Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daido

jak wam się podoba moj brzuch ?

Polecane posty

Autorko to nie nasze brzuchy podawane są ocenie tylko Twój i to jeszcze na własne życzenie. Więc co się tak bulwersujesz że komuś się Twój brzuch nie podoba. Mnie osobiście rażą te paski, za bardzo rzucają się w oczy i psują całą estetykę, bo brzuch masz całkiem niezły. Niestety w porównaniu z brzuchem \"Maał-ej\" wygląda dość blado.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giligilila
daido i tak ci nic nie pomoze ,bo masz obrzydzajacy pepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wizasz
Jezeli krepujesz sie dac fotke z pupa ,to przeslij na email panonia@o2.pl. Ocenie twoja figure.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofisko
o rany ona ma 26 lat ,to moja znajoma ma 40 i ma pekny brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, ale ludzie są różni;) Jak się sporo schudnie, to potem zazwyczaj trzeba trochę czasu i ćwiczeń, żeby dojść do siebie. Ale nigdy nie pisz, ze 26 lat to jest osoba przed 30:O 29 to może i tak... Kurde, no aż się staro poczułam, a taki szczyl jeszcze jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet__... \"Maałej\" zdecydowanie bardziej się podoba. Nie dość że gładki jak aksamit (przy najmniej sprawia takie wrażenie) to go widać!!! Taki delikatnie zaokrąglony jest bardzo seksi, wygląda bardziej kobieco od takiego, który przykleja się do krzyża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
hej deska! a daj jakieś zdjęcie twarzy :classic_cool: jestem fanem desek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
do Pani z pojebanym nickiem - nie jesteś za chuda :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jest naprawdę
trysnąłbym na niego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
ja mam za to naprawdę chujową sylwetkę... górę mam dobrze wyrzezbiona a nogi wyglądają jak u korzeniowskiego...:O latem nawet jak jest 35 stopni to popierdalam w długich spodniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffrey ---> Ja też popier*dalam latem w długich spodniach ale z zupełnie innego powodu... Chciałabym mieć umięśnione nóżki ale mam niestety tłuste :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
problem właśnie w tym że ja je mam całkiem silne bo trenowałem kicka...tylko że są kurewsko...żylaste :D najgorsza ta dysproporcja między górą a dołem...wyglądam jak na dwóch tyczkach...nawet jeansy jak wiatr zawieje to mam doła bo widać że wiszą a nie leżą :D jak masz tłuste to pół biedy - kupuj skakanke, wal przysiady i biegaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze pomykałam w długich spodniach jak było gorąco...ale wkońcu się przełamałam od tamtego lata biegam jak jest cieplutko tylko w krótkich spodenkach lub spódniczkach....Dosyc cierpienia i odczuwania przyklejania sie spodni do nóg hehe:D Ja chodziłam w długich spodniach poniewaz jestem bardzo szczupła,i bylo mi wstyd wyjsc do ludzi na krótko ubrana....;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebisty Sandra
ale chyba zapomnialo Ci sie wkleic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jesssuuuuu
a co to za strój??? ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zajebisty Sandra
:D Sandra uwielbiam i podziwiam piekno, ale to co reprezentujesz na fotce ani z jednym ani z drugim za wiele wspolnego nie ma, faceci niech sie lepiej wypowiedza(im sie napewno spodobasz) i te majtki tak wysoko skrojone:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
brzuch ok :) generalnie ok:0 a strój...kozacki :D:D przywykłem juz do tych długich spodni ale jak czasem słońce przypierdoli to można się zesrać na dworze :O poza tym na plaży to czym prędzej do wody zapierdalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie ogolila lepiej
jak juz taka fotke puszczasz ogolnie za grube nogi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeffrey dahmer
tak - trochę jeszcze nogi przybite :) daj mi trochę masy ze swoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×