Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daido

jak wam się podoba moj brzuch ?

Polecane posty

Gość jeffrey dahmer
pokażesz tyłek? powaga? :D:D nie podpuszczam :P na żarcie? ja przyjmę chętnie masy na łydki bo mam jak maratończyk z etiopii...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
skoczek - Ty jesteś facet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo z ta Krakowianeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm sorry
ale stwierdzam ze twój brzuch wcale nie jest ładny. takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
ale to jest 5kg wałówy czy twardego jak stal mięsa? jak 5kg to nie jest zle...:) po zdjęciu to trudno mi ocenić gdzie te 5 kg za duzo masz...:D:D chyba na łydkach własnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka cycki i pupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda, ja się powtórzę, super masz figurę. Jesteś szczupła, ale z tego co widzę masz kształtne piersi. Tylko nie przestawaj dbać o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
dawaj dół bo tych brzuchów już za dużo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko dobrze ale powiem Ci pieprzysz glupoty wiem jakw wygladasz ----->bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotk_a_A
nie, no mam trochę mięści, ale już ich nie chcę chcę aby w obwodzie (na około;) ) było mniej, bo nogi mam bardzo szczupłe, za szczupłe do owej góry :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foer394n.. No tak, masz rację. Zmieniam zdanie o Tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polotk_a_A... Wymiękłem!!!!!! jak na razie u mnie jest na pierwszym miejscu. Naprawdę super!!!!!!! Pozwolisz że rzucę \"go\" sobie na twardziela.?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polotk_a_A coś mi się zdaje, że to podpucha. Poza tym zauważyłem, że zdjęcie było robione w październiku 2005. Pokazujesz fotkę sprzed dwóch lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polotk_a_A
kuźwa, to nie było do mnie :D :P :O ok, spadam, zapytać gdzie indziej 😭 foer - ładna jesteś i masz śliczne włoski + ta figirka - jak dla mnie mieszanka wybuchowa :D ;) idę poszukać coś na tę talię i brzuchol :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
Freon co to znaczy że zmieniasz zdanie? dla mnie ta twarz nie jest zła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuj
ale obrzydlistwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×