Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Samopoczucie? Niewierzące :) nie dociera do mnie i jakoś mam wrażenie, że zaraz dostanę okres, stresuję się itd. Do lekarza mam na piątego grudnia :) A do jakiej kwoty prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już niebawem zobaczysz dzieciaczka na usg :D :D ja wspaniale wspominam początki ciąży, też do mnie to nie docierało (nie miałam żadnych objawów) nawet jak już czułam ruchy, to nie wierzyłam, że to ciąża :D nie stresuj się, bo to niewskazane :) zobaczysz, że wszystko będzie dobrze. A jak przyszły tatuś? cieszy się, że tak szybko ? do jakiej kwoty prezent... hmmm sama nie wiem. Myśle,ze na mikolajki coś tanszego, a na gwiazdke no nie wiem chyba gdzieś do 150zl ale to zależy, bo jak mi się spodoba coś przekraczające kwote to chyba tez moze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie podoba mi się ten domek puchatka do kąpieli. U rocznego kajtka ekstra się sprawdził u mojej szwagierki :) Mąż super, ale też chyba jeszcze bardziej to do niego nie dociera, ja przynajmniej czuje jakieś objawy a on?/ Biedny. Szybko fakt jestem w szoku, że tak szybko się udało. Ale w sumie 3 testy kłamać nie moga chyba. A dzisiaj mu kazałam kupić jeszcze jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne sa te zabawki do kapieli, niestety nie mamy wanny, tylko prysznic, a w wanience mały ledwo sie juz miesci :( czesc rzeczy juz mamy, ale podoba mi sie ta piaskownica z kuleczkami :) ale nie wiem czy nam sie w pokoju zmiesci :) naprawde tyle testów zrobiłaś? :D :D kiedy miałaś dostać okres? napewno testy sie nie myla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek albo najpózniej jutro pierwszy test wyszedł taki. że tylko ja widziałam, że tam coś jest. Drugi bardziej czuły, pokazał jaśniuśieńką drugą kreseczkę, a trzeci robiony w piątek rano pokazał drguą kreskę widoczną bardzo dobrze, mimo, że nie taką samą trochę jaś niejszą :) i nadal się stresuję :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko :D :D ja robiułam jeden test, kreseczka była bardzo blada, ale juz wiedzialam, ze to chyba ciaza, bo zawsze okres mialam jak w zegareczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnie opakowanie wzięłam w czerwcu. W połowie zażyłam ostatnią tabletkę. Z objawów. To hmm Biegam sikać bardzo często, boli mnie dół brzucha jak na okres i mam strasznie wrażliwe sutki, nie całe piersi a tylko sutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laski! Okokokokok gratuluje pozytywnego wyniku :) Nio to jeszcze tylko 9 miesięcy i maluszek będzie z Wami :D Zabawki do kąpieli rzeczywiście super, ta żabka jest fajna.Aż się zaczęłam zastnawiać czy Wojtkowi nie kupić. Oglądaliśmy dziś rano z m \"Katyń\" Smutny ale zarazem bardzo piękny film.Polecam, warto zobaczyć. Viki Wojtuś też ma różne książeczki i wszystko pogryzione i opdarte.Jeszcze za wcześnie na lekture ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ania :) mi te zabawki do kąpieli się podobają i wiem, że dzieciom też, bo siostrzenica męża od nas dostała. :) Ja Katynia nie chcę oglądać bo boję się, że będe wyła jak głupia. Strasznie się wzruszam na filmach a już wogóle na takich to ciężko mnie uspokoić :) Hehe zrobiłam wczoraj jeszcze jeden test i teraz już wyszły dwie piękne kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ale dzisiaj pogoda do bani:( rano deszcz, 30 minut temu grad , a teraz śniegmasakra. Weekend mi szybciutko zleciał: w sobote balowaliśmy na balu andrzejkowym u klienta MM, a w niedziele jak nie goście to obiadek i tak szybko zleciało. Viki-Miki- mieszkam 140 kilosów od Krakowa.U ortopedy nie byłam i nie dostałam skierowania. Ania🌼-Wojtuś zdrowy? Okokoko🌼jeszcze raz gratuluje:D:) Prezenty świąteczne to i dla mnie buszowanie po sklepach za prezentami, tym bardziej,że moja ma już 2,5 roku więc jest większy wybór zabawek niż dla maluszków. Sama nie wiem co jej kupić, tym bardziej,że zabawek ma tyle, że nie mam już gdzie tego mieścić:O. Uciekam do obiadku:) Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki, u mnie nie wiem co :D Heheh dzisiaj byłam na becie. Jutro wyniki, jutro robię też morfologię, przesunęłam wizytę na 3 grudnia do poradni przyszpitalnej. Stwierdziłam, ze to będzie lepsze wyjście. W sumie tak mi się okropnie chce spać. Cały dzień bym spała. I ten fatalny nastrój. Płakać mi się chce, obniżenie nastroju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka121
Gość viki-miki1
