Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daido

jak wam się podoba moj brzuch ?

Polecane posty

Z racji tego że jestem bardzo wybredny :P będzie ich nie wiele hehehe :P Podam może w taki sposób jak poniżej: 00:01 \"Maała\"... a że dzisiaj niedziele to był mój pierwszy upadek, nie koniecznie z krzyżem. Na razie na jedno kolano. Bardzo kobiecy, seksowny brzuszek. 13:07 \"foer394nerfgeuih845ut8t35\"... na drugie kolano :P później pojawiały się inne foty, ale to jest najlepsze. 13:56 \"białamyszka\"... Zdjęcie bardzo długo mi się wyświetlało i co pierwsze zobaczyłem to piersi... dziękujemy już nie chciałem niczego więcej oglądać. A że nie na temat więc na razie jestem na kolanach :P 15:00 \"polotk_a_A\".... Mój Numer JEDEN. Bez apelacyjnie. Nie mogę wstać na równe nogi. I zaschło mi w gardle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaja se robisz ma rację
jaffrey, nawet jeśli to w żartach, kobiety są bardziej wrażliwsze na swoim punkcie, nie rozumiem po co sobie tak żartujesz, skoro tak nie myślisz. już tyle osoób ją wyzwało od pustych, że Ty faktycznie mógłbyś sobie darować - ale to tylko moje zdanie 🖐️ pewnie jeszcze b. młody jesteś i niewiele o kobietach wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowy w miescie
całkiem sporo tych brzuszków :D, może teraz Ty coś wstawisz, jako rewanz dla Pan :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ucieka najfajniejsza
laska topiku [

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety należę do tych zakompleksionych stoolejarzy i jedyna co mogę pokazać to język... :P Nie mam takich fot niestety :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowy w miescie
dobra dobra :P panie będą na pewno niepocieszone :D chociaz jak masz szczurza klatencje to moze jednak beda Ci wdzieczne ze oszczediłeś im takich widokow ;). kurde, zajrze potem, moze cos znowu zawrze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ucieka najfajniejsza
moze nie mam sie czym chwalic ale to dla pań które dzisiaj powklejały tu swoje świetne zdjęcia http://voila.pl/pqw91/?1 nie wiem czy dobrze wklejam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do no i ucieka
fajny jestes :), ładnie opalony i w sam raz, nie za przypakowany i nie za szczurzy :D. Szoda, ze ta panna resztę zasłania ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki wszystkim za spiep...rzenie tematu zamiast prosto i jasno napisac co sadzcie o zdj wy robicie wywody na temat cyckow deski.....i innych dupereli, ale temat zszedł na psy ide na spacer bzdury piszecie ze paranoja, poczytajcie sobie ....stek bzdur o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ucieka najfajniejsza
jest tu ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOBRA w czym rzecz
ja jestem a co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i ucieka najfajniejsza
myślałem że jest tu foer.....np. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Nowy, dziękuję za komplement :) kiedyś dałam też fotkę biust w staniku+brzuszek, tyle że to było jakiś miesiąc wcześniej, a od tego czasu nieco schudłam ;) chętnie zrobiłabym kolejne foto, ale mi kamerka internetowa siadła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty8u5r78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jedna ma
fajną figure nie powiem rrrrrrrrrrrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myślę że nie tylko jedna
:p Dużo jest osób z ładną figurą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale jedna ma
duzo duzo ale chodzi mi o ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akurat w naszym kraju duuuużo
osób ma bardzo ładną figurę, widać to na ulicach w lecie, na każdym kroku:) Kobiety są bardzo ładne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×