Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

molla

_acha_ sorry ale musiałam ...zdjecie roku jest świetne !!!

Polecane posty

A czy to takie legalne kopiowac czyjes dziecko? Pytam z grzecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schizofrania
kotak ma fajne skarpetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)dzieki ...i spoko ...;) jakościowo wcale nie najlepsze ;) raczej słabe pwoedziałabym ;) ale fakt mina nie do podrobienia :) no i racja kot jest \"biedny\"ale poważnie On uffeilbia \"tortury\"Julciowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenobia z kloszardowa
dziecko i kotek prześliczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie wszystkie zdjecia Julki sa wyjatkowe. Robione z pomyslem,maja to cos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nata dobrze powiedzialas
jak zobaczylam urodzinowa notke i zdjecia w kapuscie :D to sobie pomyslalam ale ma dziewczyna głowe pomysłow super Aska czytam Was zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata🌻 nata dobrze powiedzialas🌻 fajnie,że Wam się podoba ...może mojej córci też się kiedyś bedzie podobał bloog ,który pisze w Jej imieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka męczy kociaka?? ależ on to uwielbia :D a najbardziej lubi wożenie w wózeczku Julciowym :D jest drugi kotek , który nie zachwyca się jej pieszczotami i ucieka od niej na kilometr, Szaruś natomiast jest fanem Juleczki i poddaje sie wszystkiemu co Ona wymysli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywam :D ten drugi kot to Niemota - wiesz ? :D haha! już się zbiegli widze Ci co o dzieciach mówią : płód-dziecior- a na czekoladę - czekoladysko ;) więc niech bedzie : Julisko męczy kocisko :D zaraz mi tu obrońcy zwierząt nawtykają ..... a jak będzie trzeba to jeszcze zawołają tych z Doliny Rospudy .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bywalisko szarlocisko mam w planiskach ! macochy alkoholichy !!! ide kapańsko - zrobić ...zębiskamyć ...imakijażysko zrobić ..... i wybywamy he ? :D pozdrowieńska , miłego wieczoryska kafetrejuszyska !! :D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×