Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość malutka0606
Witam serdecznie. Do koleżanki która została zaproszona do Skoku im. Jana z Kęt pewnie do Rumi a na którą godzinę. Ja również tam się wybieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia_30
Wiki twoja znajoma ma rację, stanowisz dla nich potencjalne zagrożenie. Znałam kier. regionalnego, co miał tylko paroletnie doświadczenie w branży ( na papierze, bo za mądry to nie był) i poza czubkiem własnego nosa nic nie widział:) Dlaczego nie starasz się o stanowisko kierownicze skoro masz długo letnie doświadczenie? śledzę oferty pracy z banku na różne stanowiska i 2-3 lata doświadczenia to maks by starać się o stanowisko kierownika w banku. Nie polecam pracy u partnera, wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Przerabiałam kilka miesięcy temu, koszmar! P.S. Wiki może i jestem zadowolona, ale nie wiadomo czy na tej pani zrobiłam wrażenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki878
Do andzia_30 Dzięki wielkie za Twoje spostrzeżenie. Jest dla mnie bardzo cenne :-) Właśnie rozmawiałam nieco wcześniej z mężem na ten temat i doszliśmy do tego samego wniosku. Mówię do niego słuchaj, chyba muszę zacząć wysyłać aplikacje na stanowiska kierownicze bo na doradcę się "nie nadaję ", potencjalni pracodawcy się mnie chyba boją ;-) andzia_30 wiesz nigdy nie miałam tak wysokich aspiracji , ale chyba już najwyższy czas zmienić swoje nastawienie. Obawa i to nie mała, czy sobie poradzę na stanowisku kierowniczym będzie mi towarzyszyć z całą pewnością, ale ten kto nie ryzykuje ten nie ma. OK od dzisiaj zmieniam strategię działania :-) andzia_30 życzę Ci abyś otrzymała telefon z dobrymi wieściami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniusia
malutka0606 ja mam być na godzinę 9.00. Wyjeżdzam ok. 7.00 z Kartuz moim autem. Jadę tak wcześnie, bo nigdy nie byłam w Rumii i nie wiem czy nie będę miała problemu z trafieniem, więc muszę mieć rezerwę czasu na ewentualne "błądzenie". Może chcesz się ze mną zabrać, jeśli jesteś z Kartuz lub okolic? Wyjdzie nam taniej. Napisz maila na elzuniusia@wp.pl lub na gg: 4656724. Czekam do 23.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elzuniusia
Wiki 878 tak masz rację ale uznałam że chociaż pojadę tak na luzie na tą rozmowę i wysłucham, co mi powiedzą i przynajmniej zobaczę na własnej skórze jak przebiega taka rozmowa kwalifikacyjna do instytucji finansowej. Na szczęście jak na razie mam kuroniówkę i pracę magisterską do napisania więc nie będzie mi żal jeśli zatrudnią kogoś innego, na wiosnę jak rzeczywiście praca będzie mi bardzo potrzebna wtedy już przynajmniej będę wiedziała jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej by dostać pracę np. w banku, gdzie nie oszukujmy się zarobki są o wiele wyższe. Moja ciocia jest kierowniczką placówki Millennium i mówiła, że na wstępie dają tam 2000zł + premie. Niestety godziny otwarcia placówki nie pokrywają się z godzinami otwarcia przedszkola.... A mąż pracuje od rana do nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiki878
elzuniusia masz rację taka obecność na rozmowie kwalifikacyjnej to też cenne doświadczenie. Dobrze jest zobaczyć jak to wygląda w praktyce a nie tylko z przekazów innych osób. Oczywiście zgadzam się, wynagrodzenie w banku jest większe niż w SKOK-u bez dwóch zdań. Jesteś też w dobrej sytuacji, że nie potrzebujesz za "wszelką cenę " pracy na już. Międzyczasie z pewnością znajdziesz korzystną dla siebie ofertę, czego Ci życzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martausia3
witam jedzie ktos do władysławowa z lubuskiego 21 listopada???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy możecie napisać
jakie macie wykształcenie? wszyscy jesteście po studiach czy jest ktoś kto ma wykształcenie średnie i pracuje w Skoku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral91
Proszę o informacje nt szkolenia we Władysławowie.. Jak to wszystko tam wygląda ??? Jak się odbywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
czesc:) Kto jedzie do Włdysławowa 21 listopada z okolic wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malenstwo104
Jedzie ktoś na szkolenie do Władysławowa 21 listopada ze Śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia87
