Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eternity1302

nabijaczki ze starego topiku-teraz tutaj

Polecane posty

a w zyciu, po eternity wpisie o choince makaronowej to nie na moja cierpliwosc :p robimy breloczek z litera S bo tak chlopczyka ma na imie Sasha z tych koralikow prasowanych zelazkiem i mialam mala szyszke w domu,wiec potraktowalam ja srebrnym sprayem, wlos zloty miedzy zaplotlam, powczepialam zolte i czerwone pinezki jako bombki hehehe i jest mala choinka :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka Ciastek fatum cię dopadło :P🌻 hahahahaha...Eternity cię wystraszyła tą choinką? ale ona robiła wersję najtrudniejszą,bo penne pionowo przyklejała....dla dziecka wersja łatwiejsza- świderki poziomo przyklejane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek🌻 aa zapomnialam napisac ze wczoraj moja mala przespala sie godzinke i wstala jak nowo narodzona odrobila lekcje i popedzila dzis do szkoly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was co zamulilo, aaaaaaaaaa eeeeee laski mnie dzis poprawil humor przelew z agencji :p, rozliczyli do konca nadgodziny ;-) w weekend czekaja nas zakupyyyyyyyyyyyyyyyyy i choinka :D i w sumie jutro jakby ostatni dzien pracy u mnie, piatku nie licze bo krotko :p i labaaaaaaaaaaaaaa, a nie, jeszcze polska szkola w sobote :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas do piątku szkola i potem laba hihi,ale malego bede wozic az do swiąt do przedszkola,przynajmniej zrobie spokojnie co nieco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie co jak odbieralam malego dzis z przedszkola tak kolo 16tej to jak juz bylam w centrum to w calym miescie i dowiedzialam sie pozniej ze i w okolicznych wsiach przez prawie godzine nie bylo prądu blaszka w zadnym sklepie,urzedzioe itd....jak dziwnie bylo jak jechalam a tu na rondzie ogromna choinka ze swiatlami i wszedzie swietelka swiateczne w tu trach i ciemnosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u nas tez piatek ostatni dzien do szkoly i dwa tygodnie ferii swiatecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my mielismy fajna lekcje hihii gadalismy o swietach robilismy wykreslanke swiateczna .. i Kris-nauczyciel wyjal z plecaka czekoladki hihi i wszystkich poczestowal :) hehehhe ..; fajnie , milo z jego strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hujowe ziolka mi wyszly ;) no u nas tez sql do piatku a ja pracuje do wtorku i potem 6dni wolne:D w poniedzialek po poludniu robie najazd na sklepy, spozywcze, upominkowe, monopolowe UUUUUUj euforka no co Spajk tak szwankuje :( , mloda suczke mu zafunduj , Izunia jeansy potrafia byc barzo eleganckie, jako swiateczny stroj"casual chic", nadrobisz dekoltem ;) Hugo -super ze zdobylas bilety, ale bedziemy tesknic Martoszka, jestes the best ze swoimi przygodami, chcialabym cie na zywo zobaczyc jak walczyc z autem, Mr Bean wysiada. a potem sie dziwia ze kawaly o blondynkach kursuja:p Pestka-co ty sie nie nacierpisz z tym nickiem, hahahahaha a gdzie ETERNITY??? kartkami sie zarzucila i zapomniala o bozym swiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaaaaaaaa pestka to juz Kris, hmmmmmmmm no to trzeba bedzie na nastepna lekcje polowke przyniesc i "brudzia"wypic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ nie moglby dzis byc piatek??? buuuuuu no Mindi a co ty myslisz ze my do niego na pan??? phiiii hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj lecial u nas program o facecie-ktory urodzil sie jako kobieta-urodzil dziecko !nie ogladalam od poczatku i niewiem moze mial jeszcze pozostalosci po kobiecie hihi ale wygladal jak facet mial brode i lezal na porodowce :D a i w przyszlym roku znow urodzi bo jest po raz kolejny w ciazy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×