Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

xyzed

życzliwy doniósł

Polecane posty

na dziś zaplanowałem pogadankę z kapusiem i potem z jego żonką :D będzie fajnie i bez litości dla kapusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgredzie
jestes dupkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie :D A to se wczoraj z kapusiem pogadałem:) Do bitki się palant brał,ale jak zobaczył nagranie to mu tak rura zmiękła,że aż miło było patrzeć jak się z niego kupa jeszcze większego gówna robi :D W kazdym razie ma ładną pentelkę na szyi i będzie mnie omijał z daleka kłaniając się w pas.Do tego trzymam go w niepewności czy pokaże to jego żonie czy nie.W sumie mogę gnoja zniszczyć na dwa sposoby i tylko z litości przesunę w czasie zniszczenie mu życia rodzinnego :D :classic_cool: A ponoć gnojek ma słabą psychikę jak się dowiedziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna hmmm Ty tutaj...na innym forum płaczą za Tobą...wiesz ze mówie prawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no gdyby ludzie nie wchodzili w gierki to nie byłoby zdrad ,wojen,ślubów ,rozwodów itd itp :D więc Ty poprostu w niektórych rzeczach nie uczestniczysz,co nie znaczy ,że inni tego także nie robią :) poza tym uznaję tylko tzw donos obywatelski opisany w kodeksie karnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
X => zgadzam sie z Tobą... nie możemy wszystkich określać naszą miarą a propos gierek to przy niektórzych gierkach kobiet wysiadają faceci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna kobieta => przyznaje sie ze przez weekend straciłem kontakt co tam sie dzieje... co sie stało? ktoś Cie zaatakował? Który to? no chyba nie pan V-W??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robactwo ---> jak mogłęś na to pozwolić 😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna kobieta - nigdy nie napisałem ,że cokolwiek o Tobie wiem chodziło mi tylko o to,że jeśli Ty nie dajesz się wciągać w takie gierki jak i inne ,to poprostu w nich nie uczestniczysz,co jednak nie wyklucza uczestnictwa innych osób:) Myślę,że teraz wyraziłem się jaśniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robactwo ---> nie mam pojecia co dokładnie się stało ? Alicja -->odeszła Gasieniczka ---> wyjechała Co się dzieje 😭 Dzisiaj Niezwykła kobieta --> Tego nie przeżyje 😭 Niezwykła Kto cię uraził ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt z osób obecnie odzywających się. To nie tak Pajoonk. Nikt mnie nie obraził, ani nie naskoczył na mnie. Kocyku kochany :) Tutaj mnie znalazłaś??? :* Czemu nie jesteście tam?? Taka tam cisza :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwykła ---> Ten Topik bez Ciebie traci sens😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj no Koc, jako ze jesteś Kochanym Kocykiem owiń Zwyczajną i porwij ją na inny topik ...kochanych osób sie słucha a nie robali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezwykła ---> zobacz jaka tam pustka , jaka cisza ? Nic sie nie dzieje , nikt nie wchodzi . Nikt nie chce nawet pisac , bo to nie ma sensu . Sama sprawdz😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robactwo ---. wiesz , że ona ma słabość do robali - wiesz , wiesz ;) Chetnie bym Ją porwała , nie moge jednak nic zrobić wbrew niej samej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koc nie rycz, to nie pora na te babskie łzy! tylko bierz sie do dzieła! Przekonuj Zwyczajna Ciebie posłucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajna może i ma słabość do robali ale bardziej kocha Kocyki zwłaszcza te tulące ps. Gdyby miała taką słabość też by mówiła mi kochany robaczku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×