Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaaaaaaaaaa

skok - jak wygląda rekrutacja?? jakie zarobki??

Polecane posty

Gość Kto z wrocławiaaaaa
jedzie ktoś z wroccławia?? może się spotkamy?? czekam na maila...!! Jadę na 28 września...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość realistyczna
czytając tak sobie wszystkie wypowiedzi dochodzę do wniosku, że większość z Was nie wie w jakim kraju żyje! przecież to normalna sprawa, że jak ktoś chce pracować w banku musi liczyć się z odpowiedzialnością za powierzoną gotówkę! przecież w większości tego typu placówkach można wiele rzeczy załatwić już przy jednym okienku. ja w swoim banku u jednej osoby załatwiam wplatę i wypłatę gotówki, założenie konta, założnie lokaty czy rachunku oszczędnościowego, to jest podstawa, a niesety zarobki w naszym kraju są jakie są. to prawda, że ile sobie w SKOK-u wynegocjujesz tyle dostajesz. ja jestem zadowolona ze swojej wynegocjowanej podstawy, a ktoś jak chce zarabiac nie wiadomo jakie pieniadze i sie nie narobic to sory, ale jest leniem i sie wogole nie nadaje do pracy. a żeby miec taka prace w ktorej sie nic nie robi i duzo zarabia to trzeba sobie firme wlasna zalozyc! wiekszosc z was chyba nie zna realiow rzeczywistosci i podejrzewam ze mieszka jeszcze z rodzicami, bo na jak czlowiek juz jest na swoim to tak nie wybrzydza i nie narzeka,nonie moze sobie pozwolic na strate pracy, a w dzisiejszych czasach zarabiac wiecej niz najnizsza krajowa to jest ciezko. i zaden prywaciarz, a nawet panstwowki jak was zatrudniaja nie beda patrzec na to ile wczesniej zarabiacie dadza wam tyle ile beda chcieli. nie ma co narzekac wiec na ten bank, bo wierzcie mi mam duzo znajomych pracujacych w mozliwie wszystkich bankach i kokosow tez nie zarabiaja, a wszedzie jest praktycznie tak samo-telemarketing,nacisk na plany i sprzedaz. jedynie naprawde dobrzy pracownicy ciezko pracyjacy sie moga dorobic konkretnej wyplaty, ale ja czytajac co poniektore wypowiedzi wnioskuje ze czesc z was by tu chciala zarabiac fure pieniedzy a nic nie robic,bo jednyne co potrafia robic to narzekac, a nie walczyc o swoje i sie wykazac. dziwne ze ja jakos walcze o swoje i mam to czego chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
Czesc wszystkim:) jesli chodzi o podstawe to rzeczywiście daja taka jaka sam/sama zaproponujesz. Troszke przeraziły mnie Wasze opinie o planie sprzedażowym:( no ale coż sparwdze sama na własnej skórze niedługo:) Kto jedzie na szkolenie 3 listopada do Władysławowa? Ps. jade z Wrocławia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Cześć :) po jakim czasie od rozmowy kwalifikacyjnej odezwali się do Was z zaproszeniem na drugi etap albo z propozycją pracy? bo ja czekam i czekam, no i chyba już się nie doczekam :) a rozmowę miałam w czwartek tydzien temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
Do mrowkaaa85 Byłam dwa razy na romowie w skoku. Za pierwszym razem odezwali sie juz na drugi dzień. A teraz czekałam az tydzien. Wiec spokojnie, pewnie sie jeszcze do Ciebie odezwą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Dzięki za odpowiedź. Więc czekam dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam :-)
Mam do Was pytanie jak wygląda rekrutacja do SKOK Stefczyka na stanowisko doradcy. Czytałam kilka postów z których wywnioskowałam, że nie jest to chyba jakiś ujednolicony proces i może wyglądać różnie. Dagha na str.35 napisała "Rekrutacja składa się z 3 etapów. Pierwszy etap jest tzw AC, który składa się z 3 zadań.Pierwsze zadanie jest ze wszystkim osobami zaproszonymi na spotkanie rekrutacyjne,polega na zainteresowaniu przyszłych nabywców danym produktem może to być płyta z ciszą lub mp3 w kolczykach , drugie zadanie polega na pracy w grupie i razem musicie rozwiązać dwa problemy podane przez Panią z HR.Trzeci etap jest tylko z osobami z HR i należy sprzedaż produkt ( komputer) klientce, która nie jest zbytnio nim zainteresowana.To jest koniec pierwszego etapu.Drugi etap to jest już normalna rozmowa z Panią z HR i Kierownikiem Regionalnym. Trzecia rozmowa jest też z Kierownikiem Regionalnym oraz z Kierownikiem Oddziału." A kolejna osoba napisała , że rozmawiała tylko z osobą z kadr i regionalnym. Chodzi mi tylko o to abyście, napisali czy faktycznie rekrutacja może wyglądać bardzo różnie, pomimo tego, że aplikuje się na to samo stanowisko ? Z góry dziękuję za odpowiedzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Cześć wszystkim, wybiera się może ktoś na szkolenie do Władysławowa 17 października??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
