Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

natka900

do Paulki123 wejdz!!!!

Polecane posty

mój lekarz powiedzila ze 4 mies. i dawać pomalutku wiec zastanawiam sie teraz czy dać czy nie.Kupilam już z HIPPA 2 deserki jagodowy i jabuszka z bananem wiec teraz juz niewiem co robic!!!może dac mu troszke na sprobowanie?NIEWIEM SAMA!!!!powiem wam szczerze ze mu chyba juz te mleko wychodzi bokiem bo nie chce pic za bardzo!dlatego chcilam wprowadzic cos nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wprowadź, przecież nie umrze :D a hippa akurat wszystko chyba jest od 4 m-ca Niemcy też się nie cackaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała za kilak dni miała kończyć 3 msce, jak byłyśmy u pediatry; pytałam o deserki, lekarka powiedziała, że jak najbardziej podawać; polecam jagody z jabłuszkiem, jabłko z bananem z Hippa, mała się zajada :) z dodatkiem winogronu są kwaskowe i małej nie smakują, ale wiadomo rzecz smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justaaaaaaaaaaaaaa
dzieczyny a czym naprawde roznia sie deserki HIPPA od np. bobovita? kazdy chwali tego hippa a ja sie zastanawiam czym sie rozni oprocz ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej ufam Hippowi,nawet mleko podaje Hippa,może tez dlatego że niemiecka firma,niewiem ale do Polskich rzeczy nie jestem przekonana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mojego synka bobovita była najsmaczniejsza, hippa wogóle nie chciał tknąc, ale to pewno kwestia gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała woli Hippa i w najbliższym sklepie, akuart Hippa mam większy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie,każde dziecko lubi co innego,trzeba próbować wszystkiego,jeśli nie zechce tej firmy trzeba spróbować innej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no daj jeść
Paulka nie tucz---> A Ty daj jeść swojemu dziecku, bo będzie takim samym szkieletorem jak Ty. Wiatr mocniej zawieje, to Ci zdmuchnie dziecko z powierzchni ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×