Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość megi__85
Aero, masz rację i o to mi chodziło wcześniej:) pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m4la
Ja jestem świeżo po szkoleniu i powiem tak, jeśli na szkoleniu przykładasz się tzn robisz poza zajęciami zestawy do egzaminu praktycznego to nie będzie problemu, że nie zdasz. Pierwszy tydzień szkolenia to mordęga psychiczna. Jeśli, dostaniesz propozycje pracy to śmiało pisz na maila podpowiem więcej. A co do tego, że jesteś po branży hotelarskiej to powiem Ci, że u mnie w grupie tylko ja miałam doświadczenie w kredytach a reszta osób nie i zdały egzamin na wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m4la - Dziękuję za odpowiedz, jutro jestem umówiona na godz 15.00 także jak się uda to będę pisała na @. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć czy ktoś wyjeżdża na szkolenie do Władysławowa 14 października bo fajnie byłoby jechać w kilka osób ja wyjeżdżam z Katowic z przesiadką w Gdyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniakar
kto jedzie 14 października z podlaskiego prosze o kontakt ani7kar@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpackie
To co napisał o pracy w SKOK w dniu - 18.07.2012 12:06- >>>>Prof dr hab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podkarpackie
Prof dr hab - 100% racji ! myslalem, ze to napisal moj kumpel z pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe626
witam wszystkich chętnych do pracy w skoku, a więc praca ta wcale nie jest taka zła pod warunkiem ,że lubi się telemarketing...ja go nie lubie ale- mało kto go lubi ;) ogólnie duży nacisk na sprzedaż ale to chyba zrozumiałe skoro zatrudniasz się w sprzedaży pożyczek...bułek nie będziesz sprzedawał... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycus85
Hej aniapaw ja też jadę na szkolenie. Może uda nam się umówić we Wrocławiu albo w Poznaniu. Napisz patrycus85@wp.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzebinia/katowice
hej ja tez jadę na szkolenie od 15 pażdziernika. prawdopodobnie z katowic. ktoś jeszcze jedzie? aniapaw już chyba tu nie zagląda.. wyjeżdzających z tej lokalizacji proszę o kontakt : maluk00@interia.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arli
Hej;) a może ktoś wyjeżdża z Warszawy 14.10.2012 lub 15.10 do Władysławowa na te szkolenie?? Jeżeli tak to proszę o kontakt ajetka9@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek9876
Kasiek, tez wyjezdzam z Pily:) o ktorej planujecie dojechac do Władka? bo od 14stej melduja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olss
nie tu wkleilam gdzie trzeba;p eh, no w kazdym badz razie odzywajcie sie na mail jak jedziecie z Pily i okolic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ktoś wie, co dokładnie mam rozumieć poprzez nieposzlakowaną opinię, jakiej wymaga SKOK Jaworzno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowa
witam, czy ktoś wyjeżdża może na szkolenie 5.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowicz
nieposzlakowana opinia czyli zaświadczenie o niekaralności.również jadę 5.11/skąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bloggerkkaa
Zapraszam do przeczytania mojego bloga, w którym opisuję swoje doświadczenia na rozmowach rekrutacyjnych, oraz o pracach w jakich pracowałam, oraz o pracy, w której pracuję teraz. Jeżeli macie jakieś rady, albo podobne doświadczenia podzielcie się! Mam nadzieję, że nie jestem z tym sama! :-) http://rozmowkiopracy.blogspot.com/ Zapraszam jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowa
ja jadę z opolskiego...kiedy zamierzacie być na miejscu? w niedzielę wieczorem czy dopiero w poniedziałek 5.11?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowa
przede wszystkim zwracam się do osób z Legnicy i okolic, ponieważ mamy podobne połączenia pkp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razem z jeszcze jedną dziewczyną jedziemy z Wrocławia w niedzielę rano. Jeśli Ci pasuje takie połączenie, daj maila, zgadamy się dokładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, planuję jechać pociągiem w niedzielę rano, czyli wyjeżdżam z Bolesławca o 5:46, we Wrocławiu ma on być o 7:33, a następnie z Wrocławia o 8:35 do Gdyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowa
super, też zamierzam jechać rano:) mój mail: justyna.anna.o@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alis2685
hej czy ktos z Poznania wybiera sie na szkolenie do Władysławowa dnia 19/11/2012, nie chce jechac sama, razniej w kupie dajcie znac na maila alison2685@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmaartwiona
hej, ja tez sie wybieram na szkolenie 5.11 do Władysławowa, tyle że teraz mam wątpliwości...bo słyszałam o lojalce;] Czy ktoś z Was (w sumie - któraś) rozmawiala ze swoim przyszlym kierownikiem o tej umowie lojalnosciowej?????? rzeczywiscie tak jest ze jest ona na 2lata i 5tys. zł ?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×