Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia098

na ile 16-latka moze dac sie dla swojego chlopaka??

Polecane posty

Gość porządne tego nie robią
moj kumpel tez byl prawiczkiem, a jego laska miala przed nim kilku partnerow seksualnych. on to ma dopiero przejebane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porządne tego nie robią ---> A jeżeli zerwiesz ze swoją obecną dziewczyną? Może Twoja nowa dziewczyna będzie dziewicą i będzie miała żal do Ciebie, że kochałeś się z inną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle sie z nim czulam.od roku nie moge sie zakochac.bo rok temu kogos poznalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic jestes jeszcze dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwa ze swoim ukochanym
ja poznałam swojego w wieku 16 lat i dotykalismy sie na poczatku delikatnie przekraczalismy po kolei swoje granice intymne po roku była nasza pierwsza inicjacja. jestesmy razem juz 7 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę tylko zauważyć że ...
... w przypadku dziewczyn istnieje 100% skuteczna antykoncepcja: http://en.wikipedia.org/wiki/Norplant Inna sprawa, że dla facetów to nic nie ma porządnego :( My zawsze mamy w życiu gorzej! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę tylko zauważyć że ---> o co chodzi w tym artykule? :P I don't speak English :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę tylko zauważyć że ...
Jest to informacja o hormonalnym implancie o nazwie Norplant, którego skuteczność w zapobieganiu ciąży wynosi 99,95% w skali roku (czyli więcej niż sterylizacji). Oznacza to, że na 2000 regularnie współżyjących kobiet w ciągu 12 miesięcy średnio tylko jedna zajdzie w ciążę (np. jeśli implant ma wadę fabryczną, albo lekarz go źle założy). Instaluje się to w ramieniu na okres 5 lat i nie trzeba się już o nic martwić... A dla facetów to co? :( Jajka se mamy uciąć, czy jak??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
Norplant chyba nie jest dostępny w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewielu jest facetów martwiących się o antykoncepcję... Normalnie respect... Większość facetów zostawia ten problem kobiecie. No ale jajek sobie nie ucinaj, już chyba gumka lepsza... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry, ale dla mnie jest różnica pomiędzy 100% a 99,95. Od wstrzemięźliwości był tylko 1 wyj. w historii:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja miałam prosty sposób
No condom no sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę tylko zauważyć że ...
99,95% to prawie jak 100%... Chociaż, jeśli ktoś ma naprawdę WIELKIE szczęście... ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chcę tylko zauważyć że ...
Nie no, faceci też mają swój sposób, taki dwustopniowy. Z reguły wystarcza tylko ten pierwszy stopień, ale jeśli on zawiedzie, to wtedy zachodzi konieczność użycia drugiego - znam tylko jednego kolegę, który musiał użyć obu stopni, nie chciałybyście go widzieć podczas drugiego. Oto owe stopnie: Pierwszy: użyj porządnej gumki, najlepiej firmy Durex. Drugi: jeśli powyższe urządzenie zawiedzie, użyj klęcznika, krzyża i modlitewnika - u kolegi zadziałało ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie hehe
17:13 Ty porządnicki Jakie "ryzyko posiadania wielu partnerów"? nic głupszego nie dałeś rady wymyślić? ryzyko to może być śmierci na raka płuc od palenia petów. Zerwij z tą swoją nieszczęsną 16latką zamiast się o niej rozpisywać i daj żyć innym. ------ A takie ryzyko, że dziewczyna, która współżycie rozpoczęła wcześnie np. w wieku 16 lat to w wieku 20 lat może mieć już zaliczonych kilku partnerów seksualnych :( A to nie jest dobre :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... co za temat :) czytam, czytam i się zastanawiam... Najbardziej nad tym dlaczego tak ważnejest dla niektórych owa \"czystość\"... mnie jakos nie bardzo ruszyło, kiedy dowiedziałem sie o dokonaniach mojej byłej (od niej zresztą)... nie przeszkadzało mi to jej kochac i szanowac. jesli komus to przeszkadza - jest to jego/jej problem. jesli cos mialo miejsce zanim byla w zwiazku ze mna, to nie mam prawa robic jej zadnych uwag. jesli ma mi to przeszkadzac to po prostu sie z nia nie wiaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha - i zeby nie bylo - nie popieram seksu w wieku 16 lat. po prostu wkurza mnie czepianie sie przeszlosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie hehe
kobieta powinna dobrze się prowadzić pani 16-latko. a nie prowadzić zbyt bujne życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś moher wlazł na kafe i się żali, bo jego laska jest bardziej doświadczona :O Ten to ma problem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie hehe
Na co komu kobieta, która miała wielu partnerów np. powyżej 5, albo nawet kilkunastu????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na co komu facet który wcześniej miał 5 lasek albo nawet kilkanaście??? Wielu takich. I nikt nie mówił o liczbie partnerów tylko o tym, że jak \"porządne tego nie robią\" nie odpowiada przeszłość jego dziewczyny to niech ją zmieni (dziewczynę, nie przeszłość :D) Brick26 ---> mądrze mówisz 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie hehe, a jaka to roznica - 1 partner, czy 5? - wszystko chyba zalezy o dkontekstu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no właśnie hehe
laska, ktora miala 5 partnerow np. w wieku 20 lat np. dla mnie jest puszczalska i nieporzadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś kto nie rozumie sensu rozmowy jest dla mnie tępy i niepełnosprytny :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie hehe - a jaka ilość partnerow jest dla Ciebie dopuszczalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×