Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

o wecie to mi już nic nie mów :( majątek wydałam na fretkę ostatnio miał pobieranie krwi i badanie hormonów....u nas tego nie robią,tylko do Niemiec wysyłają jeden hormon 55 zł miał tez prześwietlenia ściągali mu zeskrobiny do badania mój mówi,że już by najmarniej 2 nowe fretki za te pieniądze kupił no niby tak,ale to domownik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam kiedyś chomika, i złamał nóżkę, zapłaciałam za jego pobyt w lecznicy 40 zł, gówno pomogli, ale... tak jak mówisz domownik, a dla jasności dodam, że chomiki wtedy kosztowały 9 zł :) ale ja nie umiem inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo szukali przyczyny dlaczego włos gubi....a on kastrowany na szczęście włos mu zaczyna odrastać ale ciągle jest na karmie weterynaryjnej i za 2 tygodnie do kontroli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze balans, przekroczyliśmy 21 000 i zblizamy się do okraglutkiej końcóweczki 50 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kolezanka z lat dzieciecych-zreszta Agata sie nazywala spila kiedys chomika winem swojskim:P przyleciala do mnie i mowi ze jej chomik nie oddycha:O poszlysmy glupie do weta-no ale na pomoc bylo juz za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak do końca to nie wiadomo,wszystkie wyniki ma w normie z tych zeskrobin nic nie wyhodowali,więc skóra czysta hormony też w normie (3 badali) ale jest jedno ale....on miał kilka tygodni temu podany zastrzyk z hormonem nadnercza,ma on kilka tygodni działać...na początku nic się nie działa być może zaczął działać wtedy,gdy mu krew pobieraliśmu (czyli z opóźnienie) dlatego do kontorli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dziecko mialam duzo chomikow:) pamietam jak jeden marnie skonczyl po zrobieniu mu zdjecia z lampa blyskowa:Ona drugi dzien mu oko wyszlo:( a po dwoch dniach juz bylo po nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój kuzyn na praktykach weterynaryjnych przyszła Rosjanka z chomikiem i mówi,że on nie oddycha było to strasznie dawno,chomik ledwie dychał,lekarstw nie było dla chomików

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to trzymam kciuki za nastepna kontrole:) Emmi no glupiutkie i mlode poszly z zapitym chomikiem na smierc do weta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani wet kazała mojemu kuzynowi podać chomikowi glikozę na wzmocnienie,igła normalna,a glukozę podskórnie się podaje kuzyn miał normalnie powołanie,bo udało mu się tego chomika normalnie nadziać na igłę,że można było podnieść strzykawkę,a on by na niej zawisł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to ja mam tylko na sumieniu ubieranie kotów w ciuchy i worzenie ich wózkiem dla lalek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją ostatnią chomiczkę to paraliż na starość złapał :O zaczęło się od jednej tylnej nóżki,a potem że się tak wyrażę,od pasa w dół sparaliżowana była ale żyła 2,5 roku to dużo jak na chomika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×