Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość mikalika
ja juz pracuje w skoku od 2 tygodni. jestem po szkoleniu. prosze was wszystkich- dajcie sobie spokoj z praca w skoku o ile szanujecie swoje zdrowie i godnosc. ja juz mam dosc. zaluje dnia w ktorym poszlam na rozmowe kwalifikacyjna!;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JolaSiedlce
Mikalika uzasadnij swoją wypowiedź i nie strasz ludzi, ktorzy jutro jada na szkolenie:) Dla nas to i tak juz chyba za pozno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikalika
szkolenie jest ok, ale praca to ehhh.. krotko wspomne o kierownictwie- dyktatura- lub jak kto woli - terroryzm( jak dla mnie to to drugie).kompletnie zieloną w tych sprawach bankowych zostawiaja cie samą z tym wszystkim. obsluga kasy jest ok, mozna to szybko i latwo zalapac ale pozyczek to niestety nikt mi nie wyjasnil. nie chodzi tu o procedury udzielania kredytow bo to tez mozna sobie gdzies przeczytac ale chodzi o dzialanie calego systemu komputerowego. to nie bajka. po szkoleniu to tak naprawde nic nie wiedzialam. mialo trwac tydzień a w rzeczywistosci faktyczne zajecia trwaly tylko dwa dni. moze to tylko tak w moim przypadku wyglada. zastanawiam sie czy nie rzucic tej pracy bo nerwy mnie zżeraja. juz od tygodnia po kilka razy w nocy budze sie ze strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikalika
nie przesadzam- zastanowcie sie na serio czy chcecie tam pracowac. ja na szczescie nie podpisywalam zadnej lojalnosciowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral91
Witam wszystkich serdecznie !!! od miesiąca jestem pracownikiem skoku ... i .... fakt to co było na szkoleniu to pikuś w porownianiu z tym co dzieje się w oddziale :-) praca nie jest łatwa ale wszystko zależy tez od współpracowników!!!! ja na szczęście mogę liczyć na pomoc i z chęcią chodzę do pracy....z tego co wiem jeszcze trochę czasu min ie zanim opanuje wszystko ale nie zrażam się ... co ma być to będzie ..Życzę wszystkim powodzenia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dostałam telefon od jakiegoś pana,zaprosił nie na rozmowę kwalifikacyjną do Skok Jaworzno -opiekun klienta- kasjer.Czy ktoś jest po takiej rozmowie i wie jakie były dokładnie pytania?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka4
Są żałośni a na rozmowach podstawiane dwie osoby!! Powinniśmy się zbuntowac i nie jeździc na nie po kilka kilometrów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka4
Nie wiem czy to do mnie?, ale nie sądzisz chyba że napisałam to nie sprawdzając na własnej skórze, właśnie byłam osobiście i znajome również. Potrzebują na "wczoraj " a ogłoszenia umieszczają nawet na stronach na których taka" Instytucja" nie powinna się ośmieszac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaaaaaaaa
Witam,może ktoś powie konkretnie ,chodzi mi o pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowicz
hej ja byłam na takiej rozmowie baaa nawet jestem już pracownicą skoku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowicz
Moje porady są takie poczytaj sobie o Skoku wejdź na stronę internetową po prostu przygotuj się trochę.Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jm1103
Witam, proszę o wypowiedzi i opinie osób pracujących obecnie w SKOK Wspólnota, zwłaszcza w woj. dolnośląskim, a także byłych pracowników. Interesuje mnie wszystko, co wiąże się z tą pracą (traktowanie pracowników, realny zakres obowiązków, cele premiowe i realne szanse ich wypracowania, zarobki, możliwość awansu, "lojalki" itd.). Zaproponowano mi pracę na st. młodszy doradca klienta ale po lekturze wielu różnych opinii w necie nabieram wątpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pjupils
Tak naprawdę to wszystko chodzi o to z jakimi osobami się pracuje w oddziale.Jeśli jest dobry klimat pomiędzy sobą a zwłaszcza pomiędzy kierownikiem oddziału a pracownikami to nie jest źle.A nacisk jest wszędzie tylko wszystko zależy podejścia przełożonego.Ja sama pracowałam na takim oddziale,że przez nerwy spac i jeśc nie mogłam.W momencie gdy przeniesiono mnie na inny praca zrobiła się zupełnie inna...oczywiście na +