witam :) ja też dzisiaj w kiepskim nastroju, Emil też marudny i wstał tak rano... to chyba wina ciśnienia... pogoda do bani, raz pada deszcz, raz nie, ciągle chlapa... Ale musze wam sie pochwalic, wczoraj poszłam na zakupy z koleżanka :D wiecie co sobie kupiłam :D :D bielizne tzn to taka haleczka z kapturem i rękawiczkami :P przebranie pani mikołajowej :P strasznie mi sie spodobało, a miałam kupić piżame :P hehe jeszczekupiłam prezent na mikołaja dla M. ale nie napisze bo jak przeczyta, to będzie kiepsko... :P Julka mój maly już za duży na takie rzeczy.pozdrawiam i życzę miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja jestem. Siedzę i właśnie zastanawiam się jak poinformować mojego tatę o tym, że będzie dziadkiem :D Ale tak żeby mu było miło. Co do przebrania pani mikołajowej oglądałam ekstra na allegro :D Nastrój mam dzisiaj lepszy. Samopoczucie też ok :D Co viki kupiłaś dla malucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam my wróciliśmy z zakupów i położyłam małego. okoko małemu jeszcze nic nie kupiłam :( nie wiem z czego by sie ucieszył i co by go zajęło, narazie bardziej od zabawek interesuje go chodzenie i wszystko co dorosłe, a najbardziej komputer i muszla klozetowa :) zabawkami ostatnio prawie w ogóle sie nie bawi... drudzy dziadkowie już wiedzą? :D kiedy chcesz powiedzieć ojcu? jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teściowie nie wiedzą, myslę, że będzie problem :D Mojemu tacie powiemy w przyszły weekend :) Skoro mały inretesuje sie komputerem może dobrym pomysłem będzie: http://www.allegro.pl/item273320600_klawiatura_comfy_z_programem_nowa_f_vat.html Troche droga zabawka, ale fajna, droższa oferta jest z płytami http://www.allegro.pl/item273975809_klawiatura_multimedialna_3x_program_promocja_.html Samopoczucie całkiem niezłe, oprócz strasznych spadków nastroju :) I wogóle płakać mi sie chce na wszystko nie mogę nic oglądać ani czytać co przynajmniej odrobine jest wzruszające, a na swoim punkcie to już wogóle. Nic mi nie można powiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokok czemu myślisz, że bedzie problem? zobaczysz, moze na poczatku bedzie w szoku, ale później się ucieszy :D fajne te zabawki, pokaże M jak wróci i pomyślimy :) a co do klawiatury Emil bawi sie takimi prawdziwymi :) już dwie rozwalił, ale co tam ja częściej je psuje niż on :) wrażliwość to dobra cecha :) nie wiem co mi sie stało, w ogole nie słysze na jedno ucho :( i boli mnie potwornie :( aż mnie głowa zaczęła boleć... chyba będe musiała sie wybrać do lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki zdecydowanie jak coś się z uchem dzieje, to lepiej nie lekcewarzyć. A z teściami a raczej z teściową. A w sumie ona tak ma :D Długo by się rozwodzić :D Ale cóż zrobie, posłucham i wypuszczę jak mnie wkurzy to będzie miała problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie spieszy im się zostać dziadkami...? u mnie wszyscy sie cieszyli. coraz gorzej mnie boli, a tu weekend... :( właśnie zrobiłam kawe, trzeba wypić i brać sie za porządki... a tak mi sie nie chce sprzątać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co oni są juz poczwórnymi dziadkami :D Bo mają 4 wnucząt. Ale co zrobić. Moja teściowa ma wredny charaktr i ona nie potrafi się cieszyć z tego z czego ciesza się inni. Potrafi robic tylko przykrość. No ale co zrobić taki typ. U mnie pewnie wszyscy się będą cieszyć. W końcu przybędzie członka rodziny. Mój tato się śmieje, ze marwić to sie trzeba jak ktoś umiera a nie jak się rodzi nowy człowiek :) To jedź do szpitala, na izbę przyjęć. Ja za porządki się chyba wezmę dopiero wiueczorem tak mi sie nie chce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko to bedzie Ci faktycznie cieżko z teściową.... bedzie pewnie sie wtracac do wychowania? nie zazdroszcze w takim razie... olej ją jak jest taka baznadziejna :) w szpitalu mnie raczej nie przyma z takim czyms, moja kolezanka mdlała i pojechala do szpitala na izbe przyjec tam zmdlala i kazali jej jeszcze jechac na pogotowie, bo nie maja czasu... szpitale to katastrofa... nawet nie mam jak wyjsc do lekarza prywatnie bo jestem sama z małym do jutra wieczora, mam nadzieje ze wytrzymam do poniedzialku, chociaz przez ten ból jestem bardziej nerwowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedź na pogotowie, chociaż w szpitalu powinni przyjąć. Wiesz co ona się nie ma do czego wtrącać, bo zwyczajnie jej nie pozwole, po drugie mieszka kawała drogi od nas. Ale i tak potrafi napsuć krwi przez tefon. Mam wrażenie, że rośnie mi brzuch. Podbrzusze mam większe i napięte czasam, szczególnie rano i wieczorem. Troche chyba za wcześnie. Do wizyty u ginekologa chyba znosę jajo. Na szczęscie zostały juz tylko dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okoko to dobrze, ze mieszka daleko :D chyba faktycznie pojade na pogotowie, tylko tam jest dopiero od 19. o to już niedługo zobaczysz maluszka na usg :) fajne, niezapomniane przeżycie :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×