja ale gusta sa rozne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity1302 \"gdzie ,za ile ,gdzie taniej czy jeszcze cos innego\" - czytasz w moich myślach :) Moj tez mi dzwoniła że w argosie wypatrzył, znajdę chwilkę to poszukam, bo tu http://www.thebeautifulcompany.co.uk/ są ceny masakra, a nam sie raczej śpieszy , nie chemy dalej czekac i odkładać, tak nas naszło po 8 latach :D a potem dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he he poki chec jest to nie ma co odkladac ;) zobaczcie w argosie ,ceny sa tam dosc niskie ewentualnie jest jeszcze cos takiego jak H.Samuels czy cos w tym stylu (moglam przekrecic nazwe bo juz kawalek czasu jak jestem w centrum to nie mijam akurat tego sklepu a poza tym cala bizuterie z metali szlachetnych jaka mam (wcale nie za duzo) mam kupiona w asda-nie wiem tylko czy sa tam obraczki) a data juz wiadoma?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie ceny przystepne w Argosie :) Data niewiadoma, milismy sie pobrać w te wkacje w Pl ale z praca sie pokomplikowało i stwierdziliśmy ze takie odkładanie do niczego nie prowadzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkladac mozna w nieskonczonosc ;) w samuelsie rzeczywiscie nie ma powalajacego wyboru a do tego \"the one\" mamy z mezem podobne obraczki (nasze oryginalne sie posialy) kupilismy sobie podczas wypadu do Walii elvish love rings z wygrawerowanym \"wierszem\" jak pozniej znajde to napisze co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w argosie i ceny przystepne i jakis wiekszy wybor w razie W zawsze mozna zamowic jak nie maja akurat z marszu aaaaaa i grawerowanie na przyklad u nas kosztuje okolo 35funtow (ale to chyba zasztuke jest) jakby Was interesowala cena :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia 30 weselicho za żadne skarby, chyba by mi musieli dzisiajsza pule totolotka obiecać żebym na własne weselicho sie stawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, w temacie klejnotow - podpowiedzcie mi prosze co matka chrzestna powinna podarowac na bierzmowanie? bo sie w glowe drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Dea u nas nie bylo zwyczaju zeby koniecznie obdarowac bierzmowanego klejnotem mojej chrzestnej w sumie nawet nie bylo na bierzmowaniu bo daleko mieszkala,chrzestny przyszedl bo mieszkal pare ulic ode mnie(od niego dostalam kwiaty i kase ;) ) a jeszcze pytanie pomocnicze - czy bierzmowana osoba to kobietka czy mezczyzna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w razie gdybysmy sie minely to napisze ze na komunie i owszem od chrzestnych dostawalo sie lancuszek z krzyzykiem (ale to chyba tez nie taka znow norma ze to chrzestni musza - ja od chrzestnej dostalam kolczyki a lancuszek z krzyzykiem mialam juz od roku z Jasnej Gory i ten mialam na komunii) swojemu chrzesniakowi tez nie kupowalam bo mial juz od nas od chrztu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a jak prezentem ma byc klejnocik to jesli to kobietka to moze byc ladny pierscionek (pod warunkiem ze znasz rozmiar i mniej wiecej gust), albo jakis lancuszek z ladnym wisiorkiem lub bransoletka (ale to tez raczej trzeba znac gust zeby nie lezala w szufladzie) mezczyznie raczej nie wiem co by pasowalo- dla mezczyzn zawsze mialam problem z wyborem prezentow poczawszy od mojego taty ,przez braci po meza ewentualnie pozostaje jakas kwota w kopercie lub wspolne zakupy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×