hejka:) no właśnie kto jedzie 21 listopada do władysławowa? widze że kilka osób jest:) ja jade ze skierniewic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deco
Witam, mam pytanie odnośnie rekrutacji i pracy w SKOK WESOŁA. Czy umowę podpisuje się przed odbyciem szkolenia?? Jaki jest przebieg szkolenia i gdzie się ono odbywa?? Czy szkolenie, wyżywienie, zakwaterowanie i dojazd jest na koszt Skok-u? Czy orientuje się ktoś kiedy i gdzie odbędzie się najbliższe szkolenie SKOK WESOŁA?? Jak oceniacie pracę w SKOK WESOŁA (zarobki, warunki, itd.)?? Proszę napiszcie, wszystko co wiecie na temat SKOK WESOŁA! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość volumi
Ja także jade na kurs do Władka, może być ciekawie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deco
Z jakiego Skok-u jedziecie na to szkolenie do Władysławowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koral91
Wybieram się za szkolenie do Władysławowa. 21 listopad wyjazd 20 - go.. czy ktoś jeszcze ... żary ...zielona gora.... lubuskie .... kontakt kkoralewska82@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deco
Z jakiego Skok-u jedziecie na to szkolenie do Władysławowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia87
Do Kasy Stefczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewcia87
Czy ktoś planuje wyjazd do Władysławowa z Łowicza lub Warszawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka56
Do Deco Mogę Ci napisać tylko odnośnie rekrutacji do SKOK Wesoła. Miała być etapowa nie wiem ilu pewnie dwu, a okazało się, że przyszłam na jedną rozmowę kwalifikacyjną z menedżerem oddziału i dyrektorem regionalnym. Pytania standardowe, jako że mam spore doświadczenie w bankowości mieli o co pytać, tak więc dużo pytań o poprzednią pracę, poza tym co chciałabym robić za 3 lata, scenka sprzedażowa - rozmowa przez telefon z klientem z ofertą produktową, jak pozyskiwałabym klientów itp. Odpowiedź otrzymałam po trzech dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deco
Do Majeczka56 Długo czekałaś na szkolenie?? Możesz napisać coś na temat szkolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majeczka56
Deco niestety nic więcej nie wiem. Moja "przygoda" ze SKOK Wesoła zakończyła się na etapie rekrutacji. Powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasny_poranek
witajcie byłam na 1ym etapie rekrutacji w Lublinie na stanowisko opiekuna finansowego (rekrutacja była w czwartek). Do tej pory jeszcze nikt się nie odezwał. Czy może jest tutaj ktoś, kto też był na tej rekrutacji? Dzwonili do Was już? A dla potomnych kilka uwag o rekrutacji: rozmowa była sympatyczna:) najpierw etap grupowy - każdy musiał się przedstawić, potem wspólne rozwiązywanie zadania (jakiś oddział ma za mało klientów i niską sprzedaż - mieliśmy podać propozycje poprawy sytuacji) potem etap indywidualny - to była tradycyjna rozmowa kwalifikacyjna plus scenka (rekruter udawał klienta) Wydaje mi się, że całkiem nieźle mi poszło, ale jeszcze się nie odezwali, a przed 21 listopada ma być jeszcze 2gi etap. Więc jak, dzwonili do Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skok Wesoła
Czy wybiera się ktoś z Was na szkolenie ze Skok Wesoła, 21.11 do Mysłowic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMM23MMM23MM
POWEDZCIE MI PROSZE CZYM TAK NAPRAWDE ROZNI SIE STANOWISKO DORADCY KLIENTA OD OPIEKUNA FINANSOWEGO. CZY FINANSOWO JEST TO DUZA ROZNICA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkolenia
Czy przygotowujecie sie jakoś na te szkolenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy jedzie ktoś z zachodniopomorskiego lub okolic do Władysławowa 20 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jnvek
jak sie ubrac na te 1 spotkanie w grupach? elegencka garniak itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale żeś zapytał...przecie nie przyjdziesz w dresach...pierwsze wrażenie najważniejsze!!! Swoją drogą kto wybiera się z dolnego śląska na szkolenie do Władysławowa 5.12??? Przejazd widzę ciekawy, full przesiadek, chyba że źle patrzę...Odzywajcie się to bedzie weselej tarabanić się tyle godzin w pociągu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michail ja się wybieram na szkolenie teraz 5.12, jestem z górnego śląska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×