mrowkaaa85 a jednak sie udało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Iris- Taak, udało się , zobaczymy jak to dalej będzie :) życzę wszystkim wyjeżdżającym na szkolenie powodzenia i sobie oczywiście też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
Zostałam zaproszona na spotkanie rekrutacyjne dotyczące stanowiska doradcy finansowego w SKOK Stefczyka. Spotkanie ma odbyć się w grupie ponieważ, jak powiedziała osoba która ze mną rozmawiała, szukają kilku osób na to stanowisko. Czego mogę spodziewać się na tym etapie, jakich pytań, czy mogą być scenki sprzedażowe. Docelowo, jak kształtuje się wynagrodzenie doradcy finansowego ? Bardzo proszę napiszcie jak to wygląda :-) Dodam jeszcze, że spotkanie ma trwać ok. 2 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapeczka
U mnie to było tak, że rozmowa składała się jakby z trzech częsci. Pierwsza część- trzeba było opowiedzieć kilka słów o sobie, druga część- zadania w grupach, dwa zadania do wykonania, pierwsze takie zupełnie bez sensu, drugie podać jak najwięcej sposobów na sprzedaż i uszeregować według najbardziej efektownego do najmniej, a trzecia część to rozmowa indywidualna z panem od rekrutacji dyrektorem oddziału i tutaj juz typowe pytania jak na rozmowie o pracę, aha i mała scenka do wykonania- sprzedać kredyt gotówkowy przez telefon. I tyle. Powodzenia pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jura1986
Heja!! Czy ktoś dostał już jakieś konkretne informacje odnośnie szkolenia 17.10?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
ciapeczka dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Do jura1986 a ty jedziesz na szkolenie 17 października? ja jadę, wszystkie info otrzymam w poniedziałek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Jura1986 a z jakiego miasta jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia6
Dziewczyny widzę, że Wy już jesteście na etapie wyjazdu na szkolenie, gratuluję :-) Napiszcie proszę odnośnie rekrutacji jak ona wyglądała oraz jaka kwotę wynagrodzenia podać aby nie przesadzić ani w jedną ani drugą stronę. Mój pierwszy post jest nieco wyżej. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja również wybieram się na szkolenie 17 października. Szczegóły mam poznać w poniedziałek. Przeraża mnie tylko ta jazda przez prawie całą Polskę. Piszcie z jakich jesteście miast, tutaj jest mój e-mail: anulkax2@o2.pl. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni...90
iris !! ja jade 3 listopada do Władka. Masz 2 listopada szkolenie BHP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iris20_87
do reni Miałam jechać na 3 listopada do Władyslawowa, ale zmienili mi termin na 21 :( Tylko szkolenie BHP bede miala 2 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reni...90
eh ... no to szkoda....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga Wrocław
Hej ja też jade 3 do Władysławowa z Wrocka, a 2 mam szkolenie BPH i badania lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolik:)
cześć wszystkim :) widzę,że jakaś spora grupka osób jedzie na szkolenie 17:) ma ktoś z Was już info jak to ma wyglądać? i wogóle kiedy trzeba stawić się na miejscu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa86
a ile trwa takie szkolenie? i trzeba samemu za nie sobie zaplacic? ja ide jutro na rozmowe w skok jaworzno w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkolenie trwa
2 tygodnie. SKOK zwraca koszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowkaaa85
Do smolik Można przyjechać w niedzielę bo zakwaterowanie jest od godziny 15:00 z tego co mnie pamięć nie myli. Szkolenie się zaczyna w poniedziałek od 8:30. Powrót 29 października, a egzamin jest dzień wcześniej. Oczywiście wyżywienie, zakwaterowanie zapewnia Skok. A z jakiego miasta się wybierasz? Do zobaczenia w poniedziałek w takim razie, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam :-) Napiszcie
proszę czy w tym miejscu gdzie będzie szkolenie (nie wiem czy to hotel, pensjonat ale to nie ma znaczenia) jest dostęp do internetu ? Z tego co czytałam szkolenie jest bardzo intensywne, trwa cały dzień ale czy np. wieczorem można skorzystać tam z internetu ? Z góry dzięki za informację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania65
Mam pytanie do obecnych i byłych pracowników Kasy Stefczyka. Czy warto starać się o pracę na stanowisku Opiekun finansowy ? Jakie są plusy i minusy na tym stanowisku i w ogóle w pracy w Kasie Stefczyka. Dodam tylko, że mam spore doświadczenie pracy w banku ale życie potoczyło się tak, że szukam teraz nowej pracy. Także nie chodzi tutaj o zdobycie pierwszego doświadczenia, ale o pracę w miarę możliwości na dłuższy okres...ale czy właśnie warto czy lepiej szukać dalej ? Będę wdzięczna za szczere wypowiedzi na ten temat. Z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×