Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wykladanie towaru ...

wykladanie towaru ...

Polecane posty

Gość wykladanie towaru ...

No więc była dzisiaj wykładać w zastępstwie koleżanki towar na półki w pewnym markecie ... normalnie nie poszłabym do takiej pracy, ale koleżanka prosiła ... normalnie pracuję na umowę zlecenie w małym barze (praca na wakcje) :) wniosek, po jednym dniu jestem nieżywa ... kości mnie bolą ... Musiałam taszczyć palety, które warzyły po 1 tonie :( …. Wózki elektryczne się popsuły ... Kierowniczkę bym rozstrzelała - suka straszna (nawet siusiu nie mogłam pójść zrobić) !!! Do tego płace 5 zł brutto za godzinę ... tych ludzi pojebało ... za taką charówę takie marne grosze ??? Kasjerka w tym markecie zarabia 8 zł brutto ... a hostessy, które nic nie robią dostają 10 zł brutto :( To śmieszne ... Osoba która ma cięższą pracę zarabia mniej od osób, które mają lżejszą pracę :( No ale żyjemy w Polsce ... Jedynie co mi się podobało w tym sklepie to ... mili ochroniarze i inne osoby wykładające towary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hordy kok
upup moze ktos powiedziec cos wiecje na temat takiej pracy? chcialabym sobie troche dorobic. w jakich godzinach sie odbywa? jak market jest juz zamkniety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam
Witaj bylam w takiej pracy tylko jeden dzien ale mialam dosyc! po tym caly wykladaniu towaru nie moglam sie ruszyc,wielkim wysilkiem bylo dla mnie podniesienie reki do gory! trzeba przekladac wielkie zgrzewy z mlekiem, cale kartony z maslem a to wszystko troche wazy. Praca miala byc od 7 rano do 12,ale minela godz 13 a towaru dalej duzo wiec trzeba rozkladac nadal. Dodam ze polaca tylko za te 5 godz,nadgodziny sa za free, a za godz mialam dostac 4,40. Stwierdzilam ze wiecej do takiej pracy nie pojde,ale kazdy moze sprobowac. Towar rozkladasz gdy market jest czynny,przy klientach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuję jako kasjerka. I faktycznie wg mnie to jest lekka praca, ale mega mega stresująca :/ I zarabiam 6,70 na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zalezy od tedo kto Cie zatrudnia. jesli market bezposrednio to niestety, ale warunki pracy sa okropne. placa malo, czesto chca wciskac bony, pracy tak duzo, ze na jednej zmianie nigdy sie jej nie konczy, kierownicy nie mja nikogo innego aby sobie pouzywac..trzeba ciagnac te palety, wnosci na polki po drabinie czesto ciezkie sloje, albo soki...wiele mozna by mowic. przerwa jedna z zegarkiem w reku i to sprawdzanie czy nic sie nie wynosi...koszmar. jednak jesli zatrudnia Cie producet to jest troche lepiej. placa wiecej i ukladasz tylko jedna marke. nie masz nad soba nikogo z marketu, a ludzi od producenta, troche lepiej obytych w pracy z ludzmi. wiec roznica jest znaczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wykładam towar w drogerii. Umowa z Coty Polska- nie narzekam :) palet nie muszę ciągnąć, tylko kartony:) Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tosia 22 eh
Ja na wykładania towaru mam ok 25 zł na godzine... Nie w polsce oczywiscie. Jak mam zasuwac w pl fizycznie wole w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×