Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

widzę ,że jestem faworytem w konkursie na niezidentyfikowanego meilowca do Chudej :D strip no przecież dostałaś ode mnie sprośności z górnej półki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
pajoonk i myśli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strip wiesz ,że nawet nie pamiętam jak mi go podałaś :D może zastosuj ten sam numer ,który mi doradziłaś :D tylko zasstosuj go do meila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonku wieczorem podam Ci tu mój adres @, a niech tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Kurde, weź mi wytłumacz, bo zachodzę w głowę....Skoro żona wie (choć nie wierzy), to po kiego dalej z nią jesteś? Pisałeś wcześniej, że będzie Ci na rękę kiedy się dowie, sprawa sie wyjaśni i wtedy na legalu będziesz mógł paradować z kochanką! W czym więc problem? Zamiast skupiać się na donoicielu, który nota bene wyświadczył Ci przysługę (w pewnym sensie), wyjaśnij do końca żonie co jest grane i zabieraj tyłek w trok! Ona Ci teraz nie wierzy, bo pewnie nie byłeś zbyt przekonujący w swych zapewnieniach o zdradzie i przytaknąłeś jakby żartobliwie! A weź tak doprowadź sprawę do końca jak prawdziwy facet! Póki co Ty zachowujesz się jak dziecko...on na mnie naskarżył, to ja się zrewanżuję. O co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi, co?? Wiesz co ja myślę? Przestałeś być \"kozakiem\" i podkuliłeś ogon! Tu na forum rżniesz cwaniaczka a w domu trzęsiesz gaciami i zapewniasz żonę, że znajomy ma wybujałą fantazję!! Jeśli się mylę, wyprowadź mnie z błędu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
do tego trzeba mieć jaja a zgred ich nie ma niestety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strip nie bedzie mnie wieczorem aż do poniedziałku:) czas troszkę odpocząć:) nie musisz podawac emaila tutaj :) wiesz jak sprawdzić emial chudej blondynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam dodać, ze wkurza mnie takie postępowanie jak Twoje! Tu-cwaniaczek, przy żonie-tchórz! Nie tłumacz się tylko psem, majątkiem i dziećmi, bo to cholernie żałosne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I taka mała prośba jeszcze...odpowiedz konkretnie i rzeczowo, przestań krążyć wokół tematu! Więc...co dalej, jeśli chodzi o żonę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonka xyzed
kochanie kim sa te panie i dlaczego wyjzdzaja do ciebie z pretensjami, one nie maja wiekszych zmartwien???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
AGA - weź przestań wreszcie czepisać się zgreda :) - dlaczego każesz mu obcinać prawą rękę? - dlatego tylko, że teraz większą przyjemność ma z walenia konia lewą ? - a może odwrotnie :O miej litość kobieto nad biednym nieszczęśnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGA sorki ale mało mnie to obchodzi co sobie o mnie myślisz.Mam swój plan i nie mam zamiaru czegokolwiek wyjaśniać i tłumaczyć.Mogę być dzieckiem,dupkiem ,cwaniaczkiem na forum w domu pantoflarzem,który ogon kuli jak tylko żona się pojawia,śmieciem i największym z największych skurwysynów :D Psem,dzieckiem i majątkiem też się zasłaniał nie będę ,a jeśli Tobie sprawia przyjemność obdarowywanie mnie tego typu określeniami to niech Ci będzie i niech Cię to raduje.Dobrze wiesz,że żadne tłumaczenie nic tu nie zmieni w nastawieniu do mojej osoby :D Możesz mnie nawet okrzyknąć na forum debilem emocjonalnym jeśli Ci tylko sprawi to przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
a jeżeli można zapytać to pytam - czym myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xyzed, ale czemu nie powiesz co dalej zamierzasz wzgledem zony?? Unikasz odpowiedzi na to pytanie. Zadane juz ktorys z kolei raz zresztą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żonko dzięki wielkie za wsparcie :) czy to może oznaczać,że dziś w nocy coś będzie miłego? ;) Acha dla zainteresowanego informacja - jestem praworęczny i lewą mi nie wychodzi :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed, czy TY przypadkiem nie chcesz wrobic swojej zony w spotkanie z donosicielem, a potem odgrywac nieszczesliwego, urazonego zdradzonego? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
no właśnie toteż dlatego tak sie miotasz pomiędzy - bo lewą to i tak zawsze jakas oodmiana jest ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne nic nie zamierzam wszak jak powiedziałem rasowy asekurant jestem i mostów za sobą nie palę.Czy mam jeszcze coś wyjaśnić? Moja perfidia sięga nadiru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Psem,dzieckiem i majątkiem też się zasłaniał nie będę\" Do tej pory wlasnie tym sie zaslaniales przeciez ;) Xyzed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ciekawe - bo lewą to tak nie bardzo wychodzi :D a prawa też czasami musi odpocząć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki (obok tematu): czy kobiety mówią o swoich kochankach meżowi? przyznaja sie do tego? czy tez kłamią i oszukują? bo zreguły sie naskakuje na meżczyzn ze są tchórzami.. Ja nie pochwalam co robi x ale coż jego życie ... ale nie nam jego postawe oceniać a to ciekawe -> myśli sie móżgiem umieszczonym w głowie :P jak to sie wyłacza to działa instykt zwierzecy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne więc proste jak drut ,że po raz wtóry czynić tego nie muszę boć to wiadomym już jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to ciekawe
no właśnie , no właśnie -jak nie wychodzi to wtedy siadasz na babskim forum i dajesz upust swojej fantazji :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pajoonk trochę mnie dziwisz bo sam zdradziłeś,a nie pochwalasz tego co robię :D Albo czegoś tu nie kapuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×