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulusiaa82
mam pytanie do SKOKOWICZ napisz prosze czy jesteś zadowolona z tej pracy w SKOK jaworzno i czy pracujesz w oddziale na gwarków bo ide na rozmowe ale ciągle się wacham czy nie wpadne z deszczu pod przysłowiowa rynne. chodzi mi o atmosfere w pracy czy jest ok czy współpracownicy sa niefajni i ogoolnie tak jak pisano mobbing a ty pozostawiona sama sobie Prosze odpisz bo bardzo mi zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaaaaaaaaaaaaaaaaa
Wtam, a kiedy masz rozmowę ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skokowicz
Nie pracuję na Gwarków jestem z innego rejonu tam byłam tylko na szkoleniu .Atmosfera w pracy ....no cóż zależy jak trafisz ja akurat nie narzekam może być.przygotuj się na ogrom nauki 4 tygodnie szkolenia to ciągła nauka i egzaminy.Wiedza się potem przydaje w pracy ale stres towarzyszący egzaminom jak dla mnie ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też idę na rozmowę do SKOK Jaworzno, dokładnie we wtorek i odrobinę się stresuję. Jak dzwoniono do mnie w sprawie rozmowy, byłam w pracy i nie zapytałam o szczegóły i nie wiem jak ta rozmowa ma wyglądać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły Skokowiec ;)
Witajcie. Wybiera się ktoś do Władysławowa na szkolenie 23.01? Jak wygląda takie szkolenie, czy trzeba się jakoś specjalnie na nie przygotować? Jaki strój obowiązuje na takim szkoleniu (formalny, czy raczej mniej formalny). Egzamin pod koniec szkolenia jest trudny, czy raczej jak się człowiek przyłoży to powinien zdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulusiaa82
ja ide na rozmowe we wtorek i też nic się nie dzowiedzialam jak ta rozmowa ma przebiegać bo rowniez bylam w pracy, a ogólnie strasznie się stresuje i zastanawiam czy ogólnie ma sens ta rozmowa czy juz mają osoby na to stanowisko a rozmowa to tylko ściema bo i tak z góry wiadomo kto się dostanie do pracy a my tracimy tylko dzień urlopu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydziestka4
Do lulusiaa , tez mi się wydaje że ustawione,abo szukają gwiazdy!! Ja zmarnowałam urlop i paliwo. Wydaje mi się,że osobę pracującą nie przyjmą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość labattice
Hej, Czy wybiera się ktoś może jutro na rozmowę do SKOK Jaworzno do Dębicy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca skok
mobbing i stres - to tyle co moge powiedziec o pracy w skoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły Skokowiec ;)
Moja koleżanka pracuje w Małopolsce w Skoku Sfeczyka już około 10 lat. Jest zadowolona, w sumie jakby nie byla to juz dawno znalazłaby sobie coś nowego. O mobbingu nic nie mówiła ;). Atmosfera w pracy zależy od przełożonych i współpracowników, a ludzie potrafia byc różni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osoba ze szkolenia
szkolenie jest fajne, zalezy od grupy, ja jestem teraz i jest super ekipa. Duzo nauki ale jezeli traficie do marcina i asi wszystkiego sie nauczycie. Co do ubioru to luz ja chodze w kapciach na zajecia i obiady. Co do szkolenia to naprawde jest ok! nie martwcie sie. Co do dalszej pracy nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły Skokowiec ;)
Dziękuję bardzo za informacje. Nikt naprawdę nie wybiera sie 23.01 na szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s. :)
ja się wybieram :) także pewnie się zobaczymy, a skąd jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może przyszły Skokowiec ;)
Jadę z Wrocławia. Dostałam informację, że szkolenie zaczyna sie już z samego rana, więć lepiej być tam już dzień wcześniej. Moje gg 5577574, jak cos to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszczemłoda
Do Lulusiaa82: I jak było dziś w SKOK JAWORZNO? Ja mam zaproszenie do Myszkowa i chciałabym wiedzieć jak się nastawić :-) Czy będę częścią cyrkowego przedstawienia, czy mogę spotkać rekrutujących, którzy wiedzą co robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaraa_a
Witam! Od niedawna pracuje w Skoku i nasuwa mi sie pytanie czy w tej firmie zwalnia sie za nie wyrobienie planów? Czy są jakies plany naprawcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×