Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

nie wiem jak te solaria tu funkcjonuja wydale mi sie ze sa automatyczne bo sa czynne 24 na 24 7 na 7 hahahhah wiec kto by tak chcial tam siedziec nawet na zmiany nie?? obaczymy dzis czy da sie tako wlezc bez zapisywania hihihh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no my tez sami hihih cos tam postawie na stol hehehhe jeszcze nie wiem co ... no u mnie okna juz gotowe :) i reszta tyz mogly by byc juz swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek nie strasz !!! 😭 kurna rzeczywiście mało czasu my też sami będziemy w wigilię i nie robię za dużo jedzonka pierogi z grzybami , sosik grzybowy , barszczyk czerwony (z uszkami albo bez - uszka kupiłabym gotowe), jakaś rybka usmażona (karpia nikt u mnie nie lubiał oprócz Taty i szwagra więc za często nie był na stole a jak już to w małej ilości tylko dla nich) i kapusta z grochem (chociaż z tym też się jeszcze zastanowię) jak szliśmy na gotowe to przeważnie było więcej potraw ale i dla większej ilości osób - dla nas 4 wystarczy odrobinka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja kupie gotowe pierozki do barszczu ja tez zbytnio karpia nie lubie,chociaz smazony z grzybami jaki tesciowa robi jest smaczny i to jem;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja piekarnika ni mom,ale mysle nad kupnem mikrofali z piekarnikiem,chce sie czasem zwykly biszkopt upiec a ni ma jak :p chociaz ja za bardzo nie umiem piec,ale zawsze jaki zakalec wyszedlby :D ja robie tiramisu,ale to na I dzien swiat juz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity🌻 ale sie swiatecznie zrobilo hihi ja jade w tym roku na gotowca:D a w zeszlym roku to oprocz tego co juz pisalyscie to robilam rybe po grecku-bo karpia nie lubie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie chce jakiegos czerwonego obrusu ;-) ,widzialam fajny stroik na stol tylko duzy byl jakis,musze cos obadac zeby bylo milo w wigilie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to zaczelo sie od wczoraj jadąc do pracy nie sprawdzalam czy nic z samochodem sie nie dzieje zajezdzam pod przedszkole malego zawiesc a tu facet mowi ma pani flaka w kole kuzwa mysle co robic?nimam pompki zadnej tyle podjechalam to i podjade niedaleko do stacji paliw i napompuje,...ledwo napompowalam ale sie udalo do pracy sie z lekka spoznilam bo mam 8km.ale to szczegol dalsza czesc co dzis sie zdarzylo w nasoepnym poscie.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek ja stroik bede robic sama w niedziele :D Martoszka oj to dzis 1\" pechowa dla Ciebie masz na uspokojenie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dopiero zaskoczylam ze dzis mamy 11 hihi to przez Martoszke mi sie poprzestawialo-obym tego szkla nie pobila:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż jak zobaczyl co sie z felgą stalo i ze wciąglelo prawie wentyl to zdrowo mnie opierdolil ze jezdze na totalnym flaku mowie wieczorem sprawdz z rana przed swoim przyjazdem czy nie zeszlo powietrze bo popmke mamy taką chierową ....z LIDLA hihi ze ja za groma nie napompuje ide se ramo z dziecmi juz zeby je porozwozic a tu....szok flak,dzwonie do meza ze nie zobaczyl kola a on ze zapomnial buuuuuuuuuuuuuuu wkurwilam sie za pompke i oczywiscie sie nie da....nie popmpuje bladz jedna lece do sasiada pozyczyc cos do pompowania,nima go juz kurna probuje znowu napompowac swoją,a gdzie tam,sie nie da mowie to corki lec sama do szkoly a ja moze podmiejski zlapie malego do przedszkola musze a mam ze 3 km. i mrozno zeby na piechote wylatuje za bramke a tu jedzie juz autobus to ja na srodek ulicy i go zatrzymalam kurna mysle dawno nie jezdzilam....jak sie kasuje bilet,ktory kupilam hahaale instrukcja pisala...jakies dziwne te kasowniki teraz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dodatek moze i bym go nie wiozla....zostal by w domu go ja dzis wolne,ale mama dzwonila wczoraj zebym wpadla do nie przed jej pracą j bo ma jakies problemy i co?nie zdązylam tylko juz jak wychodzila do opracy to kawalek sie z nią przeszlam to poprosila zebym po wpadla zdążylabym oczywicie zeby nie jakis pieprzony korek w srodku miasta i zamiast jechac 12-15min.to jechalam 40....blaszka moze szybciej bym doszla mialam wracac tez podmiejsckim ale dopiero 11:30 nastepny-jakąś taką przerwe mają w tych godzinach,wiec napieprzalam na wieskich tych od ciebie pestka kozaczkach przez wiadukt na dodatek i teraz stopy mi odpadaja haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja za szklem zeby posprzatac zatrudnie corke w weekend eej ciastek przeciez swieta za 2 tygodnie nie za tydzien w czwartek wlasnie 1 dzien swiąt...nie strasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz nie licze tych dni teraz, chodzilo mi o to ze praktycznie tydzien zostal na jakies glowne porzadki i przygotowania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka oj to mialas poranek ! pol szafki juz zrobilam hihii mi kurna zupa wykipiala bo sie zaczytalam w opowiesciach Martoszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory za tę zupę hihi dodam jeszcze ze ja tez zupe wstawilam na duzy ogien zeby sie szybko ugotoqwala i polozylam niedaleko scierke oczywiscie siedze ...pisze tu do was i czuje ze cos smierdzi zalatuje do kuchni a tam moja scierab sie pali....blaszka czy to nie koniec pecha na dzis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary wlasnie pojrechal do wulkanizacji...oczywiscie moim autem zachodze pod garaz bo widze ze przyjechala on pompuje kolo mowie toz pompka zrypana a on pokazuje mi nową :Oi mowi ze stara tez pewnie dziala tylko ze nie umiem pompowac ja mowie to pokaz jak sie starą [pompuje...chcial pokazac ale nie zdolal bo mowi ze to ja niby ją zjebalam ja mowie jak ja jak od poczatku nie chciala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatek jak mnie nie bylo to byl listonosz i zostawil awizo dwuch listow poleconych czekam na 4 ,wiec nie wiem co przyszlo :P teraz bede musiala na poczte,nic sie w sumie nie stalo bo i tak bede musiala do mamy jechac pomoc jej rozwiązac problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek jak mała po pierwszych porcjach antybiotyku? Martoszka no faktycznie,nie zazdroszczę przeżyć :O Hugolina mam nadzieję,że limo nie wyskoczy....a w razie czego to se drugie oko tez pomalujesz na \"filutowo\" ;) znaczy taki makijaz se trzasnęłaś i nikomu nic do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×