Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

wszystkim:) dziś przywitam się kawałkiem reklamy ;) coraz bliżej święta,coraz bliżej święta......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sobie poogladałam linki i stwierdziłam,że w sumie to fajnie jak \"mąż\" odwali za kobnietę ciążę i poród ale...................ja bym tak nie chciała,za dziwne to dla mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie śpię,kawę piję :) ale Eternity to trzeba przez tubę zawołać!!!! E T E R N I T Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia🖐️:) Eternity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja gofry robie-jutro mala ma do szkoly zaniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziele goframi:D do tego bita smietana,cukier puder i polewa czekoladowa-jak kto woli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️jestem jestem ! się wydzieracie od rana ! :P heheh no maszynę miałam w obrotach ale się nie zaszyłam ;):D zioło za fatum i limity jak były(dopiero będę czytać ;) ) i ogólnie na wszystko na co potrzeba ;) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofry pycha :)dzięki Hugo :) a ten facet w ciąży to kobieta po operacji zmiany płci u nas też leciał tydzień albo dwa temu ten program

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak on -ona po zmianie plci to ciekawe kto go-ja zapodnil hihihih .. dziwne chciala byc faetem a tu w ciazy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Thomas Beatie, który 10 lat temu przeszedł operację zmiany płci urodził zdrową dziewczynkę. O ciąży 34 letniego Thomasa donosiły media na całym świecie. Beatie - wcześniej Tracy Lagondin - zmienił płeć w wieku 20 lat. Przeszedł operację usunięcia piersi i kurację hormonalną, ale zachował żeńskie narządy płciowe, argumentując, że „ma prawo do posiadania biologicznych dzieci.” Zapłodnienie było możliwe dzięki anonimowemu dawcy spermy.\" skopiowałam z artykułu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mówisz ? no jak przy wyciąganiu przypraw rozsypałam ryż to cholera wie co wyrobię przy smażeniu chyba rzeczywiście nigdzie nie idę ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahaaaaaaaa takie buty ...; jakos to dziwne takibabo-chlop hahahaha ... niby facio a tu jednak nie ech.... ale piekna baba byla z niego nie?? hehhe no pewnie ze nie idz bo co narobisz i co?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ładna laska była hehe nie idę :P jak pójdę i co narobię to nie będzie co zjeść a i jeszcze sobie krzywdę zrobię a jak nie pójdę to też nie będzie co zjeść ale przynajmniej ja cała będę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz jak mi słoik spadł na podłogę to miałam 2 kafelki do wymiany :P mąż się cieszył - ja też :P bo mocy urzędowej za długo nabierało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niooooo dobrze że mieliśmy kilka sztuk które zostały (mąż sam kładł) bo weź później chodź i szukaj jednakowych żeby wymienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierniczam gofra:P stwierdzilam ze bede sie od nowa po swietach odchudzac -bo na swieta i tak pewnie mi przybedzie tu i tam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×