Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

hih Izunia mam nadzieje, ze siostra sie nie spozni :) Ciastek super, ze przesylka juz dotarla :) Hugo a do Ciebie tez doszla? masz jakies info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ciastek 🌼 Hugolina limitowe 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Ciastek zajebiście z podwyżką i umową ! nowy rok będzie rewelacyjny ! :) i czekam na foty biżu :) Pestka trzymam kciuki !!! ❤️ ziemniaczki jak Ciastek pisze to się u nas nazywają wedges choinkę chyba ubiorę dziś - jak będzie mi się podobać to sfocę ;) Izunia jest jeszcze opcja na klej polimerowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam sie z ranca...poznego...ale jeszcze nie poludnie pestka oczywiscie trzymam kciuki za M zawiozlam malego do przedszkola,pobuszowalam po sklepach zakupilam ostatnie prezenty dla kolezanki dzieci,takie upominki bo wpadnie ona na jeden dzien i zawsze cos przywozi a ja na nastepny do niej :) wigilie spedzam w domu wiec wszyscu stwierdzili ze skoro tak to sie wladują do mnie chcialam tak spokojnie bez wielkich atrakcji a wyszlo inaczej hihi..czyli bedzie wesolo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Euforka czyli 4 godziny nicnierobienia gratis ? można sobie tak nicnierobić w domku a nie na nudnych szkoleniach ;) a jak Spajk ? coś lepiej? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eternity dokladnie tak, tym bardziej ze na dojazd zeszlo mi w obie strony 4h :o a Spajk hmm czy ja wiem czy lepiej, moze troche na tabletkach poki co i nie wiem co bedzie dalej ale wierze, ze bedzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka to Ci się wprosili goście :D Euforka trzymam kciuki za piesa żeby zdrowiał 😘 kurcze miało się niby tak ocieplać ale dziś już mrozikiem zalatuje w powietrzu a mi tradycyjnie zimno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki 😘 ojjj nie mam doświadczenia - parę razy się zamierzałam , czytałam co trzeba kupić itd ale jak to często mi się zdarza na chęciach się skończyło jedyny decoupage jaki może mi wyjść to na kartkach ale to już inny rodzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ogromna ochote sie zabrac za to od kilku dni przegladam info na ten temat, szukam produktow itd i po nowym roku chyba sie zabiore za to :) marzy mi sie jakis kuferek, swieczniki itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą techniką można ozdobić praktycznie wszystko :) nawet jajka na wielkanoc ;) na przykład takie strusie (albo sztuczne ale wielkości strusiego ) i postawić na stojaczku jakimś do ozdoby pięknie to wygląda - jeszcze jak jest \"postarzone\" z pęknięciami itd i takie wiktoriańskie obrazki do tego wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo zgadza sie a widzialas bombki na choinke? tez piekne mozna zrobic i swieczki takie grube ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham jeszcze raz🖐️ Eternity stronkowe🌻 Euforka wlasnie dzis wyslalam wiadomosc z pytaniem czy ^przesylka doszla-czekam na odp hihi Zjadlam ziemniaczki:D jamiiiiiiiiii juz wiem czemu wczesniej ich nie widzialam bo zawsze bylam kolo 12 i juz ich nie bylo:Pa dzis bylam wczesniej i sie objadlam -kurczak i ziemniaczki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eternity 🌻 kurcze dobrze ze sobie przypomnialam bo calkiem przez to wszystko z glowy mi wyszlo ze dzis z malym mam do logopedy....ufff musze go wczesniej z przedszkola odebrac i nie bedzie na podwieczorku bo na 14tą....ale bedzie zly hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka hehe teraz syn zly bedzie a pamietasz jak plakal na poczatku?mowilam ze szybko sie przestawi i nie bedzie chcial do domu wracac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hugo no to smacznego,....dobrze ze ci smakowaly ja jakiegos mam nerwa i nie dam rady jesc,zoladek podchodzi pod gardlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo masz racje plakal hihia teraz nie chce wracac kaze zebym jak najpozniej po niego przyjezdzala i nie moge go wyciągnąć kurcze rano oczywiscie nie chce wstawac i sie buntuje ,ale to dlatego ze ciemno,pochmurno itd.samej sie nie chce aloe juz jak sie rozbudzi to pędzi hehe....ciesze sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka ziemniaczki byly pyszne hihihi teraz bede co tydzien po nie biegac:D zapal na nerwa🌻 ja ostatnio to mam za duzy apetyt:O ale po swietach scisla dieta hihihi-ktory to juz raz :O hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martoszka a czym sie tak denerwujesz? masz tu ziolko na uspokojenie 🌻 :) Hugo smacznego :) i daj znac pozniej jak tam przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo niektorzy sie zajadają jak mają nerwa,ja jakos nie moge bo sie zygac chce:P nie nic powaznego...ogolnie mi jakos tak,jest pare spraw,ale nie dotyczą bezposrednio mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za zioło 😘 Hugolina to obcykałaś kiedy na zakupy się wybierać ;) Martoszka mały szybko się przyzwyczaił do przedszkola :) i dobrze lepiej niech mu będzie przykro że musi wyjść niż że ma zostawać :) na nerwa 🌼 ja też mam ciśnienie podniesione ostatnio na zmianę z dołkiem ale jem chyba normalnie - czasem nawet zajadam stresa ;) wzięło mnie na całego - ozdabiam właśnie świecznik , zostało mi trochę habazi ze stroika :) i jeszcze mam takie gałązki powykrzywiane - stoją w wazonie i też je świątecznie czymś oplotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babcia przychodzi do urzędu skarbowego. Urzędniczka sprawdza > >>> dokumenty i mówi: > >>> - Brakuje pani podpisu. > >>> - Ale jak mam się podpisać? - pyta starsza pani. > >>> - No, tak jak zazwyczaj się pani podpisuje. > >>> Starsza pani wzięła długopis i napisała: > >>> \"Całuję Was mocno, babcia Aniela\" :D:D focic nie bede,bo euforka wsiem linka rozeslala, moje to od gory po kolczykach: bransoletka plus wisior-cerwono carny, brazowa bransoletka i zielona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciastek hihi dobry kawal:D widzialam juz na linku-sliczne zreszta jak wszystkie hihih ide dalej pakowac jeszcze 2 i bede miala z glowy-ale gdzie ja to zapakuje:Pheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×