Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze potraktujcie powaznie

6 dni jesc po 600 kcal.

Polecane posty

Gość prosze potraktujcie powaznie

waga: 59 kg ile schudne najwiecej a ile najmniej? prosze, potraktujcie to pytanie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale paranoja
najwięcej 5-6 kilo przy szybkich marszach, najmniej kilo, dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
a spacerujac 40 minut dziennie srednim tempem do tych kalorii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale paranoja
średnie tempo Cie tylko dotleni. spala się przy szybkim tempie- marszu oczywiście uważam, ze na takiej diecie schudnie się 3 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
dzieki za odpowedz.. 3 kg to nie tak zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silalalal Ciulalala
Przytyjesz +1,5 kg od wagi wyjsciowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
sialala.. od zmniejszania kalorii sie nie tyje ;/ po co sie glupio odzywasz?.. jesli chodzi ci o jojo to tez go nie bede miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silalalal Ciulalala
A niby skad wiesz, ze nie bedziesz miala? :D Kazdy ma po takich dietach, nie jestes wyjatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
pozniej bede jesc 800 kcal, pozniej 900, pozniej 1000 i tak do 1200. interesowalo mnie jedynie ile schudne w te 6 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silalalal Ciulalala
Przeciez Tobie mowie, ze przytyjesz minimum 1,5kg!!!! Sama zobaczysz!!! Ne ucz ojca dzieci robic. :P 🖐️ Szkoda sie produkowac, bo tak i tak zrobisz swoje i na/po diecie przytyjesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
przytyje w jojo czy w po samej diecie wg ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robisz głupotę...
ja 2 tygodnie jadłam tak mało jak Ty... sił na cwiczenia nie miałam straciłam 3 kilo ale po 2 tygodniach 2 kilo wróciło.... obecnie waze 2 kilo wiecej niz przed tą "dietą" jesli masz schudnąc przed waznym jednodniowym wydarzeniem to ok ale to beznadziejny spos.ób na szybkie i skuteczne schudniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakakka
6 dni???? Jak dla mnie nie schudniesz nic, albo prawie nic, a co tam schudniesz, natychmiast przybierzesz. Organizm ma zapasy w wątrobie i nie licz na to, że spalanie tłuszczu zacznie się na drugi dzień. Wysiłek tu tez pomoże nie wiele. bo organizm, jak mu zafundujesz taką jazdę, też się wysili, czyli się obroni. Żadne 6 dni tylko miesiąc na 1000 kcal, wtedy zobaczysz wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
moja kuzynka mowila ze schudla tak 2 kg.. 6 dni na 600 kcal no wiec jak to mowicie ze nie schudne? skoro przy 1000kcal na 6 dni schodzi 1kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
wiec jak to to jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silalalal Ciulalala
Zobacz, jestes tu nowa. My - stare wyjadaczki, wiemy wszystko na ten temat, mowimy Tobie jak jest ... a Ty znowu swoje!!!! Mamy to 1000 razy powtarzac, ze koniec koncow, na 600kcal zamiast schudnac przytyjesz?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
ale co po tych 6 dniach?! naazie tylko to mnie obchodzi!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warning From Heaven.
O ile wytrwasz 6 dni i po 3 sie nie rzucisz na zarcie ... to sie rzucisz po 6 ... wchloniesz taka ilosc pozywienia, ze teraz sobie tego nie wyobrazasz ... nie bedziesz w ogole glodna a bedziesz jadla, jadla, jadla i jadla. Pozniej np. bedziesz chciala zwymiotowac, pozniej znowu dieta, pozniej wymioty i masz bulimie. Po pewnym czasie tak sie zaprogramujesz, ze jedzenie bedzie dla Ciebie czyms wstretnym, no i masz anoreksje. Po drodze bedzie bulimia anorektyczna. Zycie zmarnowane, dzieci nie bedziesz mogla miec, a anorektyczki zyja 40-50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schudniesz, ale będzie to przede wszystkim woda. może jakieś 2 kg zrzucisz, ale zaznaczam - może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
bulimie przerabialam. poprosze o odpowiedz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warning From Heaven.
No widzisz, moje przepowiednie sie niestety spelniaja. To zreszta wiesz co tzn. jesc bez glodu podczas napadow. Ta 600 to istna "plachta na byka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
jezu ja chce tlyko 2 cm zgubic w 6 dni bo nie moge dopiac spodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amurasabi
Szczerze to ja stosowalam cos podobnego juz ze 3 razy i po kazdym kolejnym nie tyje....Tylko ja jadlam w granicach 600-800 kcal dziennie i przez 10 dni a do tego biegalam okolo godzine srednim tempem na biezni codziennie i za kazdym razem zlatywalo mi po 5 kilo...Mialam 15 do zrzucenia tylko nie chciala jednorazowo ,bo to troche sporo...Dlatego robilam tak jak wyzej napisalam przez 10 dni...potem kolejne 20 dni jadlam okolo 1000-1200 kcal i codziennie cwiczylam biegalam okolo godzine plus jeszcze 3 razy w tygodniu dolaczylam basen....po tych 20 dniach znowu 10 dni 600-800 i znowu 20 dni i tak jeszcze raz i w 3 miesiace 15 kilo zgubilam.Zaczelam odchudzanie w polowie stycznia i na wielkanoc juz bylam 15 kilo szczuplejsza.Do tej pory nie przytylam w sumie nic,bo wiadomo kilogram to w wiekszosci przypadkow mozna przytyc podczas okresu stabilizacji... A u mnie wygladal tak,ze zwiekszylam kalorie do 1500 i tak jem do dzisiaj..Juz sie przyzwyczailam no zostawilam cwieczenia 6 dni w tygodniu ...nie cwicze tylko w niedziele....I jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzaczkaaaaaa
Juz po bajce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze potraktujcie powaznie
amurasabi.. ale 15 kg mozna w 2,5 miesiaca schudnac jedac 1000 ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet_19
co wy bredzicie! wlasnie ze schudniesz jedzac te 600kcal przez 6dni i to nie malo. Sama kiedys stosowalam ta diete przez pare dni i nie dosc ze schudlam to nie bylo jojo ! wiec nie sluchaj ich !pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy111
z jakiej wagi startujesz. wiadomo ze jak masz 120 kg to w 6 dni mozesz zwalic nawet 7 kg, ale jak masz 59 kg to raczej 2 - 3 kg to max (w zasadzie ubytek wody)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evel

Ja 10 lat temu stosowalam diete600 kcal dziennie przez ok3 miesiące schudłam 38kg waga wyjściowa 80kg, nie mam efektu jojo przez te 10 lat przytylam tylko 5kg,wbrew obawom nigdy nie bylam glodna wrecz przeciwnie ledwo dojadalam to co miałam na talerzu,nie nabawilam się anoreksji bulimii ani bezplodnosci(rok temu urodziłam zdrową córeczkę).Widocznie da się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×