Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

owiedka21

rocznik 1985 D Macie juz Dzieciatko??

Polecane posty

Czreśc kochane moje!!! :D:D Jak się za Wami stęskniłąm... jejku... Musze jechać po meża do pracy bo dzwonił przed chwilą ale jeszcze szybko coś skrobnę.Obiecuje wpaść wieczorem :) Owiedka mi się pokazuje główna strona fotosika jak klikam na linki.Nie wiem czy Ty źle wkeiłaś czy to moja wina ... W niedzielę były chrzciny.Było super.Wojtuś grzeczny.Zasnął w kosciele Jackowi na rękach a jak ksiądz polał go wogą to zapłakał na chwilę.Szybko zassał smoka i był grzeczny do samego końca. Kupuje w tym tyg spacerówkę i nie wiem na co ostatecznie się zdecydować.Słyszałyście coś o coneco solar? Ostatnio jestem prz tej.Pokaże Wam link http://www.babylandia.pl/sklep/index.php/cPath/16_59?topSsid=a45a1abcf1ed0909248e74ac1bd7231f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wpadę później i wkleje jeszcze troche nowych fotek z imprezy Miłęgo popołudnia buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania..czekamy na fotki!! Mam paskudny humor:/ pogoda jest jeszcze bardziej dobijająca..echh..:(:(:(:(może zastane którąś z was wieczorkiem? Zapraszam więc, na lampke domowego wina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja już jestem z wieczora :):) Ines ja chętnie spróbuje winka domowej roboty :) Tym bardziej ze juz skończyłam karmić to mogę sobie pozwolić na degustację ;) No nic, biorę się za wklejanie zdjęć do fotosika i zaraz podam linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to czekamy na zdj :) moja mama tez ma winko \"domowej\" roboty :) a my w domu mamy wisnioweczke :) - pyszna :) maly juz spi wiec mam wkoncu chwilke dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evi 🖐️ My niestety nie za bardzo znamy sie na prdukcji wina ale za to mój tata co roku wytwarza wina i pyszne nalaweczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ines zapomniałam napisać o fotce którą dostałam od Ciebie :) Ślicznie wyszłyście z małą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz !:) Zapatrzyłam się na jakiś program dokumentalny;)..mała śpi więc moge siedziec...no, jeszcze mi ćwiczenia zostały,ale jak zwykle z tym zwlekam na koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wino czerwone słodziutkie-takie dostałam więc takim sie dziele:)..osobiście wole białe pół słodkie:) Ania..długo karmiłaś synka? Co do naleweczek ostatnio piłam wiśniówke:) niebo w gębie:D smakowała jak nalewka babuni:D Dobra to ja juz rozlewam...podawać mi tu kieliszki, szklanki lb kufle piwne(jeśli ktoś ma straaaszną ochote na to wino;) ):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zdrówko dziewczynki ;):D Za miłe spotkanko :) Karmiłam 5 miesiecy.Jak dałam Wojtki poprobować jakie są smaki na świecie to cycem już się tylko bawił i nie chciał ssać.Tak więc nie przystawiałam już go od tej pory.Bardzo posmakowały mu warzywne i owocoe papki jak na razie :) Ines codziennie ćwiczysz? A jakie ćwieczneia robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania:D:Dha ha!! Ze mnie to jest taki leniuch ze masakra:P potrafie kilka miesięcy ćwiczyć, po czym usłysze jakiś komentarz na temat mojego wyglądu od MM lub źle zinterpretuje jego słowa i po ćwiczeniach:O ...a zanim znowu zabiore się za następne to musze znowu uwierzyć we własne możliwości:) Co ćwicze? Mam nagrany aerobik na wszytskie partie ciała na CD z porządnym tłumaczeniem więc jak po 60 minutach kończe mam dość:) słyszałam,że można przy częstym stosowaniu dużo zrzucić, ale jednak trzeba mieć dużo zapału i się nie zniechęcać;) Jednak w ćwiczeniach brzuszki to podstawa nr1 , bo jak wiadomo najgorzej wyćwiczyć:O Własnie MM dzwonił:) ale się ośmiałam :D..biedny jest przeziębiony, a zachowuje się gorzej niż moja 2-letnia córcia kiedy choruje:D:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines a dzięki dzięki :) :) Też mi się zdaje że synio do mnie podobny bardziej niż do męża ;) Kurcze ja to podziwiam jak ktoś codziennie ćwiczy.Ja np postanawiam sobie ćwiczyć , zaczynam i po paru dniach już mi się nie chce.Nawet mam rowerek stacjonarny ale chyba nigdy na nim tak \"często:\" nie jeździłam jak teraz ;):P Poza tym jakby mnie mężuś zmobilizował to by mi się bardziej chciało a jemu to w sumie obojętne to i mi się mniej chce ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecę już sie myć i spać bo zmęczenie ze mnie dopiero wychodzi. Spokojnej nocki życzę i do jutra 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania zdj sliczne :) mi tez wydaje sie ze maly do Ciebie b podobny :) i oczy po mamie :) moj ma oczy po tacie... bardzo jasno niebieskie, ja mam zielone, no i wlosy jak sie urodzil mial czarne , latem mu sie rozjasnily, a teraz znowu z tylu robia sie czarne... ciekawe co po mamie dostal :-P chyba karnacje, bo M z natury jest b opalony a ja ciemna jestem jak sie opale tylko :-D ja tez chce naleweczki :) na dobry sen :-D bo zaraz chyba ide spac, zmeczona juz jestem :-o ines ja tez podziwiam cwiczacych, sama nie mam ochoty cwiczyc, pare razy wkrecilam sie M na silownie ale po 2 dniach mam juz dosyc , jeszcze jak cwicze z kolezankami to jest ok, ale niedlugo kazda zaczyna studia i znowu zostane sama i bez motywacji 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna_ineska
Evi trzeba się wspólnie zmotywowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Się na pomarańczowo zrobiłam;) Gdybym miała możliwość chodzenia na siłownie na pewno bym chodziła, niestety mieszkam na zadupiu i na głupie zakupy mam daleko :O Mi zalezy na zrzuceniu boczków i z 10 cm brzuszka i będzie super:) no..moze jeszcze tu i ówdzie, a reszta moze zostać ;). Oczęta mi wysiadają:( uciekam miłej i spokojnej nocki !!😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) chyba nie dam rady Was doczytać :( rzadko jestem na kafe, a jak już jestem, to raczej czytam niż piszę :( pozdrawiam serdecznie Was wszystkie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc babaeczki ;) Monisia 🖐️ Fajnie że się pokazałaś :) Dobrze wiedzieć że nas czytasz :) Czyli całkiem o nas nie zapomniałaś :) Ja dziś mam dzień pod znakiem sałatki paprykowo cebulowej.Kupiliśmy z m ostatnio 10kg papryki i przeznaczyliśmy pół dnia na robienie.W miedzy czasie byliśmy na zakupach.Fajną spódnice kupiłam w tesco z serii cherokee.Zaszliśmy jeszcze do apartu bo niedługo nasza rocznica i mm chce mi pierścionek wreczyć z tek okazji :):) Oj dziewczynki lecę bo mnie Jacko z kuchni woła bo kończymy dopiero walczyć z tą sałatką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki :) Ostatnio bylo mi smutno,bo moje posty pozostaja bez odpowiedzi i jakiego kolwiek komentarza :( monisia- ciesze sie ze juz jestes:D Ania- ja dostalam pierscionek od Mezula na pierwsza rocznice :)tez z apartu- taki jakby kwiatuszek :) chorowalam na niego od dawna ;) a wogole to wlasnie popadlam w kompleks,bo ja zadnych przetworow nie robie ;/ zmykam bo dzis mam romans z ekonomika ;( MIlego wieczorku Mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka 🖐️ 🌻 Fakt musimy się poprawić.Odnośnie tego co napisałaś o teściowej to rzeczywiście masz powód do nerwów.U mnie ostatnio ten temat jest na topie bo nawet jak znajomi przed wczoraj byli to o tym rozmawialiśmy.Współczuje Ci z całego serca bo ja nienawidzę jak ktoś mi mówi co mam robić.A wiadomo jakby to była moja mama to bym powiedziała krótko co myślę i żeby dała spokój.Teściowej niby nei wypada tak ale jakby mi tak suszyła głowę to też bym nie wytrzyała.Najpierw oczywiście porozmawiałabym z mężem żeby wpłynął na mamę.Powinien być to Twojej stronie.Porozmawiaj z nim bo takie rozkazywanie i krytyka jest nie do wytrzymania. Ja na szczęście mam spoko teściową i do niczenia się nie wtrąca.Jeszcze nigdy nie usłyszałam od niej złego słowa że coś robie nie tak.Czasami kupi jakieś niezłe ubranko dla Wojtusia.Ogólnie nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!:) Owiedka..moja teściowa też na początku do wszystkiego się wtrącała, albo krytykowała co kupiłam.Mam w domu jeszcze jednego chłopca - 4-letniego mojej szwagierki, jednak w usilny sposób nie wciskają mi ciuchów czy bucików, które mi się ogólnie nie podobają lub gdy uważam ,że na małą nie będą pasować. Jednak, gdyby mi wciskali lub starali się narzucać swoje zdanie powiedziałabym co o ty myśle:) wiadomo, że teściowej-mamusi;) nie pasuje tak odpowiedzieć, jednak w delikatny sposób trzeba jej dać do zrozumienia, że to nie jej dziecko tylko Twoje i to od Ciebie będzie zależeć w czym Twoje dziecko będzie chodzić, co jeść i czymś się bawić. Pogadaj z M i wyjaśnij mu,że takie zachowanie teściowej poprostu Cię denerwuje i co on o takim zachowaniu myśli? Już 3 dzień leje i końca nie widać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, tak pół na pół przeczytałam co napisałyście, ale Emil buszuje więc nie daje rady, ale zaraz przeczytam :D jak pójdzie mały spać :D Ania obejrzałam fotki :D faktycznie Wojtuś wykapana mamusia :D tort wygląda apetycznie :D Moonisia fajnie, że do nas zajrzałaś :D mały fotel wiklinowy rozwala lece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owiedka co do teściowej współczuję :( moja też się na początku wtryniała... ale ja powiedziałam co o tym myślę...to chyba najlepszy sposób, teraz nie mam problemu. Zresztą widuje ją raz na dwa-trzy miesiące, a małemu nie kupuje ciuszków więc nie mam problemu. Jak mu cos daje to tylko zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania spacerówka coneco solar mi się jak najbardziej poodoba, boi też się nad nią zastanawialiśmy. Nie wiem jak się sprawdza na codzień, ale mi się podoba. Niestety w naszym miescie nie bylo w sklepach takiej spacerówki, a chcieliśmy najpierw zobaczyć na żywo, później kupić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :) U nas pogoda też się popsuła 2 dni temu.Dziś już troszke lepiej bo przynajmniej nie wieje wiatrzysko.Może wybiore sie zaraz na spacer. Viki mi coneco solar bardzo się podoba i chciałabym kupić taką spacerówkę ale na necie przeczytałam większośc negatywnych opinii o tym wózku.Nie wiem czy nie zdecyduje się na zooper hula.Mniej mi sie podoba ale podobno